Я шукаю...

iPhone 15 перегріваються. Чи виправить Apple цю проблему?

iPhone 15 перегріваються. Чи виправить Apple цю проблему?

Ну от і почали перші власники iPhone 15 скаржитися на те, що їх смартфони перегріваються. Уже кілька десятків офіційних скарг було подано до Apple щодо перегріву. Користувачі стверджують, що такі додатки як Uber, Instagram та інші викликають сильне нагрівання. Можливо, ця проблема виникла не через додатки, а через те, що величезна кількість цих смартфонів була зібрана в Індії, де ще не до кінця налагоджена система виробництва. Як заявляють у Apple, вони працюють з розробниками цих додатків, щоб якнайшвидше усунути проблему у наступному оновленні iOS.

Скарги щодо перегрівання iPhone 15 почали надходити до американського технологічного бренду уже минулого тижня.

Apple одразу ж відреагувала: компанія заявила, що для нових пристроїв після початкових налаштувань (або скидань до заводських) це нормальне явище, яке з часом повинно пройти.

Однак пізніше, при детальному розгляді ситуації, все-таки було виявлено помилку в операційній системі iOS 17. Станом на сьогодні вже випущено бета-оновлення, яке усунуло цю проблему. Рекомендуємо власникам нових iPhone 15, щоб уникнути перегріву, терміново оновитися до iOS 17.1, коли воно вийде для загального користування!

Окрім цього, Instagram минулого тижня також випустив оновлення, яке зменшує перегрівання смартфонів Apple iPhone 15. Після оновлення додатку ймовірність сильного нагрівання цих моделей значно знизиться. Розробники Uber поки що працюють над цим; анонсів щодо оновлення додатку не було.

Деякі критики з CNBC заявили, що перегрівання викликало перехід на новий роз’єм живлення USB-C, на який Apple змусило перейти законодавство Євросоюзу. Зрештою, цю інформацію купертиновці також спростували. Ризикувати обмінювати 14 модель на 15 компанія "Айкула" не радить; достеменно не відомо, наскільки сильним виявився вплив виробництва смартфонів цієї серії в Індії та перехід на USB-C…

Звісно, кожне виробництво "яблучників" супроводжується сотнями тестувань, тому ймовірність масового браку зведена до мінімуму. Проте що робити мільйонам людей, які придбали iPhone 15, якщо виявиться, що кожен з них надто сильно нагрівається? Чи достатньо якісні ці смартфони ми дізнаємось за пів року, коли користувачі повноцінно протестують свої гаджети та, можливо, виявлять ще декілька прихованих дефектів.

Ваша оцінка: