Я шукаю...

Google Pixel 6 vs Apple iPhone 13 - який смартфон кращий?

Google Pixel 6 vs Apple iPhone 13 - який смартфон кращий?

Так от, ви хочете придбати новий телефон. Новий Google Pixel 6 або 6 Pro з Android 12 або відносно новий iPhone 13 з iOS 15 можуть вас спокусити.

Світ тепер чітко поділяється на два табори - перехід між Android та iOS, або навпаки, тепер досить рідкісний. Найнижчою ціною на iPhone є модель mini 128 ГБ за 1199 доларів, а потім є iPhone 13 128 ГБ за 1349 доларів. Google Pixel 6 коштує 999 доларів, а 6 Pro - 1299 доларів, тому є перевага в ціні.

Pixel 6 (сторінка продукту) виглядає вражаюче з точки зору дизайну, функцій та нового обладнання від Google. Він безсумнівно буде працювати добре і задовольняти своїх власників. Порівняно з недавно випущеним iPhone 13 від Apple, є багато схожостей і кілька ключових відмінностей. Це не вичерпний список, а лише деякі важливі речі, які можуть допомогти вам вибрати між двома таборами.

По-перше, дуже гарно бачити, що Google розробляє свою систему на чіпі Tensor, так само як Apple має свій A15 Bionic. Це дає виробникам телефонів набагато більше контролю над їхніми телефонами щодо продуктивності та часу роботи від акумулятора. Обидва чіпи сильно нахилені до машинного навчання, яке лежить в основі обчислювальної фотографії, розпізнавання зображень та голосу - і багато іншого.

Можливості камери можуть вплинути на вас

Блок камери Pixel 6 (у 6 Pro є додаткова перископічна камера з більшим зумом, ніж у iPhone 13 Pro Max).

Телефон iPhone має телеоб'єктив, який може забезпечити комбінований зум 15x з оптичним діапазоном 6x, тоді як задня камера Pixel використовує перископічну систему. Це 4-кратний оптичний зум, але може досягати 20x при комбінуванні цифрового та оптичного зуму.

Обидва пристрої надають багато функцій для налаштування фотографій. Новинкою в iPhone 13 є фото-стилі, які покращують ваші знімки. З Pixel, з іншого боку, цікавіше нове відкриття - Magic Eraser, яке, якщо все працює як задумано, може бути дуже корисним.

З іншого боку, iPhone 13 має режим макро для зйомки зблизька (2 см) квітів, комах або інших малих предметів. У Pixel 6 немає режиму макро, хоча ви можете знімати досить близько.

Технічні характеристики камери більш зближені, ніж будь-коли раніше в порівнянні Pixel з iPhone, де обидва мають потрійні камери, включаючи гібридні цифрово-оптичні телеоб'єктиви.

Якщо мова йде про зйомку відео, найкращим є iPhone 13 - новий режим Cinematic дозволяє вам знімати відео з м'якими, розмитими фонами, як професіонали. Це включає можливість "перемикати фокус" або навіть відстежувати рух різних облич або об'єктів у тому ж кадрі. Жоден інший телефон, включаючи новий Pixel 6 або 6 Pro, не може зробити цього.

А щодо часу роботи від акумулятора

Також новинкою на iPhone 13 є подовжений час роботи від акумулятора, який становить від 1,5 до 2,5 години більше, ніж у моделей iPhone 12. Хоча порівняти їх буде важко, велика батарея Pixel 6 на 5000 мАг та зарядний пристрій потужністю 30 Вт також повинні забезпечити йому непоганий час роботи від акумулятора та швидке заряджання.

Щодо операційної системи, обидва табори створюють своє власне настроюване програмне забезпечення, щоб максимально використовувати апаратне забезпечення. На iPhone є iOS 15, а на Pixel - Android 12. Обидва пропонують унікальні функції, які не знайдете в іншому. Є багато відмінностей. Наприклад, на iPhone ви можете вибирати, вирізати та вставляти текст прямо зі своїх фотографій, тоді як остання версія Android має вражаючу функцію інтегрованого перекладу від Google.

В цілому, ваш вибір буде залежати від функцій, які для вас найважливіші; однак, обидва пристрої є чудовими прикладами останніх досягнень у передовій мобільній технології. Можливо, більш справедливим питанням є, як вони відповідають іншим конкурентам на Android, і це ми дізнаємося лише після нашого огляду.

 

До речі, ви вирішили обміняти чи продати свій iPhone. Вигідний Trade IN від Айкула – це завжди успішний та швидкий продаж свого гаджета!

Ваша оцінка: