Я шукаю...

Найкращі віджети на Айфон

Найкращі віджети на Айфон

Віджетами називають невеликі додатки, що виконують одну, визначену функцію. Звичайно, обійтися можна і без них, але ми до них так вже звикли, що їх буде бракувати.

Віджети, як правило, про що-небудь повідомляють. Це можуть бути: годинник, термометр, плеєр тощо. Найчастіше віджети - це календарі і годинники. Вони є або елементом робочого столу будь якого вживаного айфону, або доповнюють деякі програми.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Віджети на Айфоні

Ознайомившись з даним розділом, ви дізнаєтесь, які є віджети на кожному Айфоні.

 1. Color Widgets - це дуже популярний додаток. Красивий і інформативний годинник. Крім часу тут є дата, день тижня, залишок заряду батареї. Дуже зручно, основна інформація в одному місці.
 2. Timerange - калькулятор, який показуватиме скільки днів, між двома датами. Зручна дрібничка. Можна розрахувати скільки днів залишилося до дня народження або скільки часу пройшло з дня першого побачення з коханим.
 3. Ambiient - погодний інформер. Призначений для тих, хто любить подорожувати, але не може це зробити. Відкривши віджет, ви дізнаєтеся яка зараз погода в іншій країні.
 4. Twitch - це геймерська соціальна мережа. Додавши віджет на екран, можна стежити за активністю інших учасників.
 5. Health - вкрай корисний додаток. Тепер інформацію про стан здоров'я, фізичну активність можна бачити прямо на головному екрані.
 6. Tyme 3 - це додаток, котрий контролює персонал. Встановивши інформер на робочому столі, можна в режимі онлайн контролювати показники ефективності витрат робочого часу співробітників.
 7. Fitbod - додаток, яке контролює фізичну активність. Віджет дозволяє оперативно отримати доступ до показників.
 8. Neon - інформер програми, яка запам'ятовує код кольорів. Дуже зручно для дизайнерів.
 9. My Meal Plan - це програма, яка допомагає контролювати харчування. Віджет допомагає керувати процесом.
 10. Flighty - корисний інформер для тих, хто подорожує на літаку. Програма збирає всю інформацію про рейс, включаючи затримки, зміни розкладу та ін.
 11. Grocery - це список покупок. Нагадування на робочому столі допоможе швидко отримати необхідну інформацію.
 12. Marvis Pro - прямий доступ до музичної бібліотеки.

Як знайти віджети

Не знаєте, як знайти віджети, читайте далі. На екрані знайдіть порожню область і натисніть на неї пальцем. Через пару секунд в верхньому лівому кутку з'явиться знак плюс, під ним буде список доступних інформерів. Оберіть відповідний формат, натисніть «Додати віджет». Останньою натискаємо кнопку «Готово».

Щоб додати віджети в «Сьогодні», утримуємо його, натискаємо «Додати», оберіть розмір іконки. Натискаємо "Готово".

До речі, власникам смартфонів iOS також буде цікаво дізнатись про те, як скачати книгу на iPhone

IOS 14 віджети

Ми розповімо, які IOS 14 віджети користуються найбільшим попитом.

 1. Heart Analyzer - тут відображається інформація про частоту серцебиття. Дані будуть корисними для спортсменів і людей, які мають проблеми зі здоров'ям.
 2. Aviary - це інформер популярної соцмережі Твіттер. Тепер всі повідомлення будуть відразу ж відображатися.
 3. Streaks віджет допоможе закріпити корисні звички. Глянувши на нього, ви відразу ж довідаєтеся, скільки чашок води необхідно випити, скільки кроків залишилося пройти тощо.
 4. FlipClock - це найпопулярніший годинник у користувачів Apple.
 5. Battery + - це контроль стану заряду батареї. Крім зарядки, відображається інформація про яскравість екрану, наявність вільної пам'яті, завантаження процесора і ін. Дуже корисна інформація.
 6. Yidget - цікавий додаток. Дозволяє додавати порожнє місце між значками. Фактично, упорядковує розташування значків на екрані.
 7. Steve - у популярної гри теж є значок. Якщо ви полюбляєте цю аркаду, він не буде зайвим.
 8. Пошук Google - шукати інформацію в інтернеті з головного екрану дуже зручно. Не потрібно кожного разу відкривати додаток. Якщо вам більше до смаку Яндекс, можна встановити рядок від цього браузеру.
 9. Things 3 - це менеджер завдань. Добре, коли на екрані телефону можна побачити всі заплановані справи. Для ділових людей він стане улюбленим додатком. Нові справи можна додати прямо з головного екрана.
 10. Microsoft To Do - аналогічна програма від Майкрософт. Тут теж ви можете побачити список необхідних справ.
 11. Eventime - програма показує скільки часу залишилося до події. Наприклад, ви хочете подивитися футбольний матч. Щоб не забути, вкажіть час трансляції. Ви будете бачити, скільки часу залишилось.
 12. Weather Channel - встановлена ​​за замовчуванням погода слабенька в плані відображення інформації. Якщо ви хочете отримати повні відомості про те, що відбувається за вікном, встановіть Weather Channel. Тут ви знайдете прогноз на кожну годину, карту з опадами, прогноз на кілька днів уперед. На екрані буде відображатися віджет з найголовнішим. Натиснувши на нього, ви перейдете в прогноз.

А ви знали, де скачати Асфальт 9: Леджендс для iPhone?

Як знайти віджет котрий потрібен?

Як знайти віджет який потрібен саме вам? В цьому немає нічого складного. Рекомендуємо користуватися ними по максимуму, таким чином ви зекономите час. Вся головна інформація перед вами, щоб отримати потрібні відомості, не потрібно заходити в додатки.

У інформер можна додати практично все що завгодно.

Якщо ви любите листуватися, додайте в віджет:

 • контакти, телефон, повідомлення;
 • якщо ви менеджер або бізнесмен, додайте нагадування, календар;
 • для онлайн-оплати, розмітити тут інформацію фінансових додатків;
 • якщо ви любите розваги - знайдіть музичний віджет, тв, ютуб і ін.

Це може бути і програма для занять спортом і важливі новини дня. Все що завгодно, вибір залежить від особистих переваг.

IOS 14 оформлення та настройка віджетів

IOS 14 оформлення та настройка віджетів не стане для вас складною. З головного екрану пальцем змахуємо вправо. Тепер ми на екрані інформерів. У самому низу знаходиться кнопка «Змінити». Кликнувши по ній, потрапляємо в налаштування. Тут ми бачимо знову список додатків, біля кожного плюс або мінус. У кожного віджета кнопка з трьома смужками.

Натиснувши на кнопку, можна іконку перетягнути вгору або вниз за списком. Після маніпуляції, він також змінить своє положення на екрані віджетів.

Тут же вибравши плюс, можна додати іконку з усіх програм, яке підтримує цю функцію. Натиснувши на мінус, можна, навпаки, її видалити.

IOS 14 оформлення віджетів

В IOS 14 оформлення віджетів суттєво не змінилось. У будь-якому порожньому місці екрану натискаємо пальцем. Тиснемо на плюс в лівій верхній частині екрану. Зі списку обираємо додаток, після чого вибираємо розмір іконки. Перетягуємо на головний екран, підтверджуємо вибір. Як бачите, все як раніше. Головне зрозуміти, що вам потрібно і на якому екрані це потрібно помістити.

Можна на робочий стіл додати і смарт-стопку. Також, як і в попередньому пункті, довгим натисканням входимо в меню, обираємо смарт-стопку. Переносимо її на екран. Тут буде відображена актуальна інформація. Ви побачите свіжі фотографії, календар, годинник, інформер погоди.

Працювати з віджетами можна і через додаток Widgetsmith. Іконки, їх розмір налаштовуються безпосередньо в цій програмі. У Widgetsmith є і платні опції. Тут доступні не всі функції, не вийде сформувати смарт-стопку або обрати фотографії та віджети.

IOS 14 що нового з’явилось?

 1. TuneTrack - сервіс музики отримав підтримку інформерів в IOS 14. Він збирає інформацію про музику, яка програється на Spotify. Через цей інформер її можна слухати на Айфон. До речі хочете дізнатись, як завантажити музику на iPhone, переходьте за посиланням!
 2. Power Player - ще один новий додаток для любителів музики, який успішно замінить стандартний програвач. Через іконку заходити в нього можна прямо з екрану.
 3. Конвертор валют - в наш неспокійний час добре мати інформацію про зміну курсів перед очима. Тут же можна налаштувати і відображення курсу акцій. Валюта налаштовується за замовчуванням, в залежності від регіону, а ось додаткові валюти можна вибирати.
 4. Things 3 - це планувальник завдань. У ньому є нагадування. Ви не збудете нічого. В IOS 14 доступ до Things тепер можливий і через віджети.
 5. Todoist - це програма для роботи в команді, хоча її можна використовувати і для особистого планування. Дуже зручно налаштовувати список справ і отримувати до нього доступ. Тепер увійти в додаток через віджет стало ще простіше.
 6. Bring! - це список покупок. Тепер він отримав і віджет. Bring! дає можливість працювати зі списком візуально. Всі написи можна доповнювати схемами, що спрощує вибір.
 7. Calendars - зручний і практичний календар, який тепер доступний через картинку на робочому столі.
 8. AirMail 4 - це поштова служба Айфон. Додаток платний, зате, є віджет, через який можна заходити в пошту.

Як бачите, вибір віджетів просто величезний. Можна обрати виходячи з особистих переваг. Налаштовується все: місце розташування, розмір значка, тематика. Рекомендуємо користуватися інформерами, вони допоможуть заощадити час.

Ваша оцінка: