Чому не працює Фейсбук на телефоні?

Чому не працює Фейсбук на телефоні?

Зміст

Facebook є однією з найважливіших програм для багатьох користувачів смартфонів. Що робити, якщо програма перестає працювати належним чином? Ми вас проконсультуємо!

Оновлення програми

Перевірте, чи встановлено на вашому телефоні останнє оновлення програми Facebook . Старі версії програми можуть працювати зі збоями, а оновлення програм часто можуть виправляти помилки.

Ви можете оновити Facebook у програмі Google Play (Play Маркет >> Мої ігри та програми >> Оновити). Ви також можете завантажити останню версію Facebook з facebook.com/android_upgrade. Якщо у вас недостатньо місця для оновлення програми, ми рекомендуємо очистити пам'ять, що не використовується, в установках телефону.

Якщо ви хочете переконатися, що у вас встановлена ​​остання версія Facebook, увімкніть автоматичне оновлення програм Google Play (Магазин Play >> Автоматичні оновлення програм).

Видаліть програму та встановіть її знову

Якщо жодна з наших попередніх порад не дала бажаного ефекту, видаліть Facebook, перезавантажте телефон і знову завантажте програму з Play Store.

 Що робити, якщо Facebook не працює на телефоні? - icoola.ua - фото1

Перевірте сповіщення

Якщо також є проблема зі сповіщеннями, активуйте їх у Налаштуваннях (Налаштування >> Сповіщення >> Facebook >> Увімкнути сповіщення). На наступному кроці перевірте, чи правильно вони встановлені на Facebook. Для цього відкрийте програму Facebook і натисніть на значок з трьома горизонтальними рисками у верхньому правому кутку екрана. Перейдіть до розділу: Установки >> Повідомлення >> Установки сповіщень та виберіть, як ви хочете отримувати сповіщення.

Ми сподіваємося, що ці поради допомогли вам вирішити проблеми з Facebook. Якщо цього не сталося, залишається лише звернутися до технічного відділу Facebook: Facebookbook.com/help

Можете дізнатись також про перший iphone для вас...