Я шукаю...

IPad для малювання

Кращий iPad для малювання

Ви дизайнер, ілюстратор чи художник-малюнок? Тоді ви напевно шукаєте найкращий iPad для малювання, який допоможе вам перенести всю роботу, яку ви робите на папері, на цифровий екран. Малювати, проектувати чи ілюструвати цифровим способом – нелегке завдання. Щоб мистецтво було хорошим і якісним, важливо мати хороше технологічне обладнання з функціями та інструментами, які полегшують і покращують роботу дизайнера чи цифрового художника. 

Оскільки пропозиція Apple вирізняється різноманітністю iPad, усі безсумнівної якості, для цієї добірки ми вибираємо найкращі iPad для дизайнерів із цінами для будь-якого бюджету. Це iPad для проектування та малювання на професійному рівні, але завдяки простоті використання вони ідеальні для людей, які починають займатися цифровим мистецтвом або хочуть навчитися малювати. Усі ці iPad мають надзвичайну продуктивність, найсучасніший дисплей і дуже зручні у використанні.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Найкращі айпади для малювання

1. Apple iPad Pro 12,9” 5TH

  • Екран: 12,9 дюймів;
  • Роздільна здатність екрану: 2732 x 2048 пікселів.

 

Apple iPad Pro 12,9” 5TH на сьогоднішній день є найкращим iPad для малювання. Це iPad для експертів і професіоналів у цифровому дизайні та малюванні. Його великий 12,9-дюймовий екран дозволяє легко створювати та редагувати малюнки , зображення, фотографії та відео. Має рідку сітківку Це екран, який працює як цифрове полотно, щоб дизайнер міг комфортно виконувати свою роботу.

Щоб цифровий художник міг працювати вільно, без затримок або перерв у роботі обладнання, цей iPad Pro має процесор M1 (той самий чіп, який використовується в MacBook), один із найпотужніших і найшвидших від Apple , із винятковою графічною продуктивністю та кращим за попередні моделі. поколінь. Крім того, акумулятор має тривалий термін служби, щоб дизайнер міг працювати стільки годин, скільки йому потрібно протягом дня, і має ємність 128 ГБ, щоб зберегти всю свою роботу.

2. Apple iPad Air 4TH

  • Екран: 10,9 дюймів;
  • Роздільна здатність екрану: 2360 x 1640 пікселів.

 

Дешевший варіант iPad для малювання — це Apple iPad Air 4TH , пристрій із чудовою обробкою та функціональністю. У нього не такий великий екран, як у iPad Pro, але він все одно має 10,9-дюймовий екран Liquid Retina з технологією IPS, яка забезпечує високу якість кольорів і ширші кути огляду. Він має роздільну здатність 2360 x 1640 пікселів, яскравість 500 ніт і покриття з антивідблиском і захистом від відбитків пальців. Він чудово працює під час малювання портретів чи будь-яких зображень.

На рівні продуктивності він працює зі швидкістю, стабільністю та плавністю, які потрібні цифровому дизайнеру чи кресляреві. Його процесор A14 Bionic зі штучним інтелектом має одну з найпотужніших технологій в Apple та галузі. Він оснащений накопичувачем 64 ГБ і акумулятором, який може працювати до 10 годин під час відтворення відео. Цей iPad Air забезпечує все, що ви очікуєте від одного з найкращих iPad для дизайну.

Будьте в курсі всіх подій та дізнайтесь, який айфон найкращий?

Приладдя для малювання

iPad відіграє фундаментальну роль для цифрового художника, але є дуже важливий аксесуар, який допомагає створювати малюнки, ілюстрації чи цифровий дизайн: Apple Pencil , пристрій, який, як і iPad, розвивався та вдосконалював свої функції та завершення в останніми роками, а сьогодні він став незамінним елементом для цифрового художника.

Apple Pencil 2-го покоління

З Apple Pencil малювати, писати, малювати, редагувати фотографії та відео набагато легше та зручніше, ніж робити це вручну. Як Apple iPad Pro 12,9” 5TH, так і Apple iPad Air 4TH сумісні з Apple Pencil другого покоління , який виділяється миттєвим відгуком, рівнем точності на екрані та чутливістю до тиску та нахилу. 

Олівець Apple Pencil дуже інтуїтивно зрозумілий і розроблений, щоб ідеально поміщатися у ваших пальцях. Ще одна його перевага полягає в тому, що він заряджається без проводів і, щоб ви не втратили його, він магнітно прикріплюється до краю iPad. Крім того, двічі торкнувшись його, ви можете швидко перемикати інструменти з олівця на пензель . Робота з Apple Pencil ідеально підходить для полегшення роботи на професійному рівні.

Альтернативи iPad

Lenovo Tab P11 6G

  • Екран: 11 дюймів;
  • Роздільна здатність екрану: 2000 x 1200 пікселів.

 

Як альтернатива Apple iPad чудовим планшетом для малювання є Lenovo Tab P11 6G , планшет з доступнішою ціною, ніж iPad, ідеальний для цифрових художників, які звикли до операційної системи Android. Цей пристрій має великий 11-дюймовий екран з роздільною здатністю 2K (2000 x 1200 пікселів) і максимальною яскравістю 400 ніт . Він має технологію IPS і дизайн з дуже тонкими краями, які збільшують поле зору. Зображення добре виглядають на екрані з чіткими автентичними кольорами. 

Щоб планшет працював із необхідною потужністю, він оснащений процесором Snapdragon 662, 6 ГБ оперативної пам’яті та достатньою пам’яттю на 128 ГБ. Акумулятор також має оптимальну продуктивність із автономністю 7700 мАг, яка може працювати до 12 годин під час відтворення відео на одному заряді.

Найкращі додатки та програми для малювання на iPad

Ви вже вибрали свій новий iPad для малювання? Зараз ми порекомендуємо деякі додатки та програми для проектування, малювання, ілюстрації або редагування зображень:

Procreate: це одна із програм для малювання, якій надають перевагу дизайнери та цифрові художники загалом. Це дозволяє вам працювати на полотнах з високою роздільною здатністю, з широким набором пензлів, ефектів і анімації. Його інтерфейс дуже інтуїтивно зрозумілий для iPad і Apple Pencil. Він не безкоштовний, але його ліцензія оплачується лише один раз, і його вартість економічна.

Adobe Illustrator: це один із найкращих інструментів для створення ілюстрацій, значків, логотипів і графіки. Він містить інструменти, розроблені спеціально для iPad і Apple Pencil. За допомогою цієї програми ви можете векторизувати будь-яке зображення та почати малювати, як якщо б ви робили це на комп’ютері.

Adobe Fresco: це безкоштовна програма, розроблена ексклюзивно для iPad із Apple Pencil, хоча вона також має платну преміум-версію. Він орієнтований на професіоналів малювання та живопису. Він має широкий вибір пензлів, тож ви можете малювати швидко та з усіма потрібними ефектами.

Sketchbook: це безкоштовна програма, розроблена для людей, яким потрібно малювати чи проектувати будь-коли та будь-де. Він має настроювані інструменти, такі як шари, пензлі та колірну палітру. Його інтерфейс дуже простий, без відволікань, тому художник може зосередитися лише на своїй роботі.

Ваша оцінка: