Я шукаю...

Як увімкнути «Гид доступ» на iPhone або iPad: що це таке

«Гид доступ»

Експерти радять відвертати маленьких дітей від електронних іграшок, тому хороші батьки завжди знайдуть заняття для своїх чад. Але буває таке, що коли хтось з батьків відвернувся, а дитина ненароком клацнула на кнопку «Home» та перейшла з режиму перегляду мультфільму до робочого столу. Тому для цього на гаджетах від Apple запровадили опцію «Гид доступ».

Під функцією «Гид доступ» розуміється функція на будь-якому айпаді чи айфоні, за допомогою якої обмежується використання пристрою чи додатків за запитом користувача. Наприклад, людина може увімкнути «Гид доступ», якщо дає подивитись мультфільмі власній дитині. Також ця опція запроваджується, щоб уникнути випадкових дотиків.

Не знаєте, який айфон обрати, радимо купити Айфон 10 бу, адже саме ця модель викликала найбільший ажіотаж серед користувачів Apple.

«Гид доступ»

Радимо прочитати огляд на гру Idle Slayer.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Налаштування «Гид доступ»

Для того, щоб активувати «Гид доступ», потрібно здійснити декілька простих операцій, які може зробити кожний користувач. Вони приведені нижче у списку:

 •  Зайти до меню «Налаштування» обрати пункт «Головні», а далі натиснути на «Універсальний доступ»  і потім випливе ще один розділ «Гид доступ»
 • Активувати вказану функцію
 • Натиснути на «Налаштування паролю», а потім обрати розділ «Задати код паролю гід доступу».
 • Ввести придуману комбінацію у відповідне поле, підтвердити її. Також тут можна активувати використання Face або Touch ID, за допомогою яких можна пройти процедуру ідентифікації до «Гид доступ».

Тобто, виконавши ці прості операції, користувач забуде про те, що його дитина під час перегляду мультфільму не зайде на робочий стіл, та не буде діставати батьків тим, щоб повернули мультик у зазначене місце.

А ви знали, що ICOOLA - це найкращий сайт з айфонами в Україні, позаяк ми маємо власний сервіс та надаємо безкоштовну гарантію на 1 рік.

«Гид доступ»

Радимо прочитати огляд на гру «Tomb of the Mask».

Що потрібно для налаштування «Гид доступ»

Щоб правильно налаштував «Гид доступ» на своєму айфоні чи айпаді, потрібно знати деякі особливості, а саме ті кнопки, які потрібні для налаштування:

 •  Кнопка Засинання або прокидання. Дозволяє включити або відключити ці режими на пристрої
 • Клавіші гучності. Ці елементи дозволяють деактивувати регулювання гучності на гаджеті
 • Рух. При активації даного параметру користувач може обмежити реагування пристрою на рух. Наприклад, якщо гаджет не буде реагувати на поворот дисплею при зміні положення пристрою
 • «Клавіатури». Вимикає відбивання клавіатури.
 • «Натискання». Це налаштування допоможе вимкнути натискання в певних місцях монітору.
 • «Пошук у словнику». Активувавши цю опцію можна шукати слова при виділенні тексту.
 • «Ліміт часу». Завдяки цій функції обирається ліміт часу для сеансу «Гид доступ».

Тобто ці кнопки або перестають працювати, або активують потрібні функції при включеному режимі «Гид доступ».

«Гид доступ»

Як застосувати механізм

Використання цієї функції також потребує виконання деяких дій. Але й вони нескладні:

 • Відкрити необхідний додаток, а отім тричі натиснути на кнопку «Додому». На 10-му айфоні ця опція вмикається триразовим натисканням на бокову кнопку.
 • Якщо виникла необхідність визначити область дисплею або сам екран не реагував на кілька дотиків, то ці області треба обвести за допомогою пальця по колу. Розмір та положення кола можна змінювати, а щоб його скасувати треба натиснути на клавішу X.
 • Для активації «Гид доступ» або встановлення ліміту часу використання спочатку треба натиснути на «Home», а потім обрати кнопку «Параметри». Але якщо з відбиванням цього розділу виникли проблеми, то можна знову тричі натиснути на бокову клавішу або на «Додому».
 • «Гид доступ» можна увімкнути також за допомогою «Сірі». Просто треба відкрити потрібний додаток та вимовити: «Siri, увімкни «Гид доступ»!».

Як бачимо, процедура активації «Гид доступ» на «яблучних» гаджетах дуже проста. Не треба робити ніяких надскладних кроків, треба лише знати, що робити, та й все.

Цікаво, що така опція досить легко виключається. Для цього достатньо тричі натиснути на кнопку «Додому» або на бокову клавішу, ввести в поле код пароль для «Гид доступ» та натиснути на клавішу «Кінець». Але якщо при вході до цієї опції використовувались Touch або Face ID, то треба лише два рази клацнути бокову клавішу або «Home».

«Гид доступ»

Інші засоби, які допоможуть зберегти важливі дані від дітей

Розробники Apple передбачили не тільки запровадження «Гид доступ», щоб важлива інформація не була втрачена внаслідок необережних дій дитини. Щоб це зробити потрібно виконувати ще декілька операцій:

 •  Запровадження паролю на смартфоні. Цей засіб згодиться тоді, коли дитина без відома батьків візьме до рук гаджет. Активація паролю проходить через меню Налаштування пристрою. Звичайно, треба придумати захисну комбінацію, яка складається з цифр, літер та символів, що допоможе захистити дані.
 • Активація обмежень. Ця функція надасть змогу обмежити видалення додатків та інших програм, а також більшість дій. На робочому столі можна прибрати деякі системні опції.
 • Блокування екрану. Для цього можна присвоїти кнопці збільшення звуку на гаджеті опцію блокування дисплею. Треба зайти у вікно налаштувань, обрати розділ «Головні» та вибрати відповідний перемикач.
 • 3D Touch. Таку опцію можна активувати  на «яблучних» гаджетах, якщо планшетом чи смартфоном регулярно грається дитина. Але важливо знати, що ця опція повільно працює та й екран важко буде розблокувати. Тому в меню налаштувань обираємо пункт «Головні» та включаємо опцію «Універсальний доступ». Далі треба увімкнути та налаштувати 3D Touch. Також можна активувати потрібний поріг чутливості.

Теж нічого складного. Потрібно лише полазити по налаштуванню та активувати потрібні опції. І тоді пристрій буде убезпечено від дитячої допитливості та необережного поводження.

Наостанок треба зазначити, що користуючись цими засобами, можна зробити власний гаджет від Apple комфортним та убезпечити важливу інформацію від рук дітей. Тому, спочатку треба спробувати «Гид доступ», але якщо цей механізм не сподобався, то вдатись до інших засобів, щоб забезпечити цілісність даних на гаджеті. І до речі, це робиться дуже просто – не потрібно ніяких надскладних дій, а лише прості операції.

Ваша оцінка: