Я шукаю...

Покрокова Lara Croft Go - не тільки гра, але і головоломка

Lara Croft Go

Багатьом геймерам у світі вже давно сподобалася гра Lara Croft Go, деякі захоплюються нею, попри те, що у світ вона вийшла ще у 2015 році. Якщо бути точніше, то розробники випустили її у світ 27 серпня 2015 року.

Це захоплююча відеогра-головоломка, яка не може залишити байдужим нікого. Адже вона сподобається не тільки любителям культового фільму «Лара Крофт - розкрадачка гробниць», а й тим людям, які люблять розгадувати різні головоломки та мислити логічно. Якість і успішність гри доводиться тим, що вона отримала досить позитивні відгуки від критиків свого часу, коли тільки вийшла. Найбільше хвалили дизайн, барвистість і хороший сценарій, а також відповідність серіям. Але, знайшлися критики, яким дещо не сподобалося, а саме: незбалансований рівень складності, а також стислість гри, її можна було пройти дуже швидко і легко.

Але, не дивлячись на деякі неточності та критику з боку фахівців, Lara Croft Go отримала престижну премію в області мобільних ігор Apple Design Awards у 2016 році.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Ігровий процес

Фахівці характеризують Lara Croft Go, як покрокову логічну відеогру. Відзначимо, що її попередником є, ​​свого часу популярна, Hitman GO. Саме тому ігрові процеси практично не змінилися, вони знайомі багатьом геймерам, які вже стикалися з подібними ігровими розробками.

Гра-головоломка Lara Croft Go

В управлінні гравця головна героїня - Лара Крофт. Ігрове середовище, а саме, противники, змінюються по черзі, один з них відпочиває, а інший рухається. Управління в Lara Croft Go здійснюється за допомогою сенсора. Фізика досить потужна, а графіка передає на екран багато деталей досить точно. Щоб Лара пішла, гравцеві достатньо провести пальцем в тому напрямку, куди вона повинна пересунутися. Потім настає хід ворогів, Крофт стоїть, а противники роблять свої ходи.

У міру проходження Lara Croft Go, кожен рівень буде все складніше, відповідно, будуть з'являтися і нові супротивники, трохи змінюється механіка. Якщо коротко сказати про ворогів, то вони виглядають смертоносно, в їх числі:

 • павуки;
 • ящірки;
 • змії;
 • скорпіони;
 • інші отруйні істоти.

Зауважимо, що кожен супротивник володіє власними характеристиками й відрізняється своєю поведінкою від інших. Щоб перемогти, гравцеві необхідно збирати різну зброю, яка може бути постійною, або одноразовою, як, наприклад, списи, які зустрічаються на шляху Лари. Списи можна використовувати, щоб знищити ворога на відстані та не наближатися до нього близько.

Але, крім живих ворогів, будуть і інші небезпеки. Перед Ларою постійно будуть виникати перешкоди, наприклад, валуни, пастки, пилові полотна і так далі, треба бути особливо уважним, щоб не втратити там життя.

У грі можна скористатися підказками, але активувати їх можна як покупки та не всі відразу. Використовуйте важелі, щоб відкрити певну доріжку, по якій головна героїня зможе безпечно пройти всі перешкоди. Тут треба гарненько подумати, щоб не потрапити в пастку.

Lara Croft Go злом ігри

З огляду на те, що гра вийшла вже в далекому 2015 року на неї розробили величезну кількість читів і кодів для злому. Багатьом людям подобається грати в такі головоломки, але іноді приходить час. Коли певний рівень хтось пройти не може. Це для однієї людини просте завдання, а для іншого - непосильне завдання. Саме для цього і використовують злом ігри.

Як зламати гру Lara Croft Go

У мережі можна знайти масу рекомендацій, як саме зламати ігровий процес. Ви можете відкрити певну підказку після цього, або навіть пройти автоматом повністю рівень. Є навіть можливість скачати версію гри, яка буде вже зламаною, в такому випадку вам буде досить легко грати, оскільки не треба буде проходити кожен рівень по черзі, ви зможете просто відкрити будь-який, який сподобається.

Розробка

Якщо говорити про це, то розробкою займалася компанія, яка створює відеоігри в Канаді, під назвою Square Enix Montreal. Ця фірма відома тим, що вона вже далеко не перший рік займається створенням різних мобільних додатків. Саме тому існує версія гри Лара Крофт ГО на iOS. Ще коли створювалася перша подібна гра Хітмен ГО, після певної виконаної роботи, коли вона вже майже була готова, корпорацію покинув майже весь склад розробників.

Люди не вірили, що цей продукт буде успішний. Але, раптово, гра стала неймовірно популярною, але на той момент в компанії залишалося тільки двоє людей. Вони найняли нових розробників і почали свою роботу над новим проєктом. В ході створення, компанія Square Enix Montreal співпрацювала з масою відомих фірм, які займаються мобільними додатками й іграми для смартфонів та інших майданчиків.

В кінцевому підсумку, коли гра про Лару Крофт побачила світ, вона отримала багато нагород, ось деякі з них:

 • Apple Design Awards - 2016 рік;
 • Apple's Best - 2015 рік;
 • IGN's Best of 2015 - 2015 рік;
 • The Game Awards - 2015 рік.

Крім того, вона номінувалася і на інші, не менш престижні, нагороди, але, на жаль, програла в боротьбі за перемогу іншим, класним розробкам і додаткам.

Нагороди гри Lara Croft Go

Як відомо, в покроковій грі немає тимчасової шкали. Це не зовсім цікаво, але розробники придумали інший шлях, щоб зробити її більш динамічною. Наприклад, в деяких моментах, після того, як Лара пройшла по підлозі, він ззаду неї провалюється, а іноді він може провалитися прямо під нею, якщо гравець думає занадто довго. Таким чином, в грі все одно є динаміка і немає величезної кількості часу, щоб подумати. Також можна відзначити, як динамічні об'єкти та перешкоди. Наприклад, коли на вас котитися величезний валун, у вас не буде багато часу, щоб подумати, треба приймати рішення.

Спочатку ця головоломка була випущена тільки для декількох платформ. Але пізніше з'явилася і версія Lara Croft Go для iPhone. Сьогодні цей шедевр можна завантажити на різні платформи та насолоджуватися унікальною динамікою, дизайном і сценарієм. Адже розробники вирішили створити її без синопсиса, тобто, гравець сам повинен відкривати локації та нові шляхи. Щоб вирішити ту, чи іншу небезпеку, треба гарненько подумати й проявити свою кмітливість. Перед вами на екрані з'являться всі завдання, цілком, не треба перекручувати екран, щоб побачити їх, як це часто буває в інших розробках і додатках.

Критика і реакція

Після того, як гра побачила світ, багато критиків оцінили її дуже позитивно. Сайти агрегатори давали їй 83 бали зі 100 можливих, що є дуже вагомим і великим показником успіху. Багато критиків говорили, що Лара Крофт наповнена унікальним духом і театральним видовищем, вона особлива і відрізняється від всіх інших. Наприклад, Ендрю Рейнер сказав, що ця розробка взагалі за графікою є найкращою в усьому світі. Однак, цей фахівець, який займався багато років розробками мобільних ігор, зазначив, що головоломки мало складні, їх швидко і легко можна пройти й це, безумовно, є мінусом для такого культового твору. У заключних рівнях гравцеві належить битися зі змієм, Рейнер підкреслив, що саме тут не витримана пропорція, одні рівні складні, а потім йдуть легкі й знову все повторюється.

Сьогодні скачати гру Lara Croft Go може кожен для будь-якої існуючої платформи. Вона існує у вільному доступі на багатьох порталах. Насолоджуватися нею одне задоволення і багато гравців наголошують на тому, що скоротати з нею пару годин часу в день - це відмінний спосіб ще й підвищити свою уважність і логічне мислення.

Lara Croft Go можна скачати на iOS

Серед іншого, гравці відзначають такі особливості цієї ігрової програми:

 • класний сценарій;
 • багато рівнів різної складності;
 • хороша графіка і фізика;
 • чудова анімація і динамічність всього процесу;
 • цікаві персонажі та перешкоди;
 • дуже деталізовані дрібниці;
 • приголомшливу подібність з оригіналом.

Фахівці вважають, що Lara Croft на iOS - це ідеальний варіант її виконання. Саме на цій платформі вона працює чудово і гравці можуть насолодитися усіма її деталями. Це не дивно, адже перші варіанти розроблялися саме для цієї платформи. Але багато користувачів iPhone також відзначали, що на їхніх мобільних пристроях вона працює просто блискуче. Взагалі, слід звернути увагу на те, що основна гра, не враховуючи її оновлення і доопрацювання, вийшла ще у 2015 році. Так що всі сучасні платформи та пристрої легко відтворюють її у всіх її найдрібніших деталях.

Відзначимо, що Lara Croft Go вже стала майже легендарною. Сьогодні її скачали не один мільйон разів. Також потрібно сказати, що вона підійде для дітей і для дорослих. В неї цікаво грати малюкам, але так само і дорослі можуть спробувати розгадувати логічні завдання і помислити.

Вражаючі пригоди Лари Крофт доступні кожному. Пориньте у світ фантазії та пройдіть всі рівні разом з Розкрадачкою гробниць. Згадайте фільм і відчуйте себе справжнім мисливцем на скарби та розкрадачем таємних артефактів. Але будьте обережні, на кожному повороті вас підстерігають перешкоди. Крім того, вам необхідно буде битися з різними чудовиськами та монстрами, що не проти поласувати вашою плоттю. Обійдіть їх всіх, або знищить за допомогою спеціальних інструментів і зброї та доведіть, що саме ви можете пройти весь шлях цілком.

Ваша оцінка: