icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Найкращі безпровідні зарядки 2022 року
15 Червень 2022

Найкращі безпровідні зарядки 2022 року

Дізнайтесь все про переваги та недоліки топових моделей бездротових зарядних пристороїв для гаджетів, особливості їх дизайну та роботи, а також специфіку, щоб обрати оптимальний варіант

Катерина Єднаковська

Бездротові зарядні пристрої забезпечать ваші гаджети надійною зарядкою без необхідності підключати смартфон до кабелю. Використовуючи магнітну зарядку, ви можете значною мірою скоротити час заряджання на будь-якому пристрої, а також зробити цей процес максимально зручним.

Деякі зарядні пристрої призначені лише для одного типу гаджетів, а іноді навіть для гаджетів однієї марки. Інші призначені для кількох пристроїв, або пропонуючи велику загальну поверхню для заряджання, або надаючи кілька різних точок бездротового зв'язку для підключення телефону, смарт годинників і навушників. І, звичайно ж, навіть найпростіші зарядні пристрої, бувають різних форм і розмірів, що дає вам великий вибір.

Грунтуючись на нашому дослідженні, це найкращі бездротові зарядні пристрої, які ви можете купити прямо зараз, незалежно від того, чи шукаєте ви дешевий і простий бездротовий зарядний пристрій Qi або пристрій, який може заряджати ваш телефон та інші гаджети одночасно. Після появи Apple MagSafe ця сфера активно розвивається і постійно з'являються нові варіанти.

Які бездротові зарядні пристрої найкращі?

Найкращим бездротовим зарядним пристроєм для більшості людей є підставка для бездротової зарядки Belkin Boost Up. Він заряджається до 10 Вт і дозволяє розмістити смартфон як вертикально, так і горизонтально. Цей бездротовий зарядний пристрій сумісний із пристроями iPhone та Samsung.

Найкращим бездротовим зарядним пристроєм для користувачів Apple є власний зарядний пристрій Apple MagSafe. Він автоматично підключається до потрібної точки на iPhone 12 або iPhone 13 і забезпечує потужність зарядки до 15 Вт, якщо у вас є відповідна вилка.

Якщо ви хочете заряджати більше одного пристрою одночасно, найкращим бездротовим зарядним пристроєм для вас є док-станція Logitech Powered 3-in-1. Цей аксесуар одночасно забезпечує роботу iPhone, AirPods або AirPods Pro та Apple Watch. 

Ознайомтесь із повним списком найкращих бездротових зарядних пристроїв.

1. Підставка для бездротової зарядки Belkin Boost Up

Підставка для бездротової зарядки Belkin Boost Up — найкращий доступний бездротовий зарядний пристрій. Він має потужність до 10 Вт, заряджає iPhone до 7,5 Вт та Samsung до 9 Вт. Решта пристроїв з підтримкою Qi заряджається на рівні 5 Вт. Не хвилюйтеся, якщо ваш телефон має чохол; Boost Up сумісний із корпусами товщиною до 3 мм.

Надійна конструкція дозволяє заряджати телефон як у горизонтальному, так і вертикальному режимі, тому ви можете використовувати свій смартфон під час заряджання. Пристрій оснащений світлодіодним індикатором, який повідомляє вам, коли відбувається процес зарядки, а функція виявлення сторонніх предметів означає, що пристрій знатиме, коли смартфон забирають і зарядка припиняється.

В наявності два кольори: чорний та білий. Belkin включає настінний адаптер з кабелем живлення довжиною 1,5 м та пропонує трирічну гарантію.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото1

Плюси:

 • Потужність 10 Вт;
 • Підтримує горизонтальний та вертикальний режим;
 • Два варіанти кольору.

Мінуси:

 • Висока ціна

2. Зарядний пристрій Apple MagSafe

Якщо у вас є iPhone 12 бу або iPhone 13, зарядний пристрій Apple MagSafe робить бездротову зарядку неймовірно простою. Магніти, вбудовані в зарядний пристрій та задню частину телефону, дозволяють легко з'єднати їх та розпочати процес заряджання.

Ви можете заряджати до 15 Вт, якщо у вас є адаптер живлення на 20 Вт. Однак, якщо у вас iPhone 12 mini або iPhone 13 mini, потужність обмежена 12 Вт. Це швидше, ніж базова бездротова зарядка Qi, і зручно незалежно від того, яка у вас модель смартфона Apple.

Хоча в чохлах для заряджання AirPods або AirPods Pro немає магнітів, вони також працюватимуть із зарядним пристроєм MagSafe. Якщо ви відданий шанувальник Apple, можливо, це бездротовий зарядний пристрій для вас.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото2

Плюси:

 • Зручна магнітна конструкція;
 • Підтримує заряджання 15 Вт;
 • Стильний дизайн.

Мінуси:

 • Обмежено до 12 Вт для iPhone 12 mini та iPhone 13 mini;
 • Для максимальної ефективності потрібен адаптер живлення 20 Вт.

3. Док-станція Logitech Powered 3-in-1

Бездротовий зарядний пристрій для iPhone, AirPods та Apple Watch

Док-станція Logitech Powered 3-in-1 – найкращий бездротовий зарядний пристрій для тих, хто одночасно використовує iPhone, AirPods або AirPods Pro та Apple Watch. Цей пристрій підтримує всі три гаджети відразу, тому ви можете просто покласти ці пристрої на док-станцію і почати їх заряджати.

Powered 3-in-1 Dock підтримує швидку зарядку 7,5 Вт для iPhone та бездротову зарядку 10 Вт для телефонів Android. Загальний дизайн більш громіздкий, ніж у інших зарядних бездротових пристроїв, але він не займає надто багато місця і усуває необхідність в трьох окремих зарядних пристроях.

На боці док-станції є індикатор, що світиться, щоб ви могли переконатися, що ваш телефон заряджається. Док-станція Powered 3-in-1 також працює з чохлами для iPhone за умови, що вони мають товщину 3 мм або менше. Конструкція підставки також спрощує використання телефону під час заряджання, незалежно від того, чи дзвоните по FaceTime або записуєте голосову нотатку.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото3

Плюси:

 • Заряджає 3 пристрої одночасно;
 • Підтримує зарядку iPhone потужністю 7,5 Вт;
 • Солідний дизайн.

Мінуси:

 • Ціна;
 • Порівняно великий розмір.

4. Швидкий бездротовий зарядний пристрій Nanami

Якщо ви шукаєте недорогий бездротовий зарядний пристрій, що забезпечує необхідну потужність, зверніть увагу на швидкий зарядний пристрій Nanami. Він поставляється із простою конструкцією підставки, яка дозволяє використовувати його практично з будь-яким пристроєм iPhone чи Android. І ви можете заряджати телефон у вертикальному або горизонтальному режимі.

Nanami підтримує швидке заряджання потужністю 10 Вт для телефонів Samsung і 7,5 Вт для iPhone. Майте на увазі, що вам доведеться доплатити за адаптер QuickCharge 2.0 або вище, якщо вам потрібна найвища швидкість.

Функція безпеки означає, що телефон не буде перезаряджатися або перегріватись. Більше того, Nanami зручний для сну, тому що світлодіодний індикатор автоматично вимикається через 10 секунд. Можливо, найкраща особливість бездротового зарядного пристрою Nanami Fast Wireless Charger це його ціна, яка становить менше 20 доларів.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото4

Плюси:

 • Відмінна ціна;
 • Зручність для сну;
 • Гарантії безпеки;

Мінуси:

 • Стандартний дизайн;
 • Для максимальної потужності потрібен адаптер.

5. Подвійний бездротовий зарядний пристрій Choetech

Якщо ви шукаєте пристрій, який може одночасно заряджати кілька гаджетів, зверніть увагу на подвійний бездротовий зарядний пристрій Choetech. Він поставляється з великою підставкою, так що ви можете заряджати два телефони одночасно. Більше того, Choetech може одночасно заряджати як ваш телефон, так і чохол AirPods або AirPods Pro.

Choetech підтримує вихідну потужність до 10 Вт під час заряджання двох пристроїв і поставляється з адаптером QC 3.0 потужністю 18 Вт. Компанія підтримує цей продукт із 18-місячною гарантією.

Тим не менш, зарядний пристрій трохи більшого розміру, ніж інші, тому його може бути важче брати з собою в поїздки. Рельєфна поверхня допомагає запобігти ковзанню телефону, а знизу є отвори для відведення тепла. В цілому, Choetech – найкращий бездротовий зарядний пристрій, якщо ви хочете отримати хорошу віддачу від витрачених коштів.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото5

Плюси:

 • Багато місця для заряджання;
 • Доступна ціна;
 • Зручний як статична зарядна станція.

Мінуси:

 • Непортативний дизайн;
 • Великий розмір.

6. Бездротовий зарядний пристрій Belkin 3-в-1

Бездротова зарядна док-станція Belkin 3-в-1 - один з найкращих бездротових зарядних пристроїв, тому що він один з найуніверсальніших. Він може заряджати ваш iPhone потужністю до 7,5 Вт і заряджати Apple Watch та AirPods потужністю 5 Вт.

Belkin каже, що його бездротовий зарядний пристрій сумісний з чохлами завтовшки до 3 мм. На аксесуар поширюється дворічна гарантія. Деякі власники скаржилися на маленькі світлодіодні ліхтарі, які можуть трохи відволікати у темряві, але загалом це гарний варіант.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото6

Плюси:

 • Заряджання 3-в-1;
 • Працює з Apple Watch;
 • Підтримка сплячого режиму.

Мінуси:

 • Межа зарядки 7,5 Вт;
 • Трохи дорого.

7. Зарядний пристрій Anker PowerWave

Anker PowerWave -  це один із найкращих бездротових зарядних пристроїв, коли йдеться про ціну. Він пропонує внутрішній вентилятор, який гарантує, що ваш пристрій не перегріється. Цей бездротовий зарядний пристрій також має зручну конструкцію, тому ви можете заряджати телефон без зайвої метушні.

PowerWave заряджається до 10 Вт для телефонів Android та до 7,5 Вт для iPhone; він використовує систему безпеки, щоб забезпечити подачу потрібної кількості енергії на пристрій.

Зарядний пристрій Anker PowerWave має протиковзку поверхню. Невеликий світлодіодний індикатор інформує вас про те, що гаджет заряджається (горить синім кольором), а також про підключення несумісного адаптера або кабелю (блимає зеленим кольором). Додайте 18-місячну гарантію і ви отримаєте відмінний варіант.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото7

Плюси:

 • Внутрішній вентилятор охолоджує гаджет;
 • Зручний дизайн;
 • 18-місячна гарантія.

Мінуси:

 • Ціна.

8. Бездротовий зарядний пристрій Yootech

Якщо вам потрібна економія, бездротовий зарядний пристрій Yootech – найкращий вибір. Він є виключно доступним за ціною і має дизайн з подвійною орієнтацією, тому ви можете заряджати свій телефон як у вертикальному, так і в горизонтальному режимі. І він зручний для сну, тому він не розбудить вас, коли ви використовуєте його вночі.

Yootech заряджає телефони Samsung та інші телефони Galaxy до 10 Вт та iPhone до 7,5 Вт. Є досить широка зона заряджання, тому вам не потрібно шукати вільне місце. Однак шнур живлення довжиною 1 м досить короткий і не завжди зручний.

Yootech підтримує цей зарядний пристрій довічною гарантією повернення грошей/заміни та 12-годинною службою реагування.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото8

Плюси:

 • Доступна ціна;
 • 2 варіанти розміщення смартфону;
 • Зручний для сну.

Мінуси:

 • Короткий шнур живлення.

9. Підставка Google Pixel (покоління 2)

Пристрій Pixel Stand від Google трохи дорожчий, але в порівнянні з іншими бездротовими зарядними пристроями він робить набагато більше. Він сумісний з Google Pixel 6, Pixel 6 Pro і всіма ранніми моделями Pixel з можливістю бездротової зарядки, не тільки забезпечує максимальну потужність бездротової мережі для вашого Pixel, але й дозволяє йому діяти як розумний домашній дисплей, коли він знаходиться на місці.

З Pixel на підставці ви можете перевірити свій Google Nest або інші типи інтелектуальних пристроїв. Звичайно, він також може бути простою зарядкою на 15 Вт для будь-яких інших пристроїв. Крім того, Google використовує надтихий вентилятор, вбудований у підставку, що дозволяє використовувати зарядний пристрій, не заважаючи іншим вашим діям.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото9

Плюси:

 • Солідна, міцна конструкція;
 • Заряджання до 23 Вт.

Мінуси:

 • Висока ціна.

10. Бездротова зарядна панель Mophie 3-в-1

Якщо ви шукаєте максимально функціональний бездротовий зарядний пристрій, зверніть увагу на бездротову зарядну підставку Mophie 3-в-1. Крім того, що ви можете заряджати iPhone або пристрій Android (до 7,5 Вт), його можна використовувати для зарядки Apple Watch і AirPods. Додайте до цього міцний корпус і поверхню, що не ковзає.

Інші особливості цього бездротового зарядного пристрою включають преміальне замшеве оздоблення і підтримку нічного режиму Apple Watch, так що ви можете використовувати його як будильник.

Бездротова зарядна панель Mophie 3-1 має деякі недоліки. Вона не дозволяє заряджати чохол AirPods Pro і деякі власники скаржилися, що може бути складно правильно налаштувати ваш iPhone. Дизайн також потребує достатньої кількості місця. Але цей бездротовий зарядний пристрій слід розглянути, якщо ви хочете заряджати до трьох пристроїв одночасно.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото10

Плюси:

 • Заряджає iPhone, Apple Watch та AirPods одночасно;
 • Приємна нековзаюча поверхня;
 • Готовий кейс.

Мінуси:

 • Висока ціна;
 • Не підходить до AirPods Pro.

11. Бездротовий зарядний пристрій Native Union Dock

Кращий бездротовий зарядний пристрій, якщо ви дбаєте про стиль, підставка для бездротового зарядного пристрою Native Union Dock. Поєднує красивий зовнішній вигляд і практичність. Аксесуар доступний у шести кольорах та дизайнах, включаючи Marquetry Rose, Rose, Marquetry Slate, Slate, Terrazzo Rose та Terrazzo Slate.

Пристрій включає невелику підставку для підняття вашого телефону, щоб вам було легше активувати розпізнавання облич та здійснювати відеодзвінки, і ви отримаєте потужність до 10 Вт як у вертикальному, так і в горизонтальному режимі. У комплект поставки не входить настінний адаптер, але ви отримуєте досить довгий 3-метровий кабель для заряджання.

Підставка для бездротового зарядного пристрою Native Union Dock підходить для більшості корпусів (товщиною до 3 мм), а конструкція оснащена датчиком теплового захисту для запобігання перегріву.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото11

Плюси:

 • Відмінний дизайн;
 • Підходить для найбільших телефонів;
 • Тепловий захист для охолодження пристроїв.

Мінуси:

 • Дорогий;
 • Не працює з корпусами завтовшки більше 3 мм.

12. Бездротовий зарядний пристрій OtterBox Otterspot

Жоден із кращих бездротових зарядних пристроїв у цьому списку не призначений для перенесення. Проте є OtterSpot.

У базову комплектацію входить стандартна підставка для бездротового заряджання, а також портативний акумулятор, який діє як бездротовий зарядний пристрій. Вони складаються разом, щоб залишатися увімкненими, але акумуляторна частина легко поміщається в сумку, коли вам потрібно бездротове живлення на ходу.

Система досить дорога, особливо, якщо ви хочете додати більше батарей для збільшення розміру стека. Але це один з найкращих бездротових зарядних пристроїв, якщо ви часто знаходитесь в дорозі або у вас є багато пристроїв, які ви хочете заряджати одночасно.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото12

Плюси:

 • Акумулятор з бездротовою зарядкою в комплекті;
 • Протиковзка поверхня;
 • Портативна стекова система.

Мінуси:

 • Дорого.

13. Fonesalesman WoodPuck

Якщо ви не заперечуєте проти максимальної максимальної швидкості зарядки 7,5 Вт або того факту, що вам потрібно надати власний блок живлення, ви виявите, що WoodPuck чудово впишеться в інтер’єр вашого будинку. Це завдяки обробці під дерево, вибору кольорів та прихованому порту micro-USB, що означає, що він не схожий на типовий бездротовий зарядний пристрій. 

Однією з унікальних особливостей, що рекламує WoodPuck, є система звукових повідомлень. Він подає звуковий сигнал, щоб повідомити вас, коли починає заряджати пристрій, і робить це постійно, якщо ви неправильно розмістили смартфон і він не заряджається.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото13

Плюси:

 • Компактна дерев'яна конструкція;
 • Прихований порт живлення;
 • Звукові оповіщення.

Мінуси:

 • Максимальна зарядка 7,5 Вт;
 • Немає адаптера змінного струму, що додається.

Дізнайтесь, як вимкнути геолокацію на смартфоні Apple - цікава стаття від ICOOLA.UA... 

14. Бездротовий портативний зарядний пристрій Moshi Porto Q

Зарядний пристрій Porto Q від Moshi впишеться в будь-яку обстановку завдяки сірому тканому оздобленню. Зарядна панель є акумулятором ємністю 5000 мАг, що дозволяє використовувати бездротову зарядку в дорозі.

Єдина проблема полягає в тому, що коли ви використовуєте його в режимі батареї, ви отримуєте лише 7,5 Вт заряджання, а не максимальні 15 Вт, що пропонуються при підключенні. Говорячи про штекер, зарядний пристрій поставляється з кабелем USB, але без штекера, тому вам потрібно буде надати свій власний.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото14

Плюси:

 • Внутрішній акумулятор ємністю 5000 мАг;
 • Стильне тканинне оздоблення.

Мінуси:

 • Немає настінного зарядного пристрою в комплекті;
 • Максимальна швидкість тільки при підключенні.

15. Nimble Apollo

Кращий бездротовий зарядний пристрій для тих, хто піклується про навколишнє середовище.

Цей зарядний пристрій, виготовлений із суміші переробленого силікону та пластику від пляшок з водою, ідеально підійде, якщо ви хочете, щоб ваша техніка справляла менш шкідливий вплив на навколишнє середовище.

При покупці цього зарядного пристрою ви отримуєте більше ніж просто екологічно чистий вплив. За допомогою настінного зарядного пристрою на 20 Вт можна забезпечити бездротову потужність до 15 Вт для своїх пристроїв. Завдяки вбудованим магнітам, ви можете заряджати свій iPhone 12 або iPhone 13 так само швидко та безпечно, як через власний зарядний пристрій MagSafe від Apple. Силіконова поверхня також допоможе уникнути випадкового падіння ваших пристроїв з килимка, її єдиний недолік - схильність до забруднень.

 Топ-15 бездротових зарядних пристроїв для iPhone та Android у 2022 році - icoola.ua - фото15

Плюси:

 • Екологічність;
 • Потужність до 15 Вт.

Мінуси:

 • Легко забруднюється.

Як вибрати найкращу безпровідну зарядку?

Найголовніше, на що потрібно звернути увагу при покупці кращого бездротового зарядного пристрою для ваших потреб, це сумісність з вашим телефоном. Якщо бездротовий зарядний пристрій сертифіковано Qi, він повинен підтримувати ваш iPhone, телефон Samsung або інший телефон Android. Але зверніть увагу, що підтримка потужності варіюватиметься. Більшість зарядних пристроїв підтримують потужність 10 Вт для телефонів Android та заряджання потужністю 7,5 Вт для iPhone.

Також зверніть увагу на те, чи входять до комплекту зарядний пристрій та кабель для заряджання. Якщо він є в комплекті, знайдіть зарядний пристрій, який підтримує технологію Qualcomm Quick Charge 2.0 або 3.0.

Якщо ви хочете мати можливість одночасно заряджати кілька пристроїв, є кілька доступних зарядних пристроїв 3-в-1, які заряджають ваш телефон, AirPods і Apple Watch одночасно.

Нерідко для користувачів важливим є дизайн і те, як він поєднується з інтер’єром. В такому разі варто звернути увагу на моделі, декоровані замшею та тканиною, зроблені “під дерево” або з оригінальним фірмовим дизайном. Проте зверніть увагу, що варто дотримуватися балансу між привабливим зовнішнім виглядом та технічними характеристиками.

До речі, радимо також прочитати, який айфон вибрати в 2022 році!

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Чому не гасне екран телефону під час розмови?
27 Червень 2022

Якщо ваш смартфон не гасне під час розмов, це може свідчити про поломку датчика наближення. Але перед цим слід виключити інші можливості. Дізнайтеся, що робити, якщо екран не вимикається автоматично

Чи сумісні телефони Huawei з годинником Samsung?
27 Червень 2022

Дізнайтеся корисну інформацію про те, як поєднати ваш смарт-годинник Samsung з телефоном Huawei і які програми вам потрібно буде встановити для використання всього потенціалу Galaxy Watch

Сталий розвиток смартфонів та збереження довкілля
22 Червень 2022

Дізнайтеся все про те, який вплив смартфони здійснюють на навколишнє середовище, а також які кроки роблять виробники смартфонів та бізнес-компанії, щоб змінити екологію на краще