Я шукаю...

Найкращі VPN сервіси для користувачів iPhone

Топ VPN сервісів

Сьогодні доволі велика кількість користувачів турбується про свою конфіденційність. Людям важливо, щоб ні в кого не було можливості простежити їх, тому вони масово завантажують VPN сервіси. Безпека в Інтернеті – те, про що безсумнівно потрібно піклуватися кожному користувачу мережі. VPN платформи мають дещо більший діапазон можливостей, ніж захист вашої конфіденційності. За допомогою таких сервісі ви з легкістю зможете переглядати інформацію, недоступну у вашій країні, читати статті з іноземних джерел, а також переглядати свої улюблені фільми та серіали. 

Топ VPN сервісів

 Ми підготували перелік найкращих додатків для VPN на iPhone, які допоможуть вам розширити можливості користування Інтернетом та потурбуються про вашу безпеку.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Що таке VPN?

VPN являє собою віртуальну приватну мережу, за допомогою якої користувачі у всьому світі покращують свою анонімність в Інтернеті та захищають свій зв’язок. Алгоритми таких програм змушують техніку сприймати всі ваші дії в мережі так, ніби ви знаходитесь в зовсім іншій країні. Це відбувається за допомогою шифрування, яке також захищає ваше використання мережі.

Кількість людей, які завантажують VPN на iPhone стрімко зростає з кожним роком. Це пов’язано з тим, що у мережі з’являється дедалі більша кількість проєктів та бізнесів, що зав’язані на взаємодії з клієнтом у режимі онлайн. У таких справах дуже важливо захищати як відкриті, так і особисті мережі, тому для покращення конфіденційності люди часто звертаються до схожих сервісів і змінюють свої IP-адреси.

Завдяки тому, що ви виконуєте вхід в мережу з іншого сервера, ваша IP-адреса у цей момент може значно відрізнятися від справжньої. За допомогою таких маніпуляцій ви змушуєте вашу техніку думати, що ви знаходитеся в абсолютно іншому місті. Через це зв’язок стає захищеним, а ви отримуєте доступ до матеріалів, що недоступні у вашій країні.

Топ VPN сервісів

Варто прочитати: Додатки на iPhone, яких варто уникати за будь-яку ціну

VPN сервіси на iOS мають доволі багато переваг. Наприклад:

 • Легкий доступ до робочої мережі в поїздці
 • Потужна робота серверів
 • Використання домашньої мережі поза межами житла
 • Перегляд сервісів інших країн

Оскільки популярність VPN платформ продовжує стрімко зростати, в App Store з’являється все більше додатків, за допомогою яких можна змінити IP- адресу. Через це важливо виокремити тільки надійні сервіси, які захистять, а не пошкодять вашу приватність.

Характеристики найкращих VPN програм для iPhone

Сьогодні на ринку можна знайти доволі багато різноманітних безкоштовних та платних додатків, що покликані змінити вашу IP-адресу. Усі вони мають різні характеристики, тому щоб вибрати правильну утиліту, варто спочатку ознайомитися з базовими рисами хорошої VPN програми. Одними з них є:

 • налаштування безпеки, прописані в скрипті
 • робота на різних пристроях
 • доступна вартість
 • зручний інтерфейс
 • кількість захищених серверів

Найкращі VPN сервіси на iPhone

ExpressVPN

Надійний додаток, яким щодня користуються тисячі людей у всьому світі. З його допомогою ви відкриєте для себе сервіси, матеріали, серіали та фільми, що недоступні у вашій країні. Сервіс функціонує вже більше ніж десять років, тому був перевірений великою кількістю користувачів. Після експлуатації деякі юзери визнавали, що сервіс є зручним, безпечним та простим у використанні.

Топ VPN сервісів

Додаток пропонує стабільне та захищене підключення до серверів у всьому світі та маскування вашої поточної IP- адреси. Вся інформація про ваше перебування шифруватиметься, тому ніхто не зможе відстежити жодні конфіденційні дані.

Сервери цієї платформи розташовані по всьому світу. У додатку доступні мережі близько ста країн та понад три тисячі надійних серверів.

 ExpressVPN з великою ймовірністю підійде будь-якому користувачу, адже додаток можна під’єднувати як до персонального комп’ютера чи планшета, так і до Apple TV та Xbox. Тут звичайний користувач отримує можливість здійснювати до п’яти підключень водночас, що цілком достатньо для комфортної експлуатації платформи.

Під час використання цієї системи можна не перейматися про свою безпеку, адже розробники ExpressVPN постаралися над підключенням сервісу до таких протоколів як IKEv2, OpenVPN та L2TP. На додаток, розробники вирішили розробити власний протокол, який допоможе підключенню стати ще швидшим та безпечнішим.

Топ VPN сервісів

Завдяки своєму простому та зручному дизайну додаток підходить як новачкам, так і досвідченим користувачам.

NordVPN

Другий за надійністю та функціональністю сервіс – NordVPN. Він знаходиться на ринку з 2012 року і вже близько одного десятиліття радує своїх користувачів високою швидкістю підключення та захистом конфіденційних даних. Платформа містить близько п’яти тисяч серверів, що розкидані по всім куточкам планети від США та Канади до Франції та Нідерландів. Функціональність додатка вирізняє його з-поміж аналогів, тому користувачі вже не перший рік обирають саме NordVPN. Серед його особливостей варто зазначити можливість подвійного шифрування даних. За неї доведеться доплатити, проте натомість ви отримаєте змогу шифрувати свій трафік не один, а два рази. Це важливо робити тим людям, які регулярно користуються відкритими мережами Wi-Fi.

Топ VPN сервісів

У додатку містить доволі широкий перелік додаткових опцій, серед яких можна знайти аварійне перемикання для будь-яких додатків на пристрої, окремі розширення для більшості браузерів, а також систему DNS, що покликана покращити захист ваших даних.

Платформою доволі просто користуватися, проте у разі виникнення будь-яких питань завжди можна звернутися до технічної підтримки.

За допомогою NordVPN вам вдасться повністю приховати свою IP-адресу, максимально зашифрувати своє з’єднання та забезпечити захист власної приватності.

Встановлення додатку та початок його використання не супроводжується жодними проблемами. Надійність та зручний інтерфейс точно не залишать після себе поганих вражень. Недоліки у вигляді розташування серверів винятково в Європі та зниження продуктивності сервісу з часом його експлуатації можуть не турбувати, якщо в цілому NordVPN припав вам до душі.

IPVanish

Наступний доволі популярний сервіс – IPVanish. Цей сервіс розроблений американськими програмістами у 2012 році. Спочатку програма працювала винятково на персональних комп’ютерах з операційною системою Windows, проте трохи згодом вона стала доступною на багатьох інших девайсах, у тому числі й на техніці Apple. Тут міститься близько 50000 різних IP-адрес, які ви можете застосувати для свого з’єднання. Також тут нараховується більше тисячі серверів та близько 80 країн та міст, які допоможуть вам покращити приватність або ж переглянути матеріали, недоступні у вашій країні.

Топ VPN сервісів

Швидкість сервісу трохи вище середньої, тому сервіс точно добре підійде для особистого користування. Також тут використовуються протоколи AES-256 та IPv6, захист DNS та надійне шифрування Інтернет-трафіку.

Оновлення сервісу відбувається доволі рідко, проте це не заважає йому справно функціонувати. У додатку ви зможете знайти велику кількість опцій для персоналізації, адже цей продукт можна повністю підлаштувати під свої потреби. Також тут є цілодобова служба підтримки, де будь-який клієнт може поставити спеціалісту запитання, яке його цікавить. Варто сказати, що ціни на деякі тарифні плани можуть бути дещо високими, а сам сервіс орієнтований на американську аудиторію. Проте якщо вас це не хвилює, ви можете завантажити цей VPN на айфон і насолоджуватися анонімністю і безпекою у мережі.

StrongVPN

Якщо до цього вам доводилося стикатися з VPN програмами, є велика ймовірність, що ви чули про цей додаток. Він знаходиться на ринку ще з минулого століття і вже понад двадцять років радує своїх користувачів. StrongVPN є одним з найстаріших сервісів для підтримання анонімності, проте він досі залишається однією з найкращих VPN платформ.

Програма ідеально підходить як для особистого, так і для робочого використання, оскільки під’єднується до дванадцяти девайсів водночас. Тому для вашого комп’ютера, планшета і смартфона вистачить одного додатка.

Топ VPN сервісів

Сервіс чудово працює у поєднанні з Netflix і Hulu, а також забезпечує своїх клієнтів швидкою та професійною підтримкою з приводу будь-яких технічних запитань. StrongVPN
 добре функціонує у всьому світі й надає тридцятиденну гарантію на отримання послуг. Попри те, що сервіс не володіє надто великою кількістю функцій, можливість підключення до більше ніж десяти девайсів водночас та гарантійне обслуговування все одно залишають користувачів задоволеними. 

PureVPN

Ця компанія базується в Гонконзі й знаходиться на ринку з 2007 року. Список функцій сервісу вражає:

 • понад дві тисячі самокерованих серверів
 • підключення у більше ніж 130 країнах
 • близько 200 локацій підключення
 • захист DNS та IPv6
 • широкий вибір протоколів
 • аварійний вимикач
 • оплата через біткоїн

Платформа пропонує спеціальні додатки для Windows, Mac, iOS, Android і Linux. Доступне розширення для Chrome та Firefox, яке дозволяє запускати VPN прямо в браузері.

Топ VPN сервісів

Читайте також: Не видаляються додатки на iPhone – що робити

Якщо вас раптом не влаштує надання послуг, ви в будь-який момент можете надіслати компанії електронний лист з проханням повернути витрачену суму.
Також тут присутня підтримка недавно введеного GDPR, 256-бітне шифрування AES, повне шифрування підключення та захист P2P. Необов’язково створювати окремий обліковий запис, адже сервіс має сертифіковану політику, яка пояснює відсутність реєстрації.

Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам обрати зручний VPN для вашого смартфону.

Ваша оцінка: