Я шукаю...

Зручні додатки для власників Apple Watch

Додатки для Apple Watch

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Додатки для Apple Watch

Apple Watch з’явилися на ринку не так давно, проте розробники додатків для смартгодинника вже встигли постаратися над софтом. Сьогодні в App Store не так багато програм для Епл Воч, як хотілося б користувачам. Проте навіть вони можуть полегшити ваше життя і стати помічниками в повсякденних справах. Годинник вміє працювати не тільки з програмами за замовчуванням, проте й з іншими утилітами, які підтримує iOS.

Streaks

Додаток для власників Apple Watch, які прагнуть розвивати нові звички. Функціонал програми дозволяє встановлювати нагадування, які допомагають не забути про розвиток потрібних навичок. Нагадування можна максимально персоналізувати. У налаштуваннях доступний вибір:

  • точного часу нагадування
  • періодичності сповіщень
  • потрібного дня тижня
  • візуальної складової нагадування

Програма має можливість працювати сумісно з Apple Health. Завдяки тонким налаштуванням та зручному інтерфейсу в додаток легко додати нове завдання, яке допоможе розвинути звичку. Зазвичай такі задачі пов’язані з фізичною активністю.

Додатки для Apple Watch

Функціонал дозволяє обрати не більше ніж шість звичок. Розробники виправдовують таке обмеження тим, що так користувачі матимуть кращу концентрацію на поставлених цілях. Також це допомагає відкинути другорядні справи й зайнятися справді важливими звичками.

Bring Shopping List

Простий список покупок для походу в магазин. Bring Shopping List містить зрозумілий інтерфейс, сортування продуктів за категоріями та підкатегоріями. Також більшість товарів підлягають візуалізації за допомогою спеціальних карток в програмі. Опис та назву кожного продукту можна відредагувати, за бажанням додати примітки. Застосунок синхронізується з усіма пристроями, на які він завантажений. З цим додатком необов’язково надсилати список покупок у месенджері: можна просто передати його на інший девайс за допомогою годинника.

Carrot Weather

Один з найзручніших та найкорисніших застосунків для Apple Watch. Уся інформація про погоду подається у візуально привабливому та деталізованому форматі. Тут можна дізнатися як про загальні погодні умови, так і про час заходу чи сходу Сонця, рівень вологості, видимість та атмосферний тиск. Головною родзинкою застосунку є безперебійне функціонування вбудованого робота.

Додатки для Apple Watch

Читайте також: Найбільші скандали в Apple

Також у налаштуваннях користувач отримує можливість максимально персоналізувати додаток. Застосунок недоступний українською мовою, тому доведеться користуватися англійським софтом.

Яндекс Перекладач

Перекладач від Яндекса – один з найзручніших додатків, який можна завантажити на Apple Watch. Інтерфейс програми зручний, тому користуватися нею легко в будь-який момент. Алгоритми Перекладача забезпечують швидке перекладення тексту навіть якщо ви його диктуєте, а не друкуєте. Додаток стане в пригоді мандрівникам, які часто бувають закордоном і потребують допомоги з незнайомими мовами.

Додаток синхронізується з iPhone, тому користуватися ним можна й в офлайн-режимі. Варто просто завантажити потрібний вам мовний пакет на смартфон. Ця функція корисна юзерам, у яких немає доступу до стабільного Інтернет-підключення. Розмір пакету варіюється від 20 до 80 мегабайтів, тому він не стане займати багато вільного місця у внутрішній пам’яті телефону.

Just Press Record

У Apple Watch є вбудований помічник Siri, проте іноді він не дуже зручний для створення голосових заміток. Замість того, щоб записати його прямо з годинника, Сірі запропонує звернутися до відповідної програми в iPhone. Для розширення можливостей створення голосових заміток можна завантажити на свій девайс програму Just Press Record. Це диктофон з простим інтерфейсом, яким доволі зручно користуватися. Завдяки його функціоналу усю важливо інформацію можна миттєво записати за допомогою кількох дотиків. Застосунок чудово працює у фоновому режимі. Усі замітки автоматично синхронізуються з вашим смартфоном для подальшого зручного перегляду.

Додатки для Apple Watch

Застосунок є мінімалістичним, тому не містить зайвих деталей та непотрібного функціоналу. Інформація автоматично переноситься в акаунт iCloud, тому замітки доступні на всіх синхронізованих пристроях. Однак більшість користувачів відлякує невиправдано висока ціна програми. Також  хоч за допомогою годинника і можна записати голосову замітку, у користувачів немає можливості її відредагувати або змінити ім’я запису.

Streaks Workout

Тут знаходяться всі елементи, необхідні для відстеження стану свого здоров’я під час фізичних навантажень. Алгоритми Streaks Workout дозволяють відстежити основні дані організму. Уся інформація доступна у вигляді денної статистики. Якщо застосунок виявив невнормований показник, на екрані можуть з’явитися рекомендації щодо його покращення. Для того, щоб залишатися в хорошій формі, не варто купувати абонемент в спортзал. За допомогою сили волі та цього додатку усі необхідні вправи можна регулярно виконувати в домашніх умовах.

Додатки для Apple Watch

Для кожної з шести фізичних активностей є своя піктограма, тому користувач може самостійно обрати потрібні вправи та персоналізувати застосунок. Для створення тренування потрібно вказати скільки часу ви займатиметесь. Тоді алгоритми застосунку автоматично розрахують програму занять, яка базуватиметься на ваших персональних вподобаннях. Для зручнішої експлуатації  Streaks Workout можна створити власне тренування та зберегти його в розділі індивідуальних тренінгів.

Як встановити додаток на браслет Apple Watch

Користувачі, які недавно придбали браслет Apple Watch і ще не розібралися в його роботі, повинні знати як саме можна встановити додаток на свій годинник. Варто знати, що завантажити додаток, використовуючи винятково Епл Воч, не вийде. Для початку роботи з софтом потрібно перш за все синхронізувати дані на Apple Watch і iPhone. Далі потрібно знайти й завантажити утиліту, яка дозволяє встановлювати додатки на свій годинник. У ній необхідно зареєструватися, запустити пошук Apple Watch та синхронізувати телефон з розумним годинником. Після цього на годинник потрібно завантажити усі необхідні додатки за допомогою iPhone.

Додатки для Apple Watch

Функція автозавантаження дозволяє не витрачати зайвий час на пошук та встановлення програм для розумного годинника. Ця опція автоматично знайде все необхідне, завантажить застосунки на Apple Watch і заощадить ваш час. Автозавантаження можна відключити в будь-який момент у розділі налаштувань.

Як видалити додаток на будь-якій моделі  Apple Watch

Новачків також цікавить спосіб видалення додатків, який є актуальним для різних моделей Apple Watch. На жаль, Apple не дозволяє видаляти деякі програми. Проте видалення все одно є можливим, доки воно не стосується додатків, завантажених з App Store. Цей процес не є складним. До того, вам навіть не знадобиться звертатися до свого Айфону, адже деінсталяцію можна здійснити прямо з годинника. Для цього потрібно натиснути на Digital Crown, яка спровокує появу головного екрану Епл Воч. Далі необхідно обрати утиліту, яку ви хочете видалити, натиснути на її піктограму й утримувати. Після цього натисніть на додаток і оберіть опцію «видалити».

Додатки для Apple Watch

Варто прочитати: Як нова функція YouTube зможе допомогти батькам контролювати те, що дивляться їхні діти?

Видалити програми можна також за допомогою iPhone. Все що для цього потрібно – доступ до утиліти Watch на смартфоні. Тут необхідно обрати категорію «Мій годинник» та додаток для деінсталяції. Натисніть кнопку «видалити» та від’єднайте ваш перемикач.  

Трекінг сну та артеріального тиску в Apple Watch     

Багатьом людям важливо відстежувати артеріальний тиск та мати функцію трекінгу сну в Apple Watch. Розробники софту для розумного годинника створити спеціальний додаток для відстеження сну. Для ефективного відстеження стану здоров’я варто слідкувати не тільки за тим, скільки ми працюємо, але й за відпочинком. Спеціальний алгоритм програми надає користувачеві доступ до основних даних про його сон. Кожного ранку у додатку стає доступним звіт про якість сну за останню ніч. Деталізований огляд відпочинку дає змогу дізнатися у якому стані перебуває організм під час сну та скільки разів за хвилину відбувається скорочення серця.

Зранку ви зможете подивитися детальну інформацію про глибокий  сон. Додаток збирає інформацію про ваш сон, аналізує її й видає результат, у якому вказано, чи вистачить вам сили на наступний день. Цей аналіз є цікавою особливістю програми, адже з його допомогою можна визначити наскільки продуктивними ви будете в той чи інший день.

Додатки для Apple Watch

Також тут присутня опція, яка дозволяє записувати все, що відбувається вночі в аудіоформаті. Додаток відстежить всі звуки, які лунають поблизу годинника. Неважливо чи це сопіння, чи розмови уві сні – зранку уся інформація опиниться на девайсі, синхронізованому з Епл Воч.  

Ваша оцінка: