Я шукаю...

Гра XCOM: Enemy Unknown: версія на IOS проти комп'ютерної

Гра XCOM: Enemy Unknown на iOS

Гра XCOM: Enemy Unknown є тактичною стратегією. Завдання кожного геймера - перемогти армію інопланетян. Вам належить приміряти на себе роль агента таємної військової організації. Інопланетяни дуже наполегливі, і вам доведеться гарненько попрацювати, щоб стати для них непрохідною перешкодою.

Вам потрібно розумно використовувати ресурси, які у вас є, а також розвивати технології й виробляти свою стратегію боротьби. Важливо стежити та контролювати дії кожного бійця, який знаходиться під вашим контролем. Тільки правильна тактика і стратегія допоможуть вам стати переможцем.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Яскравий сюжет гри XCOM: Enemy Unknown для Айфона

Абсолютно несподівано для всіх людей на Земну кулю нападають інопланетяни. Вони мають намір вторгнутися сюди не дивлячись ні на що. Вам же належить зайняти посаду командира секретної міжнародної організації під назвою XCOM. Її повна назва - підрозділ по боротьбі з прибульцями.

Ця секретна організація працює вже досить довго. Мало хто знав, але весь цей час вони готувалися до можливого нападу. Вони розробили унікальну зброю, використовуючи передові технології. Це унікальні наукові розробки, які допоможуть вам знищити "непроханих гостей".

Яскрава гра XCOM: Enemy Unknown для iPhone

У спеціальному підрозділі працюють кращі фахівці з усього світу. Під вашим пильним керівництвом організація повинна почати бойові дії проти жителів інших планет. Не варто зволікати, адже прибульці налаштовані серйозно. В їх планах знищити все живе на нашій планеті. Варто зазначити, що в інопланетян дуже серйозна технологічна перевага.

Ігровий процес

У володінні гравця виявляється центральна база секретної організації XCOM. Її належить розмістити на одному з континентів. Тут вибір стоїть саме за геймером. Всього континентів п'ять. На інших будуть розміщені спеціальні авіаційні ангари.

У кожного гравця є можливість змінювати будову бази та вдосконалити її. Змінам не підлягає:

 • ангар;
 • казарма;
 • перший лабораторний центр;
 • перший цех;
 • оперативний і командний центри.

Все інше, за бажанням, він може знести, якщо вважає, що воно все заважає.

Протягом всієї гри гравці можуть добудовувати базу. Для будівництва відведені спеціальні вільні ділянки. Тут важливо пам'ятати, що діяти необхідно відповідно до чітко обраної стратегії.

Ігровий процес XCOM: Enemy Unknown

Варто зазначити, що додаткові переваги в грі на пряму залежать від того, де саме ви побудуєте базу. Не забувайте користуватися додатковими перевагами в грі, які допоможуть вам заробити більше грошей для сучасної зброї та додаткових приміщень. Найперший бонус для гравця передбачений після остаточного вибору місця розташування бази. На всі інші геймер може розраховувати тільки після того, як покриє спеціальними супутниками інші континенти.

Ваша база є центральною, тому саме звідси буде здійснюватися стратегічне керівництво. Також з бази ви можете спостерігати за всіма діями прибульців. Для цього у вас буде відкритий доступ до глобальної карті світу.

Головне завдання гри - забезпечити всі країни, які входять в проєкт центральної бази, безпекою. Щоб країни не покидали ваш проєкт вам необхідно робити все, щоб люди там не панікували. Рівень паніки буде показуватися на спеціальній шкалі. Як тільки він досягне червоної позначки, то країна тут же вийде з вашої організації.

Кожен раз ситуація буде ускладнюватися. Виною всьому будуть регулярні терористичні акції. Їх ініціаторами, звичайно, стануть ті самі прибульці. Гра закінчиться в тому випадку, якщо вашу організацію покине більш ніж половина країн.

Особливості гри XCOM: Enemy Unknown

Особливості гри XCOM: Enemy Unknown

Власники гаджетів компанії Apple можуть насолодитися такими особливостями захоплюючої гри XCOM: Enemy Unknown:

 • Крута стратегія. Гра XCOM: Enemy Unknown змогла зібрати в собі покрокові тактичні битви. Ті, хто хоч раз грав у цю гру називають її неймовірно захоплюючим екшеном.
 • Будівництво власної бази. У більшості ігор геймерам вже видається база для здійснення певних завдань. У цій же грі гравець отримує тільки початковий варіант. Згодом він може побудувати об'єкт зі своїми особливостями, які, на його думку, швидко та ефективно допоможуть впоратися з поставленим завданням. Протягом всієї гри вам належить розвивати та облаштовувати власне штаб-квартиру.
 • Тактика переможця. Гра має глибокий сюжет. Вам належить не просто битися з прибульцями, шалено стріляючи в них. Вам потрібно розробити спеціальну стратегію, яка допоможе впоратися з поставленим завданням. Ви в будь-який момент зможете змінити її, якщо зрозумієте, що вона не приносить належних результатів. У вашому володінні виявиться армія професійних бійців, керуючи якими ви візьмете участь в тактичних покрокових битвах не тільки на землі. Підтримувати вас будуть і повітряні сили. Тут працюють професійні перехоплювачі.
 • Місії з реальною загрозою. Щоб захистити Землю від непроханих гостей, вам належить взяти участь в більш ніж у сімдесяти місіях. Від вас вимагається правильна тактика й увага. Найцікавіше, ви будете не тільки боротися з інопланетянами, а й з урядом інших країн, які постійно будуть вставляти вам "палки в колеса".

Слідкуйте за обстановкою і не дайте прибульцям знищити земну кулю.

Персонажі XCOM: Enemy Unknown

Ким вам належить управляти?

У грі є різного роду бійці, які розділені на певні класи:

 • штурмовики - це фахівці, які відмінно проявляють себе в ближніх боях. Вони озброєні дробовиками або ж автоматами. Ви можете нагородити його і простим пістолетом. Так ваш герой стане швидше і спритнішим. Він безпечніше буде підбігати до супротивника і заходити з флангу;
 • снайпери - бійці, які можуть похвалитися точними пострілами з самої дальньої відстані. Вони озброєні снайперськими гвинтівками. Мінус снайперів полягає в тому, що вони не можуть стріляти відразу ж після пробіжки. Їм потрібно дати час для заняття позиції та наведення прицілу;
 • важкі піхотинці озброєні кулеметами. Також можна дати їм в руки лазер або плазмомет. В окремих випадках вони можуть здійснювати постріли з гранатометів. Правда на початковому рівні у них в розпорядженні буде всього один постріл, але з часом вони зможуть здійснювати кілька за один хід;
 • солдати підтримки - ці бійці озброєні автоматом або еквівалентом. Також в їх розпорядженні є пістолет. На початковому етапі гри вони мають мінімальні здібності, але під вашим керівництвом вони можуть стати справжніми професіоналами своєї справи. Одночасно солдати можуть носити по три аптечки та підіймати на ноги поранених бійців;
 • псіонікі - це додатковий клас. На початковому етапі гри вони не доступні. Вони з'являться після того, як гравець побудує псі-лабораторію. Вони можуть залякувати та контролювати дії бійців-супротивників.

Управління персонажами в XCOM: Enemy Unknown

Правильно керуючи такою командою професіоналів ви точно переможете прибульців і врятуєте людство від загибелі.

Версія на IOS не поступається комп'ютерної

Комп'ютерна версія гри XCOM: Enemy Unknown швидко завоювала армію прихильників. Після анонсу версії XCOM: Enemy Unknown на Айфон багато хто були налаштовані скептично. Були версії, що гра стане невдалим варіантом, і швидко пропаде з просторів інтернету. Але все змінилося, коли гру протестували фахівці.

Після оглядів стало зрозуміло, що сюжет гри залишився тим самим. Ну а що з приводу управління? Звичайно, управляти мишкою куди зручніше, ніж пальцем по сенсору. Але розробникам вдалося довести управління до блискучого рівня. Таким чином гра змогла зайняти друге місце, відсунувши в бік всі консолі.

Завантажити гру XCOM: Enemy Unknown на Айфон можна через інтернет-магазин App Store.

Ваша оцінка: