Я шукаю...

Ігри для дітей на iPhone

Розвиваючі ігри для дітей на Айфон

Сьогодні в App Store налічується понад 400 тис. різних додатків, серед яких користувачі можуть знайти корисні програми та ігри, навіть якщо користувачеві всього кілька років. З самого раннього віку діти вже знають, що таке телефон і планшет, і їм дуже подобається з ними гратися. Всупереч тому, що лікарі та інші фахівці вважають небажаними гри на гаджетах, серед них можна знайти не тільки цікаві, але й дуже корисні. З такими іграми ваша дитина буде пізнавати світ і напрацьовувати певні навички. Стаття про те як вирізати людину з фотографії на айфоні, та багато чого іншого.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Ігри для дітей на iPhone

Великим мають попит онлайн ігри для дітей, вони більш живі і в рази цікавіше, але і прості ігри теж викликають неймовірні емоції серед дітей.

В App Store ви знайдете наступні ігри для дітей на iPhone:

 • розвиваючі ігри для малюків. Для самих маленьких користувачів були придумані ігри, разом з якими ваш малюк зможе вивчити основи навколишнього світу;
 • фігури на сортування познайомлять дитину з квітами, геометричними фігурами і іншим.

Особливої ​​уваги потребують гри для хлопчиків і дівчаток, які були розроблені спільно з експертами, чия робота спеціалізується на дошкільне навчання.

Ті, хто як і раніше вважає, що ігри на телефоні - це порожня і дурна трата часу, дуже помиляється. Сучасні розробники придумали такі ігри, які можуть повноцінно замінити одне заняття в дошкільному закладі. Розвиваючі ігри для дітей на iPhone в першу чергу спрямовані на те, щоб розвинути в дитині базові навички, які знадобляться йому в дорослому житті. Разом з веселими додатками дитина навчиться чомусь новому. Він познайомиться з квітами, формами, розмірами, тваринами, цифрами та літерами. При цьому йому це буде дуже цікаво.

При розробці ігор враховувався той момент, що ігри повинні бути не тільки веселими, але і складатися з освітнього елементу. Тому ігор для айфона було приділено особливу увагу.

Розвивальні ігри для дітей на iPhone сприяють поліпшенню:

 • візуального сприйняття;
 • концентрації уваги;
 • координації;
 • логічного мислення;
 • орієнтації в просторі.

Не варто забувати про те, що велика частина ігор була розроблена англійською мовою. Це дуже добре, адже граючи дитина запам'ятовує елементарні іноземні слова, які стануть в нагоді йому в подальшому житті. Для самих маленьких ігор розроблені російською мовою.

ТОП 10 найкращих і корисних ігор для дітей на IPhone

Щоб вам було легше вибрати корисну розвивальну гру для дитини, ми підібрали для вас десять найкрутіших ігор, які були схвалені експертами дошкільної освіти.

"Малий та молодецький"

Гра заснована на барвистих презентаціях для малюків. Всього їх 214 штук. Кожна презентація має свою озвучку і тему.

Разом з анімаційними картинками дитина:

 • познайомиться з цифрами і дізнається, як вони застосовуються в дорослому житті;
 • навчиться читати;
 • навчиться розділяти форми, кольору, розміри;
 • познайомиться з окремими тваринами, птахами, рибами і рослинами;
 • навчиться розбиратися в техніці, інструментах і транспорті.

У грі дуже докладно, а найголовніше - доступно, розповідається про анатомію людини і про явища, які нас оточують. Також на презентаціях представлені картини та роботи відомих художників.

Ваш малюк також познайомиться з найяскравішими пам'ятками світу, дізнається про види спорту і природні явища.

"Пишемо, малюємо, вчимо"

Це розважальна програма, представлена ​​у вигляді усіма улюблених розмальовок. Ваш малюк не тільки буде розфарбовувати картинки, а й вивчати правильного написання цифр і букв.

У грі передбачено три режими:

 • вивчення друкованих букв;
 • вивчення прописних літер;
 • вивчення цифр;
 • розмальовки.

У навчальних режимах ваш малюк буде вчитися писати по контуру (в складній версії - без). Вивчення кожної букви і цифри супроводжується голосовим помічником. Ваш малюк навчиться не тільки писати, але й правильно вимовляти назви. Якщо ви хочете ускладнити завдання для дитини, то в налаштуваннях ви можете в будь-який час прибрати функцію "малювання по контуру".

Гра завжди запам'ятовує на якій букві, цифрі або розфарбуванні ви зупинилися. Це дозволяє швидко повернутися до незакінченої роботи. Гра зберігає всі розмальовки та написання букв і цифр. Таким чином батьки завжди можуть перевірити, що і як робив дитина в цій грі. Дізнавайтесь також про соціальна мережа біг, або як почати займатися спортом.

"Буквар"

Цей барвистий навчальний додаток було спеціально розроблено для самих маленьких гравців. Разом з грою малюки починають знайомиться з алфавітом. Це свого роду електронна азбука.

Кожен переворот сторінки представлений у вигляді анімації. Унікальне перевертання карток робить процес навчання в рази цікавіше. Голосовий помічник пояснює, як правильно вимовляється та чи інша буква. Якщо є бажання його можна відключити в налаштуваннях.

Звуковий помічник чітко і голосно вимовляє букву і назва тварини, яке представлене на зображенні. Дитина повинна його повторити. Краще зробити це кілька разів, щоб малюк запам'ятав.

Щоб дитина краще запам'ятав букви, а навчальний процес кожен раз ставав цікавіше, можна в будь-який момент перемішати картки. Важливо, щоб дитина повторювала побачену букву. Граючи дитина буде візуально запам'ятовувати, як вимовляється буква.

"Курча"

Це відмінна віртуальна книга, яка стане цікавою не тільки для малюків, а й для дітей старшого віку. На будь-який предмет, представлений на зображенні можна натиснути. Він почне оживати на ваших очах. Ваша дитина подивиться або почує цікаву історію. Все залежить від режиму, який вибере батько. З цікавою грою дитина дізнається нові слова і як правильно їх потрібно вимовляти.

Розвивальна гра має на увазі кілька режимів:

 • візуальне сприйняття. Призначений для тих, хто просто лінується читати;
 • слухове сприйняття. Призначений для тих, хто ще не вміє читати;
 • самостійне читання. Дітки потихеньку починають читати самостійно.

Ви не помітите як ваша дитина навчитися самостійно читати.

"ЧудоРепка"

Інтерактивна книга. Такі програми дуже подобаються дітям. Залежно від настрою дитина може подивитися і послухати назву того чи іншого об'єкта або героя. Унікальність програми полягає в тому, що в будь-який момент дитина може самостійно взяти участь в казці.

Додатково до книги розробники додали дві дитячі ігри. Одна потренується в малюка спритність, а інша пам'ять і уважність.

"Color & Draw"

Хороша гра на айфон призначена для малювання та розфарбовування вже готових картинок. В окремому режимі малюк може малювати самостійно, а потім заливати фарбам вийшов малюнок.

Серед подібних програм гра "Color & Draw" є лідером, а все завдяки зрозумілому інтерфейсу. Навіть найменші гравці легко зможуть розібратися з принципами гри. Для тих, хто все-таки не може розібратися з додатком існує голосовий помічник, правда, він англійською мовою. Але це не погано, адже діти трохи старші зможуть вивчити поширені англійські слова. Якщо ваша дитина по-справжньому любить малювати, то ця іграшка стане для нього ідеальною.

"Азбука HD"

Класний помічник у вивченні алфавіту. У цікавій інтерпретації представлена ​​кожна буква. У грі також присутній голосовий помічник, який навчить правильно вимовляти букви. Кожна супроводжується веселими яскравими картинками, за допомогою яких малюк надихається і мотивується до вивчення алфавіту.

Гра для дітей на iPhone познайомить малюка з літерами, а також навчить з'єднувати їх між собою і складати знайомі слова. З грою ваша дитина буде тренувати пам'ять і концентрацію уваги.

Експерти відзначають, що гра підходить для всіх діток дошкільного віку.

"Арифметика HD"

За допомогою веселого і яскравого додатка дитина вивчить цифри, а також освоїть елементарні приклади. Програма оснащена різними додатковими функціями, які дозволять зайняти і захопити вашого малюка. Дитину чекають веселі загадки і приклади на віднімання і додавання.

Гра навчить дитину рахувати. Є звуковий супровід, яке робить гру веселіше. Завдяки простому інтерфейсу дитина з легкістю зможе розібратися в грі самостійно.

Ідеальна гра для дітей від трьох років.

"Тварини для малюків"

Це унікальна навчальна гра, яка познайомить вашої дитини з домашніми та дикими тваринами. Малюк дізнається, які звуки вони видають і як правильно називаються.

На перший погляд, може здатися, що гра нудна, але це не так. При натисканні на тварину воно буде видавати реалістичні звуки і рухатися. Так дитина може з ними погратися і весело провести час. З таким додатком ваш малюк не буде нудьгувати в поїздці в громадському транспорті, в черзі до лікаря і так далі.

Найцікавіше те, що батьки можуть своїм голосом записати звуки тварин і те, як вони правильно вимовляються.

"Що змінилося?"

Головне завдання цієї гри - потренувати пам'ять і уважність. Кожна дитина любить досліджувати щось нове і розгадувати загадки. Розробники врахували це і взяли за основу програми.

Гра представлена ​​у вигляді набору яскравих і мальовничих пейзажів. Правила дуже прості, і навіть самий маленький може легко в цьому розібратися. Дитині належить уважно вивчити картинку. Після вона закриється шторами, і через кілька секунд відкриється. Тепер дитині потрібно буде зрозуміти, що змінилося в зображенні.

Завдяки голосовим підказкам дитина вивчить нові слова. Є три рівні складності. Краще починати з самого легкого, і поступово переходити до складного. Якщо вам була цікава дана стаття тоді дізнаватися про всі айфони які є, та все про айфон.

Розвивальні ігри для дітей на iPhone яскраві, барвисті і захоплюючі, що робить процес навчання в рази цікавіше. З такими додатками батьки точно можуть не переживати про те, що дитина проводить час даремно.

Ваша оцінка: