Я шукаю...

Які є браузери на айфон?

Надійний та безпечний браузер для iOS

Якими критеріями керуються більшість користувачів iPhone та iPad при виборі оптимального браузера? Головною в цьому списку, звичайно ж, є швидкість роботи, тобто те, на скільки швидко браузер здатний відкривати та показувати вебсторінки. Функціональні можливості також мають важливе значення, адже від них залежить комфорт використання додатка, якщо, наприклад, браузер не підтримує найпростіші функції на кшталт створення закладок, то в сучасних реаліях він буде зовсім не потрібним, враховуючи, що вже існують браузери з ВПН для iOS. По суті, ми вже згадали третій критерій, а саме - безпека, під якою мається на увазі збереження та приватність особистої інформації. Адже не один користувач не буде в захваті від того, що за ним стежать, але, на жаль, іноді після відвідування будь-якого сайту, а особливо інтернет-магазинів, надалі доводиться стикатися з нав'язливою рекламою та різними банерами, які до всього іншого заважають комфортному серфінгу в інтернеті та споживанню контенту.

Вибір надійного браузера для веб-серфінгу для iOS

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

5 найбезпечніших браузерів для iOS

Щоб захистити свої дані та відгородитися від докучливих рекламних трекерів та маячків можна використовувати один з безпечних браузерів, які представлені в магазині App Store. Ми підібрали найбільш функціональні та популярні програми, що надають користувачам можливість анонімного серфінгу у всесвітній павутині.

Safari

Браузер Safari є офіційним додатком на iOS та встановлений вже відразу. Саме тому стандартний браузер iphone у своєму первісному варіанті має вельми скромні можливості. При цьому, завдяки своєї стабільності, швидкості роботи та красивого інтерфейсу, саме він найбільш популярний серед користувачів iPhone та iPad. Закладки та збережені паролі синхронізуються з iCloud з використанням двофакторного захисту, а також в Safari присутні функції блокування спливаючих вікон та попередження про фішингові сторінки. Щоб приховати своє місце розташування та мати можливість анонімного переходу на улюблені сайти додатково можна приєднати безплатний VPN сервіс Betternet. А щоб позбутися настирливої ​​реклами найкраще використовувати додаток BlockBear, що також доступний для звантаження в App Store.

Стандартний браузер Safari на iPhone

Ghostery

Серед спеціальних можливостей даного браузера варто виділити функцію відстеження трекерів в реальному часі та їх блокування, що дозволяє значно обмежити небажаний контент, до якого в першу чергу відноситься реклама.

Але основною особливістю програми є унікальна функція GhostRank, яка відправляє дані про заблоковані трекери по зворотному шляху до постачальника. Насправді за інформацією з деяких джерел, така функція надалі може зіграти злий жарт, адже володіючи даними про блокування, компанії отримують додаткові відомості, що дозволяють їм створювати більш складні та досконалі інструменти для стеження. Але попри це, браузер Ghostery на сьогодні залишається досить ефективним способом блокування реклами та захисту від небажаного контенту.

Надійний помічник у серфінгу Ghostery

Aloha Browser

Aloha вкрай універсальний та безпечний браузер для айфона. Він має в собі величезну кількість функцій та налаштувань, що само по собі є рідкістю для браузерів на iOS. Серед основних функцій особливо виділяються:

  • Вбудований VPN;
  • Файловий браузер;
  • Менеджер завантажень;
  • Блокування реклами;
  • Різноманітність візуальних оформлень.

На безплатній основі Aloha дозволяє підключатися до VPN-серверів без обмеження за обсягом даних та обов'язкової реєстрації, єдине, користувач не зможе вибрати місце розташування сервера, але й без цього підключення відбувається досить швидко.

Браузер підтримує фонове відтворення відео, в тому числі на YouTube, для цього існує спеціальний режим відтворення «картинка в картинці», після включення якого звук з відеоролика буде продовжувати програвати навіть при вимкненому екрані. Особливість полягає в тому, що для цього не потрібна наявність підписки на YouTube Premium, тому для охочих заощадити, а також убезпечити особисті дані, Aloha Browser дійсно один з кращих варіантів на iOS.

Зручний інтерфейс у додатку Aloha Browser

Chrome

Браузер Хром від Google займає почесне друге місце за популярністю серед користувачів iPhone, саме його найчастіше вибирають як альтернативу для стандартного Safari. Зручність використання даного браузера на айфон полягає в можливості синхронізації вкладок, історії та закладок з Chrome на ПК або Mac. Це значно спрощує навігацію в інтернеті, адже для перегляду потрібної інформації або роботи з окремими ресурсами необов'язково використовувати тільки один пристрій.

Chrome на iOS виглядає дещо інакше, наприклад, панель інструментів розташована знизу, але також є режим збереження даних, голосове управління та кілька унікальних жестів. Для авторизації на сайтах можна використовувати Touch ID або Face ID, тому доступ сторонніх осіб до особистої інформації практично неможливий.

Також в Chrome присутня можливість включення Безпечного перегляду та режиму Інкогніто, при якому не зберігається історія відвідувань.

Популярний браузер для серфінгу Chrome

Red Onion

Браузер з Orbot на айфон може знадобитися певній категорії користувачів, які з тих чи інших причин потребують максимальної анонімності в мережі. Браузер Red Onion здатний повністю приховати сліди перебування на різних ресурсах, проте до використання подібних програм слід підходити вкрай відповідально та акуратно. Для досягнення високого рівня анонімності використовується система проксі-серверів Tor, тому відвідувані сайти ніколи не отримають реальної IP-адреси користувача Red Onion на айфоні або Айпад. Що стосується функціональності та інтерфейсу даний браузер все ж поступається тому ж Safari, але в цілому навігація виглядає досить-таки стандартно.

Після кожного запуску браузер зажадає введення пароля, який можна здійснити за допомогою Touch ID, а в налаштуваннях присутня спеціальна кнопка, що миттєво стирає історію відвідувань, закладки та інші дані. У Red Onion за замовчуванням є модуль Ad-block, який відповідає за блокування будь-якої реклами.

Серед недоліків, якими доводиться розплачуватись за настільки високий рівень анонімності слід зазначити досить посередню швидкість завантаження сторінок та занадто простий зовнішній вигляд, однак в плані безпечного інтернет-серфінгу - це дійсно одне з кращих рішень на iOS. Але варто розуміти, що, занурившись в глибокий інтернет бездумно, ви ризикуєте потрапити на прихований контент, в тому числі кримінального або шокуючого характеру.

Анонімний браузер Red Onion

Підводячи певний підсумок можна відзначити, що якщо ви не бажаєте переходити на якісь нові браузери, цілком достатньо буде завантажити блокувальник реклами та встановити VPN на звичний Safari. Але для повноцінної анонімності та приховування будь-якої інформації про своє перебування в мережі, браузер Red Onion є однією з кращих пропозицій в App Store.

Ваша оцінка: