Я шукаю...

Як завантажити і встановити рингтон на Айфон?

Рука з телефоном, який дзвонить

Встановити рингтон на сучасні смартфони не дуже легко. Якщо на телефонах, що працюють на Android, це робиться в пару натискань, то на iPhone це зробити не так просто. Але бажання поставити власну мелодію замість звичних всім мелодій, пропонованих виробником. В останніх моделях смартфонів компанії Apple практично неможливо додати призначені для користувача мелодії. Однак існують так звані лазівки, завдяки яким користувачі можуть самостійно додати пісні, які використовуються в якості рингтонів. Стаття про те як правильно фотографувати на телефон.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Чому Apple обмежили можливість самостійно поставити рингтон?

Представники компанії Apple надають всебічну підтримку авторських прав і готові зробити все можливе, щоб їх клієнти платили за завантажену музику офіційно через їх магазини iTunes. Тому в якості рингтона в iPhone можна встановлювати лише мелодії, які чесно куплені в цьому магазині. Безумовно, в iTunes дуже багато аудиотреків і користувачі знайдуть там музику на будь-який смак. У компанії рингтони розглядають як окремий вид пропонованих товарів. Тому користувачі можуть оцінити уривок, послухавши його і придбати як повний альбом, так і окремий трек

Перед тим, як завантажити рингтон на айфон, користувачі запускають пошук треку в iTunes. Наприклад, можливо запустити пошук конкретним виконавцям, або обрати перегляд найбільш популярні нині треки. Придбані через цей магазин пісні можна встановити на дзвінок на iPhone. Однак не всі пісні можна звантажити в цьому магазині. Для любителів нестандартних музичних напрямків знайти потрібний трек на iTunes буде дуже важко. Якщо користувач захоче поставити на рингтон звук, який він сам змонтував, то це практично неможливо. Для встановлення таких рингтонів існує кілька способів, як завантажити рингтон на iPhone.

Кожен з варіантів має свої переваги і недоліки. Користувачеві потрібно лише вибрати, який зі способів встановлення рингтон буде найбільш зручним для нього.

Рингтон за допомогою iTunes

Це найпростіший спосіб установки потрібної мелодії, адже він офіційний. Все, що потрібно зробити, це знайти Вас звук в каталозі iTunes, оплатити й завантажити на мобільний пристрій. Але такий варіант має очевидний мінус — за звантаження мелодії доведеться заплатити. Також її неможливо буде редагувати, щоб поставити на рингтон конкретний момент з мелодії. Крім цього, не можна завантажити на iTunes мелодії зі сторонніх джерел.

Для придбання рингтон в iTunes потрібно зайти в розділ Налаштування, вибрати меню Звуки, далі перейти до вкладеного Рингтон і вибрати Магазин звуків. Далі користувачеві потрібно лише вибрати вподобану мелодію і оплатити її. Для зручності пошуку потрібної мелодії в загальному каталозі рекомендовано завантажити додаток iTunes. Після того, як купили аудіофрагмент, його можна встановлювати замість стандартної мелодії на дзвінок. Для цього потрібно вибрати опцію встановити рингтон за замовчуванням. Після цього скачаний рингтон буде доступний в списку загальних мелодій.
Крім цього в меню звуки можна знайти всі куплені мелодії, які можливо повторно завантажити треки після того, як систему перевстановили або якщо користувач придбав новий пристрій.

Встановвлення рингтону на iPhone з комп'ютера

Даний метод більш трудомісткий і для реалізації задуманого потрібно комп'ютер або ноутбук. Однак, завдяки такому методу користувачі дізнаються, як встановити рингтон на iPhone безплатно.
Для цього методу потрібен персональний комп'ютер або інший гаджет з Windows або macOS Mojave. Користувачеві потрібно лише під'єднати свій гаджет до комп'ютера, вибрати iTunes і перетягнути потрібну мелодію в вікно програми і провести синхронізацію.

При використанні макбука синхронізацію варто проводити за допомогою Finder. Однак в ньому немає розділу рингтони. Для того, щоб перенести мелодії, доводиться користуватися стандартним додатком з музикою.
Після того, як iPhone підключений до ПК, на бічній панелі з'явитися значок телефону в розділі Пристрої. Все, що потрібно зробити, це перетягнути цікавлять користувача рингтони в це вікно. Додаткові повідомлення про завантаження не з'являться, але самі звуки будуть в смартфоні в розділі налаштування звуку. Важливо пам'ятати, що мелодії повинні бути на комп'ютері у форматі M4R. В іншому випадку вони не будуть відкриватися в смартфоні. Щоб обрізати або конвертувати аудіофайл можна скористатися додатковими сервісами в інтернет-просторі.

 Користуйся GarageBand

Програма GarageBand вважається одним з небагатьох легальних способів зробити аудіофайл рингтоном для iPhone, не використовуючи персональний комп'ютер або iTunes. Спосіб досить трудомісткий, однак грошей за звантаження мелодії платити не потрібно. Завантажити програму можна в App Store. Вона дозволяє обрізати і встановлювати на дзвінок практично будь-який файл, який завантажений в пам'ять смартфона і не захищений від копіювання. Іншими словами — користувач завантажує в програму потрібну мелодію, і вона її редагує таким чином, що потрібний вам трек можна буде поставити на рингтон.

Програмами, які створюють рингтони

В App Store можна знайти програми, в яких за замовчуванням завантажено безліч безкоштовних колекцій звуків, відібраних для установки на дзвінок. Після того, як користувач завантажує це додаток на iPhone, йому доступний весь каталог з потрібними звуками. Більш того, в додатку можливо ці звуки редагувати. Наприклад, можна обрізати звук або додати ефект збільшення гучності мелодії. Головним мінусом таких програм є набридлива реклама. Однак вона ж і дозволяє користуватися додатком безплатно.

Стороннім менеджером файлів на ПК

Для тих, хто не любить довго працювати з iTunes є можливість скористатися різними програмами по перенесенню контенту на iPhone. Одним з популярних утиліт є iMazing.

Для того, щоб додати рингтон за допомогою цього додатка, потрібно мелодію конвертувати в аудіофайл M4R. Після цього смартфон підключають до комп'ютера. Далі необхідно вибрати розділ з мелодіями і перетягнути необхідний для користувача рингтон. Дізнавайтесь також про те що таке magsafe чохол, та чим він відрізняється від звичайного.

Ваша оцінка: