Я шукаю...

Гаджети для дітей, які потрібні кожному

Дитячі гаджети

У сучасному світі бути дитиною дуже цікаво. І справа не тільки у величезних можливостях, які дає інтернет. Зараз існує безліч гаджетів, які приносять користь, розвивають, розважають і забезпечують безпеку. Це не означає, що батькам більше не потрібно приділяти своїм дітям увагу, навчати їх і піклуватися. Просто у них з'явилася можливість отримати допомогу з боку сучасних цифрових технологій, від якої залишаються у виграші й діти, і їх мама з татом.

Гаджети для дітей

Читайте також: Як знімати уповільнене відео в нічному режимі на iPhone 12.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Дитячі гаджети для розваги

Будь-яка дитина буде в захваті від високотехнологічної інтерактивної іграшки, з якої можна комунікувати. Сучасні гаджети для розваги зазвичай не обмежуються тільки тим, що займають увагу і час дитини, вони, як правило, ще сприяють їх розумовому розвитку. Навіть просто навчившись самостійно управляти своєю електронною іграшкою, малюк отримує неоціненний досвід і знання.

Ігрові консолі

Приставки для відеоігор не залишають байдужою жодну дитину, якого б віку вона не була. Вони дарують яскраві враження, азарт, розвивають уважність. Залежно від віку, можна підібрати дитині відповідні гри. І це не обов'язково повинні бути стрілянина або перегони. Це може бути й спортивна гра, і стратегія, і симулятор.

На вибір є кілька варіантів приставок:

 • Sony PlayStation;
 • Microsoft Xbox
 • SEGA Magistr Х;
 • Dendy Master.

Також існують портативні ігрові приставки:

 • Nintendo Switch;
 • SEGA Genesis Gopher 2;
 • Palmexx SUP Game Box.

І хоча портативні приставки не можуть повною мірою передати красу ігрового світу, їх перевагою є можливість вільного переміщення, нема потреби в додатковому обладнанні й просторі.

3D-ручка

Цей гаджет здатний не тільки розважати дитину, а й розвивати просторове мислення, дрібну моторику рук, акуратність і посидючість. Створюючи прості двомірні фігурки або складні тривимірні, він зможе отримати море задоволення.

Дитячий цифровий фотоапарат

Цей гаджет здатний робити справжні фотографії й знімати відео. Також є можливість збільшити обсяг пам'яті коштом SD-карти, його можна підключати до комп'ютера. Єдиною особливістю, яка відрізняє справжній фотоапарат від дитячого, - це дизайн. Всі інші функції (зум, можливість редагувати фото і відео, додаючи маски прямо на екрані, стабілізатор руху) у нього такі ж.

Портативна колонка

Діти обожнюють музику, а портативна колонка - це саме те, що їм для цього потрібно. Іноді малюки просять батьків включити одну і ту ж пісеньку десятки разів. Зі складною технікою це може бути утомливо і незручно для дорослих, а ось керувати портативною колонкою може навчитися будь-яка дитина. Крім того, в неї можна завантажити величезну кількість не тільки музичних творів, а й казок або навчальних і розвивальних оповідань.

Мікрофон для караоке

Якщо дитина любить не тільки слухати музику, але і співати, то такий гаджет може буде доречним. Сучасні мікрофони мають можливість накладати звукові ефекти на голос, самостійно відтворювати музику через вбудований динамік. Крім того, слот для SD-карти або USB-роз'єм дозволяють завантажувати в них велика кількість нових треків.

Гаджет для віртуальної реальності

VR-окуляри або шолом дозволяють занурюватися у світ цифрової реальності повною мірою. Вибирати віртуальний світ можна, виходячи з переваг дитини. І це може бути не тільки розвага, але і квест або спортивна гра. А також - навчальна програма.

Планшет для дитини

Інтерактивні роботи

Сьогодні різноманітність роботів воістину величезна. Вибирати його варто в залежності від віку дитини. Це може бути як простий робот, який виконує голосові команди або керований пультом, так і складна модель, яку можна програмувати за допомогою смартфона або комп'ютера.

Для дітей молодшого віку більше підходять роботи у вигляді тварин, з якими можна спілкуватися. Вони можуть розповідати казки або співати пісеньки.

Програмовані конструктори

Для дітей старшого віку, які люблять грати з конструктором, існують прекрасні набори з додатковими можливостями. Після складання робота або іншого механізму, його можна запрограмувати й управляти за допомогою смартфона. Безліч різних датчиків роблять іграшку більш «розумною» і дають більше можливостей.

Радіокеровані гаджети

Іграшки на радіокеруванні - це чудова розвага. Крім того, можна грати одному, а можна запросити друзів і влаштувати перегони або змагання.

Варіантів таких іграшок кілька:

 • вертоліт чи літак;
 • машинка;
 • катер;
 • дрон;
 • динозавр або інша тварина.

Дрон з відеокамерою дозволить не тільки насолодитися управлінням польотом, а й зняти навколишній простір з висоти пташиного польоту.

Гаджети для дітей та дорослих

Перегони зі штучним інтелектом

Цією інтерактивною іграшкою можна грати як самостійно, так і в колі друзів. Трасу можна збільшувати і ускладнювати, змінювати кількість машинок. Управління відбувається через пристрої з Android або iOS.

Дитячі гаджети для навчання

Якими б не були «розумними» гаджети, навчати дитину і розвивати його краще батькам. А високотехнологічні пристрої повинні лише допомагати їм в цьому. Не варто повністю перекладати на гаджети цю функцію. Проте, існують прекрасні гаджети для навчання малюків і дітей старшого віку.

Дитячий планшет

Поряд зі звичайними можливостями, дитячий планшет містить безліч освітніх програм і розвивальних ігор.

Інтерактивні іграшки для маленьких

Зазвичай це велика м'яка іграшка, при натисканні на частини тіла якої вона говорить. Також вона може вчити розпізнавати букви, кольори й форми.

Інтерактивні іграшки

З подібними функціями існують і інші іграшки, виконані у формі іграшкового ноутбука або інтерактивного плаката.

Проектор-куб

Такий гаджет дуже зручний, оскільки має невеликі розміри, легкий, тримає заряд кілька годин, його можна використовувати в будь-яких умовах, навіть в поїздці. Проектор-куб має безліч вшитих в пам'ять розвивальних і навчальних відео, але також має роз'єм для SD-карти, що дозволяє значно розширити вибір.

Електронна книга

Поступово книги в паперовому форматі йдуть в минуле, а електронні книги навпаки - зміцнюють свої позиції. Коли дитина підростає на стільки, що зміст йому цікавіше картинок, він з радістю перейде на читання саме електронної книги.

Переваги електронної книги:

 • величезний вибір творів, які можна завантажувати як через кабель, так і за допомогою технології Wi-Fi;
 • невелика вага і компактність;
 • можливість змінювати розмір шрифту;
 • електронні закладки;
 • можливість робити нотатки, зберігати цитати;
 • можливість мати в одному пристрої кілька книг одночасно;
 • підсвічування тексту.

«Розумні» іграшки

Різноманіття гаджетів для навчання велике. Одні допомагають вивчати іноземні мови, інші відповідають на безліч дитячих запитань, треті вчать розпізнавати емоції.

Але існує цілий ряд розумних гаджетів для дітей різного віку:

 • розумна зубна щітка - підключається до смартфона і в ігровій формі навчає дитину правильно чистити зуби;
 • розумна ручка - все написане на спеціальному папері, потрапляє в планшет через спеціальний додаток;
 • розумний маячок - допоможе з пошуком речей.

Гаджети для дитячої безпеки

З найперших днів батьки можуть ненав'язливо піклуватися про безпеку своєї дитини. У цьому може допомогти:

Відеоняня

На відміну від няньки, яка схожа на рацію і передає тільки звук, цей гаджет має камеру з високою роздільною здатністю. Сигнал передається на смартфон, і батьки можуть доглядати за своїм малюком, навіть якщо знаходяться в іншій кімнаті.

Гаджети для безпеки дитини

Smart-годинник

Цей гаджет - прекрасна заміна телефону, який дитина може втратити або розбити. Годинник має захисний чохол і надійно кріпляться на дитячому зап'ясті. При цьому вони можуть виконувати не тільки роль годин і показувати час. «Розумні» годинник має наступні функції:

 • забезпечення двостороннього зв'язку з батьками;
 • тривожна кнопка SOS;
 • можливість непомітно прослуховувати все, що відбувається навколо дитини;
 • визначення геолокації по GPS;
 • фіксування і збереження переміщень;
 • телефонна книга;
 • будильник;
 • підрахунок кількості кроків і пульсу.

Брелок з трекером

Цей пристрій кріпиться на ключі, рюкзак дитини або на пояс і дозволяє дистанційно стежити за його переміщеннями. Також є тривожна кнопка і датчик падіння.

Прочитайте також: Як створити маску в Instagram на телефоні?

Захисне кільце

Гаджет має маленький розмір, носиться на пальці й синхронізований зі смартфоном дитини. У разі небезпеки йому досить натиснути на кільце, щоб відправити повідомлення з проханням про допомогу.

Ваша оцінка: