Я шукаю...

iCloud проти OneDrive: який сервіс використовувати для продуктів Apple

Що краще для використання: iCloud чи OneDrive?

iCloud – це хмарне сховище, завдяки якому відбувається автоматична синхронізація інформації між пристроями Apple. Також там зберігається резервне копіювання і різноманітна інформація. Для користування потрібен лише дійсний Apple ID. 

iCloud автоматично дає лише 5 ГБ вільного місця. Але Ви можете придбати за власні кошти додатково, якщо бажаєте. Рекомендується розширити його до 50 ГБ пам’яті.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Які ж функції виконує iCloud? 

 1. Фотопотік. Коли Ви робите фотографію на своєму смартфоні, то завдяки фотопотоку воно буде розміщене на всіх інших пристроях Apple, які маєте. Для цього не потрібно додаткова синхронізація. 
 2. Резервне копіювання. Ви можете не робити регулярне резервне копіювання, з’єднавши свій телефон до комп’ютера. Потрібно лише під’єднати до цієї функцію iCloud. І весь процес буде проходити автоматично, регулярно й швидко. 
 3. Документи. Завдяки такому хмарному сховищу, є можливість зберігати будь-які типи документів. І в цьому випадку також не потрібна ніяка синхронізація. Після закриття документу, він одразу буде збережений на Вашому пристрої.
 4. Контакти. Тут взагалі немає ніяких питань, адже після збереження номеру, він залишиться актуальним на всіх Ваших пристроях Apple. І не потрібно тепер перейматися про втрату номеру.
 5. Додатки. Якщо Ви купуєте якісь програми чи додатки з AppStore, то при випадковій втраті чи видаленні, можна все відновити. Тому що, iCloud зберігає інформацію про всі використовувані Вами додатки й допоможе їх завантажити знову без змін. 
 6. Пошта. Хмарне сховище iCloud гарантує регулярне отримання листів на пошту, де Ви будете знати про найближчі оновлення й іншу потрібну інформацію. 
 7. «Знайти мій iPhone» та «Знайти моїх Друзів». На жаль, бувають випадки, коли хтось втрачає свій смартфон, але компанія Apple подумала й про це. Функція «Знайти мій iPhone» може вказати на карті, де на даний момент знаходить смартфон і навіть тимчасово видалити інформацію, щоб ніхто нею не скористувався.
  «Знайти моїх Друзів» дає змогу бачити місцеперебування Ваших близьких, але, якщо вони дали цьому дозвіл. 

Отже, iCloud є чудовою альтернативою для користувачів Apple, бо він здійснює великий спектр роботи, щоб зберігати й поширювати Вашу інформацію на інші пристрої, якщо потрібно. 

Прочитайте також статтю про захист особистої інформації.

OneDrive – це хмарне сховище, яка створена на основі Microsoft. 

Переваги:

 • Резервне копіювання.
 • Відновлення видалених документів і фотографій.
 • Доступ до інформації з будь-якого пристрою. 
 • Надійність.

Недоліки:

 • Завжди потрібен доступ до Інтернету.
 • Конфіденційність на невисокому рівні, тому що виробники мають доступ до будь-якої інформації.

Можна зробити висновок, що мінуси роботи OneDrive не є глобальними, адже в наш час не є проблемою знайти доступ до Інтернету.

Для повноцінного користування цього хмарного сховища потрібен комп’ютер. Адже документи, файли й контакти, які зберігаються на одному пристрою, не синхронізуються. 

Можна зробити висновок, що мінуси роботи OneDrive не є глобальними, адже в наш час не є проблемою знайти доступ до Інтернету.

Для повноцінного користування цього хмарного сховища потрібен комп’ютер. Адже документи, файли й контакти, які зберігаються на одному пристрою, не синхронізуються. 

OneDrive дарує 5 ГБ простору. Для користування потрібно війти в обліковий запис «Microsoft». Після цієї функції всі файли з комп’ютера будуть автоматично синхронізовані в OneDrive. 
Якщо Вам буде не вистачати 5 ГБ пам’яті, то можна купити додаткові. Також, завдяки реферальному посиланню можна отримувати додаткові 500 МБ за кожного користувача. Максимально можна отримати 10 ГБ. 

OneDrive працює на різноманітних платформах: iOS, Android, MacOS, Xbox, PC, Windows Phone. Кожна з них має свій додаток, за допомогою якого є доступ до необхідних файлів.

Якщо Ви використовуєте Windows 365, то зможете отримати максимальний об’єм простору – 1 ТБ. 
Вся інформація, яка зберігається в OneDrive, є конфіденційною до тих пір, поки не вирішили поділитися нею. 
Наприклад, якщо Ви навчаєтесь або працюєте в колективі, то можна ділитися з ними певними файлами й робити проект разом. 

До речі, якщо Ви відправляєте файл з OneDrive комусь у вигляді повідомлення, то потрібно знати, що отримувач має змогу його відреагувати.

OneDrive для роботи й навчання – це Інтернет-простір для організації роботи чи навчання. Є змога ділитися і працювати з документами разом з однокурсниками чи колегами. 

OneDrive для дому – це Інтернет-середовище, куди можна увійти після авторизації облікового запису. Ви можете зберігати різноманітні файли, документи й фотографії. Також, можна отримати 1 ТБ сховища й додаткові функції OneDrive. 

Дізнайтеся, як Apple Watch врятули життя своїм власникам.


Що ж краще: iCloud чи OneDrive?

 1. Доступність. В цій категорії перевагу більше має OneDrive, адже він доступний на багатьох платформах. 
 2. Інтерфейс. iCloud має комфортніший і яскравіший вигляд свого інтерфейсу. Особливо додаток «Файли» дає можливість зручно працювати з документами. 
 3. Характеристики. OneDrive легко працює зі змінами файлів (пересування чи перейменування). Також це хмарне середовище пропонує окремий простір для зберігання документів більш у конфіденційній формі. Ще є функція сканування документів. Чудовою перевагою є те, що Ви маєте доступ до своїх документів оффлайн. Для надійності можна захистити доступ до своїх документів паролем.
  Стосовно iCloud, то функція регулярного резервного копіювання не може не подобатися. Компанія Apple зробила все чітко щодо якісної роботи з файлами.
  Можна відмітити, що iCloud краще за OneDrive тим, що в нього тісна інтеграція з iOS. 
 4. Поширення. OneDrive перемагає в цій категорії. Використовуючи додаток «Файли», можна обмінюватися і поширювати документи з людьми. 


iCloud вважається лідером серед хмарних сховищ, адже він пропонує безліч можливостей. Також, регулярно iCloud додає нові функції й оновлення. Але OneDrive також вважається чудовим хмарним сховищем, де Ви зможете ділитися файлами зі своїми колегами й працювати разом над ними. 
До речі, на відміну від OneDrive, iCloud не дає змоги отримувачам редагувати файл. Можливо, для когось це буде проблемою.
Якщо ви власник пристроїв Apple, то скоріш за все, зручніше буде користуватися саме iCloud, але OneDrive може знадобитися, коли потрібно працювати над документами з кимось.

Ваша оцінка: