Я шукаю...

ТОП 15 кращих стратегій на Android та iOS

Стратегії на Android і iOS

Ми пропонуємо вам список топ 15 кращих стратегій на Android та iOS. Кожен варіант має індивідуальний захопливий сюжет, який нікого не залишить байдужим.

XCOM: Enemy Within – легендарна гра, сюжет якої полягає в захисті планети Земля від інопланетян. Ви повинні набрати солдатів, забезпечити їх необхідною екіпіровкою та відправляти на різні завдання. Під час боїв надається можливість вказувати підлеглим, куди рухатися та в кого стріляти.
Стратегія XCOM: Enemy Within

Bad North: Jotunn Edition – на ваш індивідуальний острів почали нападати вікінги, мета – відбитися від них. Начебто все просто, але тільки на перший погляд. Кожен раз відбувається випадкова генерація острова, командири гинуть назавжди, якщо удача не на їхньому боці, завдяки цьому додається справжній адреналін.

Plants vs Zombies 2 – захистити будинок від нападників зомбі можуть тільки розумні рослини. Завдання гравця полягає в покупці юнітів та розміщенні їх таки чином, щоб до людей не змогли дістатися мерці. Одночасно слід виконувати збір сонячної енергії, яка потрібна для придбання даних рослин.

Bloons TD 6 – ви граєте на стороні мавп, що захищають свою землю від повітряних куль. З певного етапу від гравця потрібно вдумливість, щоб він зміг правильно побудувати оборону.
Варто знати: Покрокова Lara Croft Go – не тільки гра, але і головоломка

Pocket City – являє собою містобудівний симулятор. Ви можете будувати дороги, різні будівлі, комерційні та промислові споруди, знижувати або підвищувати податки.

Door Kickers – всередині будівлі знаходяться злочинці, загін бійців повинен їх повністю знищити. Єдиний нюанс полягає в тому, що гравець бачить ту ж саму картинку, що й оперативники. Дізнатися місцеперебування ворогів ніяк не вийде. Вам доведеться прораховувати різні ситуації. Перевага в тому, що можна вказувати солдатам куди йти, в кого цілитися, наказати підкинути шумову гранату під будь-які двері.

Gladiabots – в даній грі все виявляється значно складнішим. Ви граєте за роботів, але не можете управляти ними безпосередньо. Доводиться виконувати попереднє програмування, завдяки цьому простий сюжет стає ще цікавішим та захопливим.
Стратегія Gladiabots

Project Highrise – необхідно побудувати персональний хмарочос. Правила, що й в простих містобудівних іграх, тільки замість дорожнього покриття – ліфти та сходи. Кожен поверх має бути забезпечений каналізацією, електрикою, водопроводом. Необхідно дотримуватися балансу між офісними та житловими приміщеннями, в іншому випадку відвідувачі залишаться незадоволені.

The Battle of Polytopia – весь ігровий процес розділений на ходи, під час яких слід виконувати розвиток своїх міст. Також необхідно пересувати по клітинах юніти, захоплювати села та будувати бази.

Plagus Inc – необхідно придумати хвороба, яка стане заразною для всього світу. Під час ігрового процесу доведеться приймати різні складні рішення: як перебратися на іншу ділянку землі, в якій країні почнуться перші жертви й т.д. Також доступні всілякі поліпшення придуманої хвороби: стійкість до будь-яких антибіотиків, зараження повітряно-крапельним шляхом та інше. Варто враховувати, що люди почнуть боротися, розробляти вакцину, тому доведеться постійно вдосконалюватися.

Rebel Inc – на території невеликої держави сталася війна, ви є її правителем. Попри врегулювання конфлікту, постійно спалахують повстання. Вам необхідно придушувати їх, що кровопролиття стало як найменше.

Rome: Total War – необхідно створити кілька легіонів, за допомогою яких здійснити захоплення країни, управляти економічною системою стати правителем Імперії. Стала глобальною стратегією для айфона.

Chaos Reborn: Adventures – на самому початку з'являються два маги, втрата свого призводить до поразки. Під час битви можна застосовувати різні заклинання, закликати будь-яких істот, кожна володіє індивідуальними особливостями: гноми боляче б'ють на близькій відстані, але при цьому неповороткі, ельфи не дуже сильні, зате влучно стріляють з лука. Маги впливають на те, що саме домінує на полі битви: порядок або повний хаос. Саме від цього залежить порядок вимовлених заклинань.
Стратегія Chaos Reborn: Adventures

The Banner Saga – розповідається історія одного народу, який подорожує по світу, присутні деякі відсилання до скандинавських міфів. Під час боїв слід шукати баланс між атакою та захистом, відбуваються покроково. Управління виконується різними бійцями. Під час проходження доведеться приймати стратегічні рішення, адже грань між злом та добром повністю стерта, будь-яка дія призводить до різних наслідків.

Planet of Mine – необхідно заселити невелику планету. Для цього слід добувати ресурси, будувати каменоломні та шахти, стежити, щоб ресурси встигли відновлюватися на окремих ділянках (якщо пропадуть, то більше не з'являться). Також необхідно взаємодіяти з жителями інших космічних планет та захопити усю систему.

Дані стратегії є кращими для Андроїд та iOS. Вони вам точно сподобаються та допоможуть заповнити час.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Кращі стратегії на Android 2021 року

До найкращих стратегій для Android, крім вище представлених, які вийшли у 2021 році, відносяться наступні варіанти:

  • Royal Revolt 2 – слід ретельно продумувати тактику захисту своїх володінь, долати оборону інших гравців.
  • Stronghold Kindoms – надається можливість займатися фермерством або політичними війнами, стати торговцем. Ви починаєте з невеликого села, яке необхідно відбудовувати до розмірів замку та захищати.
  • Star Wars: Commander – розроблена для любителів механіки та тих, хто приходить в захват від протистояння повстанців й імперій.
  • Vega Conflict – дозволяє вивчати кораблі, технологи за власними схемами й кресленнями, об'єднатися в групи й захоплювати чужі ресурси.

Це далеко не весь перелік ігор стратегій на Андроїд. Були розроблені різні ігрові програми, завдяки яким можливо втілити в реальність будь-які фантазії, поринути в битви, будівництва міст, війни з інопланетянами та багато іншого. У більшу частину запропонованих стратегій можна грати на iPhone в режимі офлайн.
Гра в офлайн режимі

Установка різних ігрових стратегій на айфон

Щоб виконати установку стратегій на iPhone, необхідно його підготувати: встановити джейлбрейк (дозволяє обходити різні обмеження) та Cydia (дозволяє знаходити й завантажувати програми та додатки). Після цього необхідно дотримуватися певної інструкції:

  1. Завантажити гру.
  2. Клацнути два рази на файл та в розділі I Tunes зайти в iPhone, потім в програми, поставити галочку гри.
  3. Натиснути на синхронізацію, після чого іконка з'явиться на мобільному пристрої.

Також можна скористатися програмою iFunBox: відкрити її, натиснути на User Applications, потім Install App, вибрати розширення ipa та встановити файл.
Читайте також: Казуальні ігри на айфон: вибір сучасних і кльових

Варто враховувати, що додатки, які важать понад 1 Гб, краще не встановлювати: може почати вилітати заставка. Також, якщо не виконана установка джейлбрейка або Cydia, спроби встановити додаток з зовнішнього джерела не увінчаються успіхом.

Як правильно завантажити стратегії на Андроїд

Щоб завантажити стратегії на Android, насамперед слід відкрити App Store, потім знайти бажану гру, вибрати її, натиснути на «отримати» або на кнопку з написаної ціною. Пам'ятайте, якщо в програмі вказано Arcade, потрібно підписатися Apple Arcade.
Apple Arcade

Якщо в App Store не показується вартість, значить завантаження повністю безплатне. Деякі такі варіанти можуть почати пропонувати підписки або вбудовані покупки, завдяки яким ви отримаєте доступ до додаткових опцій та багато чого іншого.

 

 

 

Ваша оцінка: