Я шукаю...

14-дюймовий екран, MagSafe і слот для SD-карт: все, що нам відомо про MacBook Pro 2021

MacBook Pro 2021

У цій статті ми обговоримо всі чутки щодо розробки 14-дюймового MacBook Pro, над яким працює Apple. Коли планується випуск, та все про характеристики та особливості нового MacBook.

Apple має великі плани щодо MacBook Pro в цьому році. Очікується, що модель MacBook Pro у 2021 році перетвориться з 13-дюймової моделі на 14-дюймову. Передбачається нова технологія екрану, та ряд нових функцій, таких як чіп Apple M1 (який вже з’явився в моделях початкового рівня).

Також є звіти, в яких докладається що ми побачимо повернення MagSafe, також буде забрана сенсорна панель.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Дата випуску 14-дюймового MacBook Pro

Уже деякий час ходять чутки про випуск нового MacBook Pro. Раніше, аналітик TF International Securities Мін-Чі Куо, вже робив припущення щодо дати випуску, зазначаючи 2020 рік. Проте згодом він змінив свій прогноз, опираючись на факт, що Apple хотіла використовувати міні - світлодіодні дисплеї в нових моделях.  У зв’язку з пандемією коронавірусу, були проблеми з постачанням цих дисплеїв, тому Apple були змушені відкласти свої плани до 2021 року.

Спочатку Мін-Чі Куо повідомив, що 14-дюймовий MacBook Pro вийде восени 2021 року. Згодом на початку січня 2021 року, він повідомив інвесторів, що нові моделі MacBook Pro скоріше за все не вийдуть раніше третього кварталу 2021 року. в лютому він підтвердив цю новину, що випуск відбудеться лише в третьому кварталі 2021 року.

Яким буде новий MacBook Pro 2021 від Apple

На те що робота над ноутбуком уже розпочалась, вказує інформація про те, що Radiant Opto-Electronics буде поставляти міні-світлодіодні підсвічувальні блоки, а самі комп’ютери будуть збиратися Quanta Computer.

У листопаді 2020 року LeaksApplePro написали у своєму Twitter про 12-ядерний чіп, так званий M1X, припускаючи, що він може для 16-дюймового MacBook Pro. З того часу припускається, що цей чіп може бути призначений саме для 14-дюймового MacBook Pro.

Дизайн MacBook Pro

Опираючись на слова Мін Чі Куо і Мака Гурмана із Bloomberg, новий комп’ютер буде мати суцільно перероблений дизайн 13-дюймового MacBook Pro. Можна очікувати на такі зміни:

  • дизайн, схожий на iPhone 12 з плоским краєм;
  • відсутність сенсорної панелі;
  • зарядка MagSafe;
  • додання більшої кількості портів, разом зі слотом SD.

Також 14-дюймовий ноутбук запозичить систему теплових труб16-дюймового MacBook Pro, завдяки цьому збільшиться запас тепла та покращиться продуктивність. Є висока ймовірність того, що нові будуть виготовлені з титану.

Екран Мак Бук Про 2021

Чутки про те що 13-дюймовий екран буде змінений на 14 дюймовий походять почалися з виходу  16-дюймового MacBook Pro. Він був покращений саме шляхом збільшення екрану та зменшення рамок. Розмір екрану збільшиться саме шляхом зменшення рамок навколо дисплею.

MacBook Pro з 14 дюймовим екраном

Мін Чі Куо запропонував замінити свій 13-дюймовий MacBook Pro на 14,1-дюймову модель з міні-РК-дисплеєм, ще в березні 2020 року. Однак використання цієї технології було відкладене, і ніяких змін до 2021 року не очікується.

Нові функції та характеристики

Незалежно від зовнішніх характеристик, відбудуться внутрішні зміни в плані процесора та пам’яті. Якщо співвідносити зміни 16-дюймового MacBook Pro, можна очікувати цього і для 13-дюймової моделі:

  • Управління теплом: зміна конструкції вентилятора та збільшення тепловідводу;
  • Переставлена логічна плата, щоб тепло краще розсіювалось;
  • Більша батарея на 100 Вт, та додаткова потужність 12 Вт.

Процесор Apple M1

Дві моделі 13-дюймових MacBook Pro початкового рівня були оновлені Apple, що зробило їх одними з перших моделей, які були випущені на ринок, з мікросхемами Apple M1. Очікується, що Apple буде називати наступну версію цього чіпа M1X чи M2 - або використовувати обидва імені. Дві інші моделі не оновлювались з травня 2020 року, коли вони були покращені процесорами 10-го покоління Intel і отримали більше оперативної пам'яті. Імовірно, що новий 13 та 16 13-дюймові моделі приймуть потужнішу версію M1 у 2021 році. У звіті за грудень 2020 року сказано, що Apple планує 20-ядерний процесор Apple Silicon для своїх Mac 2021. Це суттєве покращення від сучасних 8-ядерних (4 високопродуктивних, 4 високоефективних) чіпів.

Графіка Intel Iris Plus Graphics на МакБук Про

В моделях M1 MacBook Pro листопада 2020 року, буде 8-ядерний процесор і 8-ядерний графічний процесор, який швидший у 5 разів за попередній.

Графіка Intel Iris Plus Graphic в MacBook Pro 2021

Оновлений 2,0 ГГц MacBook Pro пропонує графіку Intel Iris Plus Graphics, інтегровану з процесором Intel. Тести показують, що у MacBook Pro на базі Intel, який має внутрішню графічну карту Iris, мало шансів проти M1 MacBook Pro. У документі для розробників Apple зазначила: "Вбудований графічний процесор в процесорах Apple оптимізований для високопродуктивних графічних завдань".

Динаміки та мікрофон

Можна спрогнозувати що 14-дюймовий MacBook Pro матиме покращення подібні до 16-дюймового MacBook Pro динаміки. У 16-дюймового динаміки з шумопоглинаючим мікрофоном та більш глибокими басами. Але Mac навряд чи істотно зміниться, оскільки у нього може не вистачити місця для трьох динаміків, як у 16-дюймового. Мікрофон залишиться без змін.

Акумулятор 13-дюймового моделі MacBook

Зараз 13-дюймові моделі MacBook з процесорами Intel можуть триматись протягом 10 годин, в той час, як 16-дюймовий має потужність 100 Вт, і тримається протягом 11 годин. Маленькі моделі виглядають багатообіцяючими, MacBook Pro M1 2020 пропонує 20 годин автономної роботи.

Без сенсорної панелі

Згідно з інформацією, наданою 2021 року Сінь Куо, сенсорна панель OLED буде замінена кнопками.

Порти на Макбук Про 

Apple планує відновити роз'єм для безпровідної зарядки "MagSafe", для людей, які не хочуть розбити свій MacBook перечепившись за провід. Також опираючись на звіт від Bloomberg, новий MacBook Pro матиме слот SD.

Безпровідна зарядка MagSafe для MacBook Pro 2021

Ідентифікатор обличчя та вебкамера

Залишається камера на 720 мп.

Wi-Fi 6 на Макбук 

Скоріше за все у новій моделі буде 802.11ax WiFi 6, як у M1 MacBook Pro.

Ціна MacBook Pro 13 дюймів

Ціна буде залежати від того, чи залишиться $1,299 13-дюймовий MacBook Pro на ринку. Якщо залишиться, то скоріше за все новий MacBook Pro подорожчає на $200 - $300. Але якщо 13-дюймовий MacBook Pro зникне, то ціна залишиться такою як і в 13-дюймового.

Ваша оцінка: