Я шукаю...

Що варто знати перед купівлею свого першого iPhone та як купити якісний вживаний Айфон?

Перший Айфон

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Причини купити свій перший iPhone

Ще буквально декілька років тому, коли компанія Apple анонсувала iPhone 6 – це стало надзвичайною сенсацією та переворотом у світі технологій. Оскільки він настільки різнився своїм дизайном та операційною системою від виробників Android, що ті навіть не годилися йому в конкуренти. Проте зараз деякі виробники телефонів настільки покращили свої продукти, що Apple більше не шокує всіх своєю унікальністю, хоча багато речей справді являються привілеєм даної компанії, скопіювати яку, не може ніхто інший. 

Тому зараз ми розповімо, що ви отримаєте, обравши продукцію Apple та як вам не помилитися у виборі.

Також вас може зацікавити стаття про те, як перевірити справжність зарядки MEGSAFE в кілька простих кроків. 

Простота, яка вабить у виборі iPhone

Для того, щоб обрати телефон від Android вам потрібно передивитися характеристики десятків виробників, вагаючись між прогресивним Xiomi та сталим Samsung. А при купівлі iPhone вам потрібно лише обрати модель та розмір. І це дуже практично. 

Щодо вибору моделі, то для початку ми б рекомендували вам звернути увагу на старші моделі iPhone, оскільки їм буде чим вас здивувати й не потрібно одразу гнатися за новизною. Також хорошим варіантом для вас може стати вживаний iPhone, який дозволить вам зекономити кошти та стати провідником у світ Apple. 

Щодо переваги його простоти то тут усе просто. Більшість виробників Android перенавантажують свої пристрої непотрібними нововведеннями, називаючи це прогресивністю. Хоча насправді більшість з них є абсолютно непотрібними. Наприклад та сама функція, яка при активації камери стежила за вашими очима та коли ви опускалися на низ екрану, то вона автоматично його скролила. Зараз цієї функції більше немає, хоча раніше всі про неї говорили. 

Розробники Apple стараються не випускати непотрібні налаштування, тому будь-яке їхнє нововведення є справді корисним та важливим доповненням вашого телефона. Купуючи яблучний гаджет вперше рекомендуємо звернути свою увагу на простоту в його експлуатації, яка для вас стане відчутною вже після першого тижня користування.

Ціна при купівлі першого iPhone

Більшість з вас зараз можуть не розуміти, що цей пункт забув у перевагах купівлі iPhone? Оскільки всі ми знаємо, що наразі компанія Apple продає свої гаджети за найвищими цінами на ранки. І це правда. Проте ви розглядаєте купівлі яблучного смартфона в моменті, тобто – вже й одразу. Так, якщо купувати найновіших iPhone, одразу після випуску, тоді ви заплатите просто фантастичні гроші, але насправді Apple переважає в низьких цінах усіх своїх конкурентів і зараз ми пояснимо чому. 

В першу чергу варто зазначити довговічність iPhone, адже жодна інша фірма телефонів не подовжує життя своїм гаджетам так довго, як це робить компанія Apple. Тому купуючи яблучний гаджет, ви можете бути певні, що той запросто прослужить вам чотири роки й ви не відчуєте жодного дискомфорту. Тому обираючи свій перший iPhone, ви можете не переживати за те, що він старше нової моделі на два чи більше років, бо він все одно працюватиме добре і ви залишитеся задоволеними. На відмінно від старих моделей пристроїв Android, про які розробники забувають вже після року використання й фактично не оновлюють їхню операційну систему. 

Також окремо можна розповісти про те, що ми торкнулися вище стосовно старих моделей iPhone. Їх ви не лише можете придбати й не відчувати жодних проблем у використанні, а ще й купити їх дуже дешево. Якщо знайти хорошого продавця вживаного iPhone, то за низьку ціну ви отримаєте потужний смартфон, який не поступається своїм конкурентам і є надзвичайно простим у використанні.

Після цього фраза: «Продукція Apple дешева» - звучить зовсім по-іншому. І купівля першого яблучного смартфона вже не виглядає настільки дорогою, як могла здатися на початку. 

 Плавність після купівлі першого iPhone

Для всіх не є секретом те, що розробники ігор, прикладних програм, соціальних мереж спершу розробляють свої програми для гаджетів Apple, а тоді адаптують їх під продукцію Android. Таким чином оптимізація цих програм на iPhone виконана набагато краще та плавніше чим на будь-яких інших телефонах.

Самі ж користувачі Android визнають, що їхнім гаджетам ще далеко до оптимізації Apple. Наприклад, люди часто жаліються на користування соціальною платформою Instagram, де чорна тема зависає та створює білі дефекти. Також варто зауважити, що придбавши яблучний гаджет, ви одразу зрозумієте, що таке – телефон з душею. Саме шляхом своєї оптимізації користуватися iPhone стає так приємно, що вже з першого дня ви не захочете з ним розставатися.

Купуючи яблучний девайс, в першу чергу, ви обираєте найпрогресивніше залізе – унікальне на ринку. Тому, яку б модель iPhone, ви б не обрали, вона потішить вас своєю оптимізацією.  

Аксесуари для свого першого iPhone

Аксесуари – це та тема, яка стосується кожного з нас. Адже яку б модель iPhone ви б не обрали, в якому б стані вона б не була: вживаному, відновленому чи новому – як мінімум чохол купити захоче кожен. І не просто чохол, а такий, який буде підходити до кольору вашого гаджета й зображатиме характер самого власника, тобто вас самих. Навіть якщо задля зовнішніх ознак він вам не знадобиться, то для безпеки недешевої купівлі знадобиться точно. 

 А компанія Apple найкраще справляється з якістю своїх аксесуарів, тому за збереження цілісності вашого iPhone можете не переживати. На сторонньому ринку ви знайдете різноманітний дизайн чохлів на iPhone – це ще одна його перевага. Ще на жодний інший телефон виробники не випускають стільки аксесуарів, як на нього. І про це також варто пам’ятати. 

Екосистема для початківця у світі Apple

Тут ми хочемо вас застерегти, оскільки мало кому вдається придбати iPhone і на цьому зупинитися. Більшість користувачів Apple настільки вражені попередніми пунктами, що створюють власну екосистему й залишаються щасливими власниками унікальної екосистеми у світі, яка славиться своєю синхронізацією. 

Тому якщо ви гадаєте, що купивши яблучний телефон зможете обійти цю статистику – поспішаємо вас засмутити. Будьте готові підсісти на голку Apple і ні на секунду про це не пожалкувати. 

В якому стані купити свій перший iPhone?

Для того, щоб обрати модель, спершу потрібно визначити, в якому стані ви готові купувати сам пристрій. Для цього потрібно визначитися з сумою, яку ви готові потратити на купівлю iPhone. Чим новіша модель – тим коштовніша вона буде.

Проте не спішіть одразу купувати новий яблучний гаджет. Ми рекомендуємо розпочати свій шлях яблучного користувача з відновлений або вживаних пристроїв. Відновлений телефон – це той, який повністю пройшов перевірку спеціалістами та був розібраний задля заміни усіх дефектних деталей. Це фактично новий гаджет, з яким в минулому трапилися деякі негаразді, що були успішно виправлені. Його ціна відповідно є меншою за новий. 

До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

А вживаний iPhone – це телефон, яким до вас хтось вже користувався і вирішив його продати вам. Він не пройшов жодної перевірки й не ніхто не може дати вам гарантії в якості даного товару. Проте не спішіть розчаровуватися, адже ми написали для вас інструкцію, за якою ви зможете купити якісний вживаний iPhone та не втратити гроші. До речі, вживаний смартфон обійдеться вам найдешевше, тому радимо ознайомитися з правилами його купівлі. 

Тепер, коли ви визначилися, в якому стані ви хочете придбати свій iPhone пропоную визначитися з моделлю.  

Яку першу модель iPhone обрати?

Як ми вже наголошували впродовж усієї статті, що купувати одразу найновішу модель iPhone не варто. І не тому, що ми не певні у своїх словах стосовно того, що ви будете задоволені й неодмінно створите власну екосистему, а просто тому, що в цьому немає сенсу. Ви й без найновіших фішок зможете відчути усі переваги компанії Apple та в майбутньому більш свідомо придбати найсвіжішу її новинку. 

Ми рекомендуємо звернути свою увагу на такі моделі, як: iPhone 7, iPhone 8, iPhone X, iPhone 10 R, iPhone SE(другого покоління). І зараз ми детально розглянемо кожну з них.

  • iPhone7:

Ця модель iPhone була доступна на прилавках у 2016 році, проте не зважаючи на свій вік, досі залишається актуальним смартфоном у 2021 році. І це все завдяки тому, що розробники Apple стараються турбуватися про своїх користувачів і підтримують оновлення на старих моделях своїх гаджетів. Це те про що ми говорили вище. Кому, якщо ви придбаєте iPhone 7, то точно не пожалкуєте і залишитися задоволеними. 

  • iPhone 8:

Це також стара модель iPhone, проте яка досі не поступається своєю актуальністю. Мало того, зараз дуже багато людей користуються саме нею. А знайти її у вживаному стані взагалі не завдасть жодних труднощів. Різниться зі своїм попередником дизайном та своїм легендарним заднім корпусом, який започаткував еру скляних задніх панельок. 

  • iPhone X:

Це беззаперечно переворот у світовому ринку техніки. З приходом цього яблучного смартфона, виробники почали створювати телефони без рамок, в такому вигляді, в якому ми знаємо їх зараз. Якщо до цього у вас був телефон з рамками та кнопками, то з цією моделлю можуть виникнути певні труднощі через їх відсутність. Проте запевняємо вас, що усе це швидко надолужується і таких емоцій, які ви отримаєте від новітнього дизайну, вам не подарує будь-яка інша старша версія iPhone.

  • iPhone10 R:

Це саме той гаджет, який прославився своєю простотою та неймовірним дизайном. Для прихильників яскравих насичених кольорів iPhone 10 R є найкращим рішенням. Його палітра кольорів примушує довгий час порозмірковувати стосовно вибору. Звісно, в нього є ще багато переваг, проте це саме ті, на котрі ви звернете свою увагу при купівлі першого iPhone.

  • iPhoneSE (другу покоління):

Ми гадаємо, що саме ця модель iPhone – найкраще рішення для купівлі першого яблучного гаджета. Він зберіг в собі старий дизайн, у вигляді iPhone 8, з наявністю кнопочки та вмістив у себе процесор iPhone 11. А купити його у вживаному вигляді можна за дуже хорошу вартість. 

Тому керуйтеся в першу чергу власними фінансами, а вже тоді вибирайте смартфон. А тепер пропоную перейти до детальної інструкції купівлі вживаного iPhone. 

Навіщо купувати вживаний iPhone для початківця у світі Apple

Компанія Apple щорічно анонсує нову модель iPhone, тому постійно купувати новий яблучний телефон безсенсово, хіба якщо ви принципово хочете хизуватися найсвіжішим девайсом. А для інших достатньо просто користуватися якісною технікою, яка виконуватиме базові потреби. А як ми знаємо, розробники Apple піклуються про своїх споживачів та їхніх гаджети залишаються актуальними понад чотири роки. 

Купити вживаний iPhone - вигідно, як ви вже встигли зрозуміти, оскільки це заощадить ваші кошти. Проте потрібно вміти відрізняти хороший, якісний вживаний гаджет, від бракованого непотребу, якого ви позбудетеся через місяць експлуатації, разом із власними фінансами. 

Отже, найкращим рішенням для новачка у світі Apple беззаперечно стане вживаний iPhone. Також ви можете скористатися нагодою щорічного продажу нових моделей iPhone від Apple та придбати попередню вживану версію за куди меншу вартість. Так ви отримаєте актуальний iPhone за зменшеною сумою. 

На що одразу потрібно звернути увагу при купівлі вживаного iPhone

Першу чергу перед купівлею вживаного iPhone, ви повинні дуже уважно оглянути його на наявність видимих дефектів, таких як: подряпинки, вм‘ятини, потертості. Чи немає на корпусі слідів падіння. Також зверніть увагу на болтики, що розташовані збоку отвору usb, вони є майже на усіх моделей iPhone. Вони повинні бути рівні й різьба в жодному разі не може бути зірваною. Бо якщо ви бачите, що вони закріплені криво  чи те, що вони подряпані - це свідчить про те, що їх хтось знімав, а це означає, що цей телефон розбирали. З цього можна зробити висновок, що даний iPhone підлягав сторонньому втручанню або ж ремонтувався, а це, самі розумієте, не дуже добре для вас, як майбутнього його власника. 

Отже, в першу чергу завжди потрібно звертати увагу на зовнішні ознаки товару. І якщо ви помічаєте будь-який недолік, одразу відмовляйтеся від такої покупки. 

Перевірка документів при купівлі вживаного iPhone

При купівлі вживаного iPhone він може виглядати в ідеальному стані, проте бути відновленим. І в цьому немає нічого поганого, оскільки такі телефони фактично нічим не різняться від нових, але продаються набагато дешевше, а якщо купувати вживаний відновлений iPhone, то в такому випадку він повинен обійтися вам недорого. Якщо ж продавець продає вам вживаний відновлений iPhone за ціною вживаного нового, тоді розвертайтеся і йдіть від такого шахрая, який бажає обманути вас на гроші. 

Тому в другу чергу одразу перевіряйте документацію, а саме всю історію купівлі даного гаджета: де він був куплений, ким і таке інше… Й про це має свідчити наявність чеку та коробки. 

Ми не рекомендуємо купувати iPhone без комплектації, бо є дуже високий ризик натрапити на шахрая. Багато з них стараються продати сам пристрій без комплектації (коробки), аргументуючи це тим, що просто загубили її. Інколи вам справді може повезти й добросовісна людина, яка загубила коробку, направду хоче вам продати якісний гаджет, проте зазвичай так промишляють шахраї, тому ризикувати власними фінансами не варто.

Також потрібно не забути перевірити серійний номер, що розташований на задній стороні коробки. Бо сама коробка також може виявитися фальшивкою. Для цього вам просто потрібно написати серійний номер на сайт перевірки iPhone (так і пишете в пошуковику вашого браузера) і пересвідчитися, що цей iPhone є в базі Apple. Також там ви знайдете інформацію про усі маніпуляції проведені з ним: чи не був він відновленим і чи взагалі не перебуває в розшуку, як крадений.

Ще вам потрібно обов’язково звірити серійний номер, що вказаний на коробці з серійним номером у самому телефоні. Для цього потрібно  зайти в «основні» налаштуванні iPhone, там натиснути «про цей пристрій», прогортати до низу, де ви помітите IMEI – це і є серійний номер даного телефону. Звіряйте цифри із тими, що вказані на коробці та не дайте себе обманути. 

Другий спосіб дізнатися серійний номер iPhone є складніший, але не менш важливий. Для нього вам потрібно дістати за допомогою скребки SIM лоток, на котрому вказаний цей номер. Якщо він не збігається з тим, що вказаний на коробці – це означає, що сам лоток було змінено або телефон зовсім не відповідає серійному номеру вказаному на коробці. 

Перевірка екрану при купівлі вживаного iPhone

Якщо ви наважилися вперше придбати iPhone, ще й у вживаному стані, то для перевірки цього пункту вам покликати на допомогу друга, який вже деякий час користується iPhone, оскільки, на перший погляд, вам може здатися, що екран оригінальний, а це може бути далеко не так. Справа полягає в тому, що яблучні телефони часто падаю, як і будь-які інші, проте їхні власники не завжди ремонтують їх в оригінальних сервісних центрах з хорошим обладнанням, а ставлять найдешевше скло, яке за якістю нагадує слабенький Android. Потім ці недобросовісні люди продають цей iPhone, під виглядом оригінального, ось таким першопроходцям у світ Apple. Тому якщо ви прийдете з другом, в якого оригінальний екран, то зможете одразу помітити підробку. Оригінальний екран завжди надзвичайно барвистий, яскравий, в порівнянні з дешевим.

Якщо у вас немає такого друга, тоді ви можете справитися самотужки. Вам потрібно розблокувати iPhone, зробити свайп вниз/вгору (в залежності від моделі iPhone, який ви розглядаєте) та натиснути й утримувати натиск на значку «яскравість», доки внизу не з’являться опції яскравості, якщо серед них є функція «True Tone», значить екран на цьому пристрої не мінявся, а якщо вона відсутня – вам хочуть продати неякісний iPhone. Проте ця функція доступна лише на iPhone 8 та вище, тому якщо ви купуєте iPhone 7 і на ньому немає «True Tone» - це не показник екрану, який було змінено.   

Стан акумулятора при купівлі вживаного iPhone

Для того, щоб перевірити акумулятор яблучного телефона, перед його купівлею, вам потрібно зайти в налаштування, обрати пункт «акумулятор», після чого тиснете «стан акумулятора», де буде вказано кількість процентів  здоров’я даної батареї. Це показник не заряду батареї в даний моменту часу, а саме її здоров’я, тобто максимальний показник заряду, який вона може подужати. Якщо показник становить 100 % - це дуже добре й означає, що телефон не деградував з моменту виробництва. А якщо показник – 70% та нижче, то рекомендуємо відмовитися від купівлі або одразу просити знижку на заміну акумулятора, яку вам доведеться зробити. 

Також варто пам’ятати про те, що продавець міг сам змінити акумулятор. Тому якщо ви купуєте iPhone 2018 року, якому вже більш як три років, а показник батареї становить 100% - це означає, що батарея була замінена. Бо не може такого бути, щоб за стільки часу експлуатації заряд батареї не зменшився. Проте назвати це мінусом ми не можемо, навпаки – це радше плюс, оскільки він спростував вам роботу та фактично заощадив ваші кошти.  

Сканер Tuch ID при купівлі вживаного iPhone 

Це ще одна важлива деталь, на яку обов’язково потрібно звернути увагу, при купівлі вживаного iPhone таких моделей: 6, 7, 8, SE, SE (другого покоління). Зараз сканер відбитку пальця є навіть на найпростіших моделях Android, оскільки він настільки полегшує життя, що це не описати словами, гадаю, кожен з вас зрозуміє про що йдеться. Звісно, якщо на iPhone за непевних причин ця функція не працює – ним все одно можна користуватися, проте це буде набагато складніше чим з її наявністю. 

Камера при купівлі вживаного iPhone  

З цим проблем виникнути у вас не повинно. Якщо ви помітите, що камера подряпана, картинка в ній гальмує або все що ви бачите на екрані перетворюється на розмиту пляму, то купувати цей iPhone точно не потрібно. 

Також часто буває таке, що на iPhone міняють задній корпус і в саму камеру потрапляє пилюка, тому уважно дивіться, щоб її там ніякому разі не було. 

Ще важливо перевірити звук, для цього достатньо просто зайти в галерею та відтворите будь-яке відео. Або послухати завантажену мелодію. 

Підсумок купівлі вживаного iPhone

Якщо ви лише розпочали своє знайомство з Apple, то купівля вживаного iPhone – найкраще рішення для вас. Оскільки ви вміло заощадите свої фінанси та перевірите наскільки цей гаджет вам підходить. А якщо ви користуватиметеся нашими порадами, тоді цей дивовижний світ Apple беззаперечно припаде вам до смаку. 

Рекомендуємо також ознайомитися з нашим асортиментом та купити айфон бу (відновлений) за дуже доступною ціною.

Ваша оцінка: