Я шукаю...

Як знімати уповільнене відео в нічному режимі на iPhone 12

Як знімати уповільнене відео в нічному режимі на iPhone 12

Останній модельний ряд смартфонів від провідних розробників Apple iPhone 12, в тому числі базовий зразок та модифікації mini, Pro і Pro Max отримали найпередовіше технічне обладнання, що підтримує ybpre інноваційних функцій.

Гаджети, представлені в цій лінійці, передбачають використання нічного режиму зйомки, в якому користувачі можуть не тільки фотографувати в умовах найнижчої освітленості, отримуючи якісні знімки, або знімати відео вночі. Фішка в тому, що розробники бренду наділили iPhone 12 можливістю проводити відеозйомку в умовах нічної темряви зі збільшеним інтервалом кадрів.

Це стало реальним, завдяки підтримці ексклюзивної функції «Таймлапс».

Матеріал про те, як слід виконувати зйомку уповільненого відео, користуючись айфоном 12, в тому числі в темну пору доби, та якими ще функціями наділені камери цього новаторського сенсорного телефону від «Еппл», міститься в даній статті.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Про характеристики та особливості системи камер Айфонів 12

Система знімальних камер iPhone 12 включає телефото, ширококутну й надширококутну камеру відповідно з шестилінзовим, семилінзовим та п’ятилінзовим об'єктивом. Об'єктиви пристрою забезпечені надійним захистом у вигляді сапфірового скла.

Це обладнання, що містить датчик LiDAR, підтримує режим для виконання портретів із шістьма варіантами рівнів освітленості та опцією «глибина». Працездатністю в умовах нічного режиму відрізняються дві відеокамери смартфона – ширококутна й надширококутна.

Крім того, гаджет дозволяє отримувати картинку з максимально широким діапазоном палітри кольору, забезпечується підтримкою автоматичної настройки зображення й відкриває доступ до серійної фотозйомки в форматах HEIF і JPEG.

Відео смартфоном iPhone 12 можна знімати в форматах Dolby Vision, 4К та в двох варіантах HD відео. Преміальна якість зйомки забезпечується спалахом зі збільшеною яскравістю True Tone.

Система відеокамер пристрою обладнана контролюючим автофокусом, підтримує функцію QuickTake й дозволяє записувати відео в уповільненому темпі з частотою 240 або 120 кадрів за секунду.

До послуг власника телефону – функція оптимізації картинки «Таймлапс», що передбачає відеозйомку вночі.

Як проводиться уповільнена відеозйомка на iPhone 12

Запис такої відеоінформації виконується на стандартній швидкості, але у разі активації режиму «Уповільнено». Відповідний режим і дозволить відтворювати відзнятий матеріал з ефектом уповільненої зйомки.

Після зйомки відео підлягає редагуванню. Можна задавати уповільнене відтворення фрагментарно, визначаючи момент, коли воно починається, і коли завершується.

Зняти уповільнене відео власникам iPhone 12 допомагає наступний алгоритм.

  1. Користувач вибирає режим «Уповільнено». Для цього потрібно натиснути на спеціальну кнопку, що відповідає за запис уповільненого відео на фронтальну камеру.
  2. Необхідно натиснути на кнопку запису або торкнутися будь-якої з кнопок, що регулюють інтенсивність звуку. У цьому випадку буде даний старт запису. Є можливість виконати звичайний фотознімок, записуючи відеоматеріал. У цьому допоможе натискання кнопки затвора.
  3. Щоб припинити записування відео, потрібно ще раз натиснути на кнопку запису або торкнутися будь-якої з кнопок, які налаштовують гучність.

Для вибору відрізка відео, що відтворюється в сповільненій швидкості (якщо це окремий фрагмент), потрібно спочатку торкнутися значка відео, а далі натиснути на позицію «змінити».

Вибір частини відеоролика, яку користувач хоче переглянути в уповільненому темпі відтворення, можна зробити шляхом зміщення вертикальних смужок, розташованих нижче рамки перегляду.

Частота кадрів та дозвіл зйомки в 12 айфоні також коригується. Для зміни відповідних параметрів спочатку відкривають «Налаштування», потім «Камеру», а далі – «Уповільнене відео».

Специфіка уповільненої відеозйомки в умовах нічного режиму

Якщо рівень освітленості невисокий, знімати відеоматеріал зі збільшеним інтервалом кадрів допоможе присутня в iPhone 12 функція «Таймлапс».

Для цього користувачеві слід, відкривши додаток «Камера», провести пальцем ліворуч. На дисплеї з'явиться назва опції. Після цього потрібно натиснути на кнопку затвора, і відео почне записуватися.

Режим «Таймлапс» дозволяє задавати інтервали для відеозйомки. Виконання такої опції дає можливість знімати протягом заданого часового відрізка.

Таким чином можна, наприклад, відзняти схід сонця або жвавий рух транспорту на міській вулиці.

Принципи використання нічного режиму на iPhone 12: важливі моменти

Користуючись нічним режимом під час виконання фотографій та відео на даному смартфоні, слід враховувати кілька аспектів:

  • якщо мова йде про фотозйомку, включення нічного режиму відбувається автоматично – камера, виявивши недостатній рівень освітлення, вмикає його самостійно;
  • про активацію нічного режиму в смартфоні свідчить жовте забарвлення значка нічного режиму, розташованого у верхній частині екрану;
  • якщо занадто темно, час виконання знімка на iPhone 12 може бути збільшений на кілька секунд;
  • цифри, що відображаються біля значка «нічний режим», показують, скільки часу піде на зйомку;
  • функціонал смартфона дозволяє регулювати експозиційні налаштування навіть в умовах поганої освітленості;
  • якщо активувати функцію Live Photos і спалах (це робиться тільки ручним способом), нічний режим вимкнеться;
  • отримати кращу якість відео можна, якщо гаджет знаходиться в нерухомому стані від початку до закінчення зйомки.

Забезпечити відповідну фіксацію смартфона можна, встановивши мобільний пристрій на тверду поверхню. Ідеальний варіант для оптимізації стійкості й поліпшення відстеження експозиції – використання штатива. В такому випадку відзняте відео буде відрізнятися максимальною детальністю й виразністю кольору.

Ваша оцінка: