icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Lonewolf: дивна гра про снайпера, яка вас вразить
13 Червень 2021

Lonewolf: дивна гра про снайпера, яка вас вразить

Lonewolf: сюжетний екшен, який може здивувати багатьох гравців

Ольга Мунтян

Є такий пласт ігор, які рідко можна зустріти на мобільних девайсах. Найяскравіший приклад - це гри про снайперів. Воно й не дивно. З давніх-давен вони були популярні, як браузерні іграшки, в яких ви управляли мишкою, що здається куди більш зручним, ніж управління за допомогою смартфона. Але, деякі розробники вирішили показати, що не так-то й складно зробити якісну гру, та ще й зі зручним управлінням.

лонволф геймплей

І люди, які створили Lonewolf - це якраз такі розробники. Як їм вдалося створити приголомшливий шутер з неймовірно цікавим геймплеєм?

Про що оповідає Lonewolf?

Що ж, починається гра з цитати «Хоча тигр і лев сильніше, на відміну від них, вовк не виступає в цирку». На цьому, здавалося б, можна було і закінчити. Пафос, цитати про самотність і вовків. Все в такому дусі. Але давайте подивимося трохи глибше.

Гра оповідає вам про снайпера, який підписується на роботу з мафією. Асамблеєю, якщо бути точним. Сам Одинокий Волк, а саме так звуть нашого протагоніста, не особливо багатослівний, працює за гроші. З ним контактує Вирішувала, чиє справжнє ім'я ми не знаємо, та й Одинокий Вовк не поспішає називати своє. Він зводить Вовка з якимсь Менді, який є босом всієї Асамблеї.

Ну а далі ми дізнаємося про те, ким же був той самий Вовк. Ми занурюємося в його солдатське минуле, яке рясніє неймовірно складними, але цікавими завданнями. Ми спостерігаємо за розвитком його особистості. Ну і все це супроводжується цікавою історією про мафію, в якій ви будете отримувати неймовірно складні завдання щодо усунення цілей.

Читайте також: Огляд сервісу Apple Arcade

Геймплей Lonewolf

Що стосується різноманітних ігрових механік, то тут є про що поговорити.

Ви починаєте, маючи саму стандартну гвинтівку, з мінімумом обважень, але максимумом бажання вершити правосуддя. Перші місії досить прості, вони дають вам можливість освоїтися. Хоча і в них ви зможете натрапляти на труднощі. Далі, по ходу гри, ви будете отримувати гроші, за які й гвинтівку зможете поміняти, і обважень до неї прикупити. Краса.

На самих же квестах ви можете зіткнутися з показниками дальності та вітру. Вони впливають на траєкторію кулі, і виконано це дуже непогано. Якщо не мати потрібних пристосувань, то можна прямо прораховувати то, наскільки ваша куля буде ефективною, коли її випустити тощо.

комікси lonewolf

Але і на цьому не все. На кожній місії вам належить шукати різний підхід. Десь доведеться взаємодіяти з оточенням, десь просто почекати трохи, а десь діяти на швидкість. Річ у тому, що вороги не тупі. Помітивши труп, вони можуть підняти тривогу, що є провалом місії. Тому потрібно шукати потрібний алгоритм вбивств, щоб супротивники не помітили ваших дій. І це дуже цікаво.

Ніколи відразу не зрозумієш, в якому порядку потрібно діяти, як потрібно стріляти, прораховувати кожен хід наперед. І це те, що захоплює в грі найбільше.

Переваги гри Lonewolf

Графіка. Це те, що просто підкорило моє серце. Граючи в цю гру, я відразу згадала This is the Police, тому що малювання місцями дуже сильно схоже. І це неймовірно красиво. Частинки, вороги, анімації, все і відразу. Це приголомшливо. Гра виглядає так, ніби все намальовано олівцем, і на перших рівнях я просто нічого не робила, а розглядала те, що відбувається навколо. Так, звичайно є іноді похибки, коли слід від крові залишається в повітрі, але це така дрібниця, у порівнянні з тією красою, яку пропонують розробники.

А що крім графіки? Та багато чого. Чого тільки вартий звуковий супровід. Він убивчо крутий. Звуки гвинтівок, звуки пострілів, наближення в оптичному прицілі. Це все створює максимальне занурення. Кожен постріл відчувається таким натуральним.

А що стосується самих пострілів? Вони теж чудові! Є віддача, є фізика кулі, є прицілювання, є перезарядка. Яким би крутим не був Самотній Вовк, керуєте гвинтівкою ви, а це вимагає певної майстерності. Вам потрібно прораховувати буквально кожен свій постріл, адже ви не хочете проходити все заново.

місія гри

Гвинтівки також дуже непогані. Хоча і вибір невеликий. Ні, вибір, звичайно, величезний, але тільки якщо розщедритися на 50 гривень. Саме стільки коштує преміум підписка. Невідомо, звичайно, на скільки вона дається, але це дуже дешево. Найімовірніше, я її придбаю, щоб відкрити весь потенціал гри. Дуже вже вона хороша. Обважень теж багато. Що ще радує, так це ціни на зброю і поліпшення для нього. Вони дуже недорогі, що дозволяє зробити гру комфортною якомога раніше. І це теж круто.

А рівні? Це ж взагалі шик. Так, звичайно, місцями вони здаються неймовірно складними, але це йде грі лише на користь. Ви не отримаєте тут лінійної простоти. Іноді доведеться попітніти, щоб пройти далі. І це тільки радує. Та й під час деяких рівнів немає якогось конкретного алгоритму, що зробить його повторне проходження простим. Ні в якому разі. Під час одного з рівнів, потрібно було захистити людину від кілера. На лавочці навколо нього сидить три людини. Один з них дістає пістолет, ви стріляєте, але не встигаєте вчасно вбити мету. Що ж, тоді час заново пройти рівень, ви стріляєте відразу в кілера, але от лихо. Він, виявляється, в цьому варіанті проходження, вже звичайна людина. Кілер сидів на інший лавочці. І так у всій грі. Це приголомшливо.

А зараз час неочевидного плюса. А це шкала енергії. Здавалося б, у чому її плюс? Вона ж обмежує можливість гравця провести якомога більше часу в грі! Але це працює не так. Вона дає вам відпочити. І тут я, вперше після «три в ряд», можу сміливо заявити, що це необхідно. Гра аж надто затягує. Не тільки геймплей крутий, але і є сюжет, який теж хочеться вивчати. А це вимагає часу. Ну а для тих, хто хоче багато і відразу, можна подивитися 4 рекламних роликів на добу. Вони дозволять вам отримати 4 повних заряду енергії, яких вам вистачить надовго.

Але чи тільки плюси є у гри?

Недоліки гри  Lonewolf

Що стосується недоліків. У гри вони є, і це факт.

проходження lonewolf

Почати варто з багів, які у мене відбувалися. А зіткнутися доводилося з одним. Недоробка в питанні реєстрації влучень в ціль. Був ряд місій, в яких було помітно, як куля летить прямо в голову супротивника. Навіть бризки крові з'являлися! Тільки місія була провалена. А що ж не так? А річ у тому, що з якоїсь причини, гра реєструвала тільки потрапляння в тіло. Це звичайно бентежить, але не сильно.

Преміум. Так, згадувалося раніше, що він дешевий і дає безліч булочок. Але він занадто сильно урізує контент, який можуть отримати гравці. Ну прям дуже сильно. Всі найкрутіші гвинтівки можна отримати тільки з преміумом. А не всі гравці готові донатити в гру. Так що, це для когось буде явним мінусом.

Ну і грішно не згадати сюжет. Так, він є, це круто, а в комбінації з коміксним способом оповіді та загальним рисуванням, він дає грі свою родзинку! Але він простий і банальний. Він сповнений пафосу, який, часом, не до місця. Головний герой, Самотній Вовк, надійшов в армію, не називаючи нікому свого імені, і навіть не показуючи обличчя. Його товариші по службі банально не знали ні його імені, ні його зовнішнього вигляду! Загалом такий підхід не здається реалістичним. А пафосні цитати можуть деяких взагалі звести з розуму. Та й, зізнатися чесно, на половині гри вже стає очевидним, чим закінчиться вся ця історія. Але знову ж таки, це не робить гру поганою, або нудною. Це все ще дає їй родзинку.

Чи варто гра своєї уваги?

Lonewolf - це приголомшливий симулятор снайпера, який дає можливість зануритися в похмурий, місцями нуарний, бойовик. Відповідь на питання, чи варта гра уваги - однозначне "так"! Гра неймовірно круто виглядає, гра неймовірно круто відчувається, гра просто приголомшлива. Так, є деякі недоліки, але вони настільки мізерні, що зіпсувати цю гру не здатні. Гра обов'язкова до скачування.

геймплей lonewolf

А дешевий преміум, який зможуть дозволити собі багато гравців - це просто приємний бонус, який дозволить зануритися в гру настільки глибоко, наскільки вони навіть мріяти не можуть.

Не пропустіть інші статті нашого блогу: Гра Limbo для iPhone: як скачати, огляд, особливості

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Цінність продуктів у циркулярній економіці
04 Серпень 2022

Дізнайтесь про те, яким чином визначається цінність продуктів у циркулярній економіці, як продукти підтримуються в обігу завдяки технічному та біологічному циклах та якими способами дизайн може підвищити циклічну цінність продуктів

Як зробити скріншот на смартфоні?
03 Серпень 2022

Дізнайтесь, як зробити знімок екрана на телефонах Android і iOS (iPhone), щоб графічно відобразити розмови в Messenger, поточний стан сайту або подію в додатку

Забуто пароль від облікового запису Google: що робити?
03 Серпень 2022

Дізнайтесь, що робити, якщо після скидання налаштувань смартфона ви не пам'ятаєте логін і пароль від вашого облікового запису Google, та як знову отримати доступ до ваших даних