Я шукаю...

Як скачати книгу на iPhone?

Читалка для Айфона

Айфон можна сміливо називати кращим гаджетом, він дозволяє не тільки насолоджуватися великою кількістю корисних і зручних функцій, але і читати і скачувати книги. Таким чином, власники смартфонів можуть не йти в магазин за паперовим виданням, а просто завантажувати необхідне твір і насолоджуватися читанням в будь-який зручний час. Стаття про те, чому погано чути співрозмовника по телефону iPhone, і як вирішити цю помилку.

Необхідно відзначити, що перші покоління смартфонів складно асоціювати з електронною книгою, так як через маленького дисплея читати було не так вже й зручно. Але, ось сучасні, а особливо останні моделі - повноцінний інструмент для читання.

Компанія Apple завжди на перше місце ставила споживача, і тому постійно з'являлися і з'являються все нові можливості. Так, наприклад розробниками було створено додатки iBooks, яке і допомагає користувачеві читати книги на своєму телефоні.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Чому книги варто читати на айфоні?

Можна виділити кілька вагомих причин, які говорять про те, що необхідно читати віртуальні книги.

Серед їх числа:

 • Це зручно. Користувачеві не обов'язково всюди возити з собою паперове видання, так як все буде зберігатися на телефоні.
 • Даний спосіб повністю безпечний. У більшості випадків, а особливо в тих, коли права авторів повністю захищені. Але, в той же час ніхто не забороняє завантажувати книги з доступних джерел. На просторах інтернету знайти необхідну книгу не складе ніяких труднощів. Але, якщо користувач вважає за краще читати не в режимі онлайн, то все ж краще звернути увагу на різні допоміжні програми.
 • Немає необхідності купувати спеціальні девайси. Раніше багато набували спеціальні електронні книги, сьогодні у всьому цьому немає необхідності. Досить просто завантажити книгу і читати зі смартфона.
 • Багатофункціональні додатки. Сьогодні для айфонів є велика кількість додатків, які роблять процес читання ще більш захоплюючим. Так, користувач може вибирати яскравість зовнішнього вигляду сторінок, переходити на нічний режим і багато чого іншого.
 • Чи не знімає заряд і не вимагає підключення до Інтернету. Програми для роботи з досить ергономічні та практично не призводять до витрачання великої кількості акумулятора.

Який формат книги необхідно завантажити для смартфонів iPhone?

Для читання зовсім не обов'язково купувати спеціальні гаджети, але все ж власники «яблучних» смартфонів повинні правильно вибирати формат файлів, якщо збираються читати електронні книги.

Так мобільні гаджети від компанії Apple підтримують тільки два формати ePub і PDF.

Але, з пошуком даних форматів не буде виникати проблем. Так, наприклад, якщо користувач знайде необхідну книгу не в тому, що потрібно вигляді, то за допомогою спеціальних сторонніх сайтів її можна конвертувати.

Якщо ж здійснювати подібні дії потрібно часто, то можна завантажити додаткові додатки, які будуть з легкістю справлятися з подібними завданнями і не доставляти користувачеві зайвого клопоту.

Який формат кращий?

Якщо є можливість вибору з двох форматів ePub і PDF, то краще вибирати перший.

Перший варіант має більш просту структуру і володіє певною версткою. Вона необхідна для більш комфортного читання в спеціальних додатках.

Крім цього PDF досить рідко, хтось перевіряє дані видання. Якщо користувач завантажить книгу в даному форматі, тобто і можливість того що відкриваючи її він побачить незрозумілі символи, які просто неможливо прочитати. Тому, краще вибирати більш зручний формат.

Найпоширеніші способи, які дозволяють скачати книгу на Айфон

Найпростішим і зручним є спосіб скачування книги на сам смартфон. Але, існують і інші методи, наприклад, твір завантаження через iTunes. Щоб зрозуміти, який з них найзручніший потрібно розглянути кожен з них.

Завантаження за допомогою iTunes

Це досить зручний спосіб, яким користується більшість користувачів. Якщо необхідно здійснити скачування книги через iTunes, то необхідно в першу чергу завантажити дану програму на офіційному сайті компанії.

Після цього потрібно зробити наступні нескладні дії:

 1. під'єднати телефон до ПК за допомогою USB-дроту.
 2. Запустити iTunes.
 3. У лівій частині вікна відшукати розділ «Книги».
 4. Далі потрібно перетягнути файл у вікно і дочекатися поки синхронізація буде закінчена.

Після цього будь-який файл можна редагувати, додати назву, зображення до твору і так далі. Все це роблять для того, щоб книгу можна було знайти досить швидко і впорядкувати серед інших завантажених книг.

Використання стандартного додатка iBooks

Тут є одна особливість. Сам додаток абсолютно безкоштовне, але книги - необхідно буде купувати. У бібліотеці можуть бути доступні безкоштовні твори від класичних письменників, але всі вони представлені на оригінальній мові, як правило, англійською.

Але, навіть не дивлячись на все це, саме даними стандартним додаткам користуватися найбільш зручно. Саме тут користувач може знайти не тільки твори в звичайному форматі, а й аудіокниги.

Якщо користуватися додатками постійно, то тут можна буде не просто шукати потрібне твір, але переглядати рекомендації, створені на підставі уподобань користувача.

Не можна також не відзначити і зручний дизайн програми, і велика кількість додаткових функцій. А саме, можна поміняти розмір шрифту, яскравість, колір і багато чого іншого.

Читати книги на iPhone можна за допомогою ЛітРес

В каталозі цього додатка зібрано більш ніж 250 тис. Книг. Але, все твори платні. А для ознайомлення передбачений ознайомлювальний фрагмент, з яким читач може ознайомитися, перш ніж придбати книгу.

Для користувачів тут постійно проводяться акції та знижки. Тому, багато хто вибирає саме цю програму. Так відразу після скачування можна отримати знижку в розмірі 20% на покупку першої книги.

Додатки співпрацює з багатьма іншими компаніями, при отриманні промокодом яких можна тримати абсолютно безкоштовні електронні книги. Дізнавайтесь також як працює блокування екрана під час розмови.

Додаток буде корисним і для тих користувачів, які займається вивченням іноземних мов. Бібліотека з іноземними творами буде доступна всім під тим самим логіном і паролем.

Скачати книгу на Айфон можна за допомогою таких браузерів як Safari, Chrome, Opera

Також завантажувати книги можна і за допомогою браузера. Для того щоб це зробити необхідно виконати наступну послідовність:

 1. Зайти в один з перерахованих вище браузерів і ввести необхідне назву в рядок пошуку.
 2. Вибрати один з перших сайтів і провести звірку назви, року випуску і автора книги, після чого перейти до вибору наданих форматів.
 3. Після того як буде проведена завантаження, шукати файл потрібно в стандартному додатку на робочому столі «Файли».
 4. Після цього можна відкривати книгу і насолоджуватися читанням.

Якщо твір було завантажено в форматі ePub, то читати його можна буде через спеціалізовані додатки, які були раніше встановлені на смартфон.

Завантаження за допомогою програми Documents

Додаток дозволяє завантажувати не тільки фільми, але і книги. Але, все ж не можна назвати Documents повноцінної читалкою. Тут практично немає всього функціоналу, який представлений в спеціалізованих додатках.

Так, користувач зможе просто перемикати режим з «денного» на «нічний» і збільшити текст.

Але, все ж Documents можна вважати непоганим додатком, якому знадобиться хороша читалка.

Формати аудіокниг на iPhone

Перше на що необхідно звернути увагу, перш ніж завантажувати аудіокнигу на Айфон, це якісь формати він підтримує.

Їх існує всього лише два mp3 або m4b. Другий варіант вважається спеціальним форматом для iOS. І саме в даному виді існують всі книги, які повністю захищені авторськими правами. Тому, за ці твори необхідно платити гроші.

Крім цього, формат m4b розпізнається і стандартним додатком iBooks. Але, в той же час прослуховування книг відбувається через додаток «Музика».

Практично всі книги в аудіо форматі можна швидко відшукати, все це можна зробити в:

 • Соціальних мережах. Практично у всіх соціальних мережах є спільноти, де інші користувачі з радістю діляться посиланнями на безкоштовні файли.
 • Пошуковику. Є багато ресурсів, які пропонують завантажити такі книги абсолютно безкоштовно. Після скачування необхідного формату книги її знайти можна буде в додатку «Завантаження».
 • Розширення для браузера. Чи не багато користувачів про це знають, але завантажити деякі книги, які на ресурсах продаються, через розширення можна абсолютно безкоштовно. Розширення допомагають здійснювати завантаження через додаток. Для цього просто необхідно зайти на сайт і завантажити потрібний контент на ПК.

Аудіофайли також можна конвертувати в необхідний формат, але зробити все це можна тільки на комп'ютері.

Труднощі, які можуть виникнути при скачуванні книг на Айфонs

Можна розглянути найпоширеніші труднощі:

 • Чи не відкривається файл. Необхідно спробувати завантажити книгу на тому ж ресурсі, але в іншому форматі.
 • Чи не підтримується вихідний формат файлу. Необхідно шукати інший ресурс для завантаження.
 • Додаток просить поновити його до останньої версії. Розробники часто встановлюють баги.

Скачати книгу на айфон можна багатьма способами, при цьому сьогодні в мережі існує велика кількість ресурсів, які пропонують читати безкоштовні твори без піратства. Тому, варто звертати увагу саме на них. Також вас може зацікавити стаття про те чому з'являються та зникають смуги на екрані айфону після падіння.

Ваша оцінка: