Я шукаю...

Програми для здоров’я на iPhone

Додатки для здоров'я

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Програми здоров'я на iPhone: ваш персональний помічник у підтримці добробуту

У нашому повсякденному житті здоров'я стає пріоритетом номер один, і тепер, завдяки смартфонам, у нас є чудова можливість управляти ним безпосередньо з долоні. iPhone — це не тільки засіб зв'язку, а й потужний інструмент для моніторингу та підтримки здорового способу життя. App Store пропонує множину додатків, кожен з яких може стати вашим персональним помічником у досягненні цілей щодо здоров'я, від стеження за дієтою і фізичними навантаженнями до забезпечення якісного сну. У цій статті ми представимо вам кураторський вибір програм для здоров'я, кожна з яких створена, щоб зробити ваше життя здоровішим, простішим та щасливішим.

Піклуватися про своє здоров’я – звичайна частина життя будь-якої дорослої людини. З розвитком технологій, у нас з’явилося дуже багато можливостей для відстеження найрізноманітніших показників свого тіла за допомогою гаджетів. Завантаживши додатки для здоров’я на iOS, ми отримуємо доступ до підрахунку кроків за день, вимірювання пульсу та тиску, а також інших речей, які напряму пов’язані з хорошим самопочуттям.

Тепер відстежувати всі важливі показники стало набагато легше, адже це допомагають здійснювати застосунки, якими ми користуємося щодня. Сьогодні ми розповімо про найкращі додатки для здоров’я на айфон, які стануть вашими кращими друзями у покращенні власного самопочуття та фізичної форми.

Здоров'я

Juice

Якщо ви бажаєте якомога довше підтримувати свою фізичну форму в хорошому стані – цей додаток для вас. Тут є опція, яка дозволяє встановити нагадування для регулярних тренувань, які можна повністю персоналізувати під себе. Для тих користувачів, які ведуть сидячий спосіб життя, є окремі нагадування, які сигналізують про те, що настав час встати з-за робочого місця і трохи розім’ятися. У додатку ви знайдете не тільки зручну систему сповіщень, а й цілу бібліотеку з переліком різноманітних курсів від сертифікованих тренерів.

Інтерфейс у Juice доволі простий та інтуїтивно зрозумілий, тому навряд чи у вас виникнуть проблеми з експлуатацією програми. Навіть якщо якась частина стала незрозумілою, ви завжди можете звернутися до спеціальних ілюстрацій, які створені для того, щоб зробити роботи з додатком набагато доступнішою та комфортнішою.

Здоров'я

Deep Sleep with Andrew Johnson

Ендрю Джонсон – відомий експерт у сфері сомнології, який за сумісництвом є одним з розробників цієї програми. Deep Sleep with Andrew Johnson – потенційний помічник для тих людей, у яких часто виникають труднощі з засинанням. Іноді для того, щоб швидше ввійти в фазу глибокого сну, нам не вистачає простої медитативної практики, яка за кілька хвилин допоможе прибрати весь стрес, що акумулювався протягом дня.  Також у додатку є вбудовані аудіофайли, які так само допомагають розслабитися.

Розробники рекомендують проводити аудіотерапію та дивитися на зображення в смартфоні водночас. Вони запевняють, що завдяки сприйняттю інформації у двох різних форматах свідомість отримує можливість очиститись від негативу набагато швидше.

Здоров'я

Дізнайтесь, як перенести дані з Андроїда на iPhone, щоб полегшити перехід з старого смартфона на новий!

Spinning

Цей додаток підійде справжнім любителям спорту, які мають у своєму графіку регулярні тренування зі значним навантаженням. Spinning стане в пригоді за тренувань з кардіо, які можуть відбуватися за допомогою велотренажера, звичайного бігу та багатьох інших фізичних вправ. Після введення детальної інформації про минуле тренування користувач має змогу отримати перелік даних щодо змін у своєму організмі, що відбувалися завдяки заняттю. До перегляду доступні такі характеристики як пульс, вага та тиск. Результати таких розрахунків не можуть бути надточними, проте деякі зміни у порівнянні зі старими показниками можуть змотивувати людину до подальших звершень та збільшення інтенсивності тренувань.

Здоров'я

Gorilla Workout

Ліцензійна версія програми коштує один долар, проте за нього ви отримаєте персональний курс фізичних вправ. Якщо вам не подобаються заняття в залі або вам просто не хочеться записуватися до індивідуального тренера, можна просто ввести свої дані в програму, після чого вона їх проаналізує і видасть вам персоналізований курс з вправами, які підходитимуть саме для вашого способу життя. Також тут потрібно ввести фізичні параметри свого тіла, після чого у вас з’явиться змога обрати ціль, заради якої ви завантажили додаток.

Для користувачів, які люблять наочну візуалізацію, у програмі присутній цілий перелік відеороликів, у яких кожна вправа пояснюється доступним чином. Якщо після закінчення курсу ви бачите явний результат, то за допомогою двох кліків ви можете зробити фотографію й одразу ж опублікувати її у переліку різних соціальних мереж.

Здоров'я

Sleep Cycle Alarm Clock

Сон – одна з важливих частин життя, що напряму впливає на наше здоров’я. Цей процес варто відстежувати, щоб знати трошки більше про свій організм, а допоможе вам у цьому  Sleep Cycle Alarm Clock.

Ні для кого не є таємницею, що нас сон складається з двох фаз, а саме: з «швидкого» та «глибокого» сну. Коли ми входимо у фазу глибокого сну, нас зазвичай важко розбудити чи потривожити, в той час, як під час швидкої фази ми прокидаємося від найменших рухів. Звичайні будильники часто будять людей під час першої фази, проте іноді навіть ми не знаємо, що це негативно впливає на їхнє здоров’я. У iPhone є спеціальний вбудований пристрій під назвою акселерометр, що значним чином допомагає у відстеженні циклу сну. Використовуючи цей пристрій можна значно полегшити відстеження свого сну, а також змусити програму будити вас в правильний час.

Розумний будильник з легкістю визначить фазу сну, в якій знаходиться користувач, після чого за певний проміжок часу пролунає ненав'язлива мелодія, яка допоможе прокинутися без зайвої шкоди для здоров'я. Таким чином додаток не зможе вас збудити в один і той самий час. Тому кожного ранку він автоматично обиратиме комфортний проміжок та вирішуватиме чи варто розбудити до чи після зазначеної години. Після певної експлуатації додатку, алгоритми стануть більш персоналізованими та самі пропонуватимуть вам час, у який варто прокинутися. Друзі, не забудьте прочитати про те, чому відновлений айфон від Айкули кращий за новий телефон та які основні переваги пропонує наша компанія на українському ринку!

Здоров'я

Lose it!

Додаток, який є фаворитом користувачів на Заходів через свій багатий функціонал та спроможність вказати своїм користувачам на калорійність їжі, яку вони споживають щодня. Якщо ви регулярно стежите за своєю вагою, Lose it стане вашим кращим другом та допоможе краще простежити цей процес. Програма допоможе вам встановити обмеження на щоденну кількість споживаних калорій, якщо ви слідкуєте за своєю вагою

Для того, щоб отримати всю інформацію про поживні речовини, варто просто обернути пакування і просканувати штрихкод того чи іншого товару. Оскільки програма популярна на Заході, то й перелік продуктів, завантажених в базу, є переважно імпортним. Українським користувачам ця програма буде корисною в тому разі, якщо вони регулярно споживають товари іноземного виробництва.

Здоров'я

iStethoscope Pro

Підписка на програму коштує один долар. За ці кошти ви отримуєте доступ до власного стетоскопа, який ви зможете використати в будь-який момент. На екрані з’явиться ціла діаграма, яка показуватиме стан вашого здоров’я та кількість ударів серця у хвилину. Щоб отримати всі ці дані, потрібно піднести вказівний палець до камери пристрою. Якщо ви хочете отримувати дані про стан свого здоров’я регулярно, проте звичайного стетоскопу під руками немає, програма iStethoscope Pro допоможе виявити можливі проблеми в організмі.

Noom Крокомір

Цей крокомір є ледь не найкращим додатком, що вирізняється з-поміж своїх аналогів. Для того, щоб дізнатися нараховану кількість кроків, не потрібно кожного разу перевіряти додаток та вмикати цю функцію вручну. Програма не є енергозатратною, тому ви можете не перейматися за здоров’я акумулятора під час її експлуатації.

Також однією з корисних опцій є можливість переглянути статистику кроків за день, що мотивує користувачів більше пересуватися пішки. Програма ідеально працює на Айфон 12 та підтримує усі актуальні оновлення iOS 17.

Здоров'я

NHS Choises Drinks Tracker

Ця програма створена для людей, які час від часу вживають алкогольні коктейлі, проте не хочуть пити занадто багато. Функціонал програми покликаний дати своєму користувачу зрозуміти коли саме варто зупинитися, базуючись на кількості та калорійності вжити спиртних напоїв. Розробники заявляють, що ціллю програми є поступове зменшення кількості алкоголю, яку випивають користувачі.

Здоров'я

Headache Diary Pro

Мільйони людей у всьому світі щодня страждають від головних болів, що не може не відбиватися на їхньому загальному самопочутті та здоров’ї. Headache Diary Pro допомагає своїм користувачам стежити за болем в голові, регулярно записуючи його в спеціальний щоденник. Сюди можна вписати не тільки факт наявності болів, а й вказати їхні характеристики,  а саме:

 • в якій саме частині голови виник біль
 • як довго він триває
 • коли саме він починається
 • де знаходиться найболючіша точка неприємних відчуттів
 • можливий вплив деяких медикаментів на самопочуття
   

Аналізуючи всі внесені дані, алгоритми програми видають список рекомендацій, за допомогою яких ви можете трохи полегшити біль та дізнатися можливу причину виникнення неприємних відчуттів. Позитивну роль цього додатку у життях тисяч людей підтвердили експерти Британської бібліотеки здоров’я. 

Здоров'я

MyFitnessPal

Це додаток, який не тільки містить в собі функцію підрахунку калорій, а ще й допомагає детально проаналізувати та виділити ваші звички у харчуванні. Алгоритми програми влаштовані таким чином, щоб максимально персоналізуватись під кожного користувача та згенерувати для кожного індивідуальний дієтичний профіль, який базуватиметься на тому, що ви вводите у пошукових запитах. У цей профіль входить режим, за яким ви маєте харчуватися для досягнення поставлених цілей, а також раціон, поживні речовини з якого дозволять підтримувати свій організм в здоровому стані.

Вся інформація про ваше харчування зберігається в програмі, а ввести її можна за допомогою кількох натискань на екран. База, пов’язана з цим розділом, просто неймовірна, адже тут ви знайдете мільйони різних продуктів з вже порахованою калорійністю, білками, жирами та вуглеводами. Якщо ж з якоїсь причини інформація з бібліотеки не збігається з вашою покупкою, ви завжди можете просканувати штрихкод товару.

Також додаток стане в пригоді тим користувачам, які хотіли б стежити за своєю фізичною формою, проте іноді забувають займатися на регулярній основі. У програмі є влаштовані нагадування про фізичні навантаження, які можна встановити власноруч, а після звичайних занять у залі доступна опція швидкого введення всієї інформації про тренування прямо в додаток. Також цей додаток під’єднується до кількох інших платформ для фітнесу, одними з яких є:

 • Apple HealthKit
 • Samsung Health
 • Garmin 
 • FitBit
   

Здоров'я

Під час використання таких додатків важливо пам’ятати, що самодіагностика та самолікування – це не найкращі речі, які до того ж можуть згубно вплинути на ваше здоров’я. Проте якщо ви захочете завантажити програми для здоров’я на айос, то принаймні знатимете які саме інструменти вам потрібні.

Ваша оцінка: