Чому режим модему на iPhone не працює та як це виправити?

Включений режим модему на айфон

Зміст

Якщо з даним режимом все в нормі, необхідність купувати окремий модем повністю відпадає. Але якщо точка доступу на айфон не працює, значить, ви не зможете ним скористатися в якості стороннього модему. Вже багато років ніхто не може знайти рішення регулярних відключень пристрою.

Як налаштувати режим модему на айфон

Перед тим як почати налаштовувати режим модему на iPhone, слід перевірити, наскільки добре виконується передача мобільного зв'язку. Для включення необхідно зайти в розділ, який відповідає за налаштування та  посунути повзунок на «дозволити іншим». Якщо він там вже знаходиться, перейдіть в розділ управління, натискайте на іконку «мобільні дані», поки не відкриється меню, далі натисніть на «видимість для інших». Далі слід перезавантажити мережу Wi-Fi (відключити та знову включити). Іноді цей процес необхідно виконати пару разів, поки пристрій не знайде мережу.

 Режим модему на айфон

Якщо режим модему на айфон не чути, проблема може бути в застарілої iOS. Важливо на всіх гаджетах мати останню випущену версію, в іншому випадку ви будете по кілька разів все перевантажувати, скидати налаштування до заводських, але тільки даремно витратите час.

Якщо тарифний план давно не оновлювався, варто його вивчити, цілком можливо, що режим смартфона в якості модему просто в нього не входить, за це доведеться платити додатково.

Також варто звертати увагу на сигнал зв'язку, якщо він поганий, краще перемикнутися на мобільний інтернет. Пам'ятайте, що в деяких куточках одного відділення LTE не вистачить, щоб активувати смартфон. Звичайно, причиною може бути вихід з ладу модуля зв'язку, але частіше за все активація не відбувається саме з LTE.
Рекомендуємо також ознайомитися з нашим асортиментом та купити айфон бу (відновлений) за дуже доступною ціною.

Коли ви виконуєте під'єднання до інтернету з комп'ютера або ноутбука за допомогою режиму модему на своєму айфоні, часто воно пропадає, в додатку «налаштування» з'являється напис «приєднатися». Слід відключити функцію, а також Wi-Fi на Windows 10. Після все одночасно включити, такий спосіб має спрацювати. Якщо не допомогло, спробуйте натиснути на значок Wi-Fi, що знаходиться внизу праворуч, вибрати підключення, клацнути на ньому правою кнопкою мишки, натиснути «забути», після чого знову приєднати комп'ютер.

Досвід більшості користувачів показав, що якщо здійснювати підключення смартфона до ноутбука через порт USB, то неполадки відбуваються значно рідше. Також не потрібно забувати натискати «довіряти цьому комп'ютеру», розблокувати айфон та включати точку доступу. Рекомендуємо перевірити наявність пристрою в переліку iTunes.
Використання списку iTunes

Чому режим модему на iPhone пропадає

Якщо вас зацікавило питання, чому пропадає режим модему на айфон, то варіантів багато. Одна з основних причин полягає у включеному VPN. Необхідно зайти в розділ з налаштуваннями й просто його вимкнути. Ще один варіант розв’язання проблеми – відключити деякі геопозіціі. Також можна виконати скидання налаштування айфон або постійно тримати дисплей включеним. Підключення обривається під час поганого сигналу, в цьому випадку краще перемикнутися на 4G (швидкість злегка зменшиться, зате обриви будуть значно рідше).
Заходь та обирай найкращі iPhone бу (Відновлені) з гарантією 1 рік.

Компанія Apple нічого не хоче робити для розв’язання даної проблеми. Це дивно, адже постійно виходять усе нові оновлення, особливо в разі появи будь-якої неполадки. Напевно вона вважає, що розрив зв'язку не є важливою частиною, не несе ніякої загрози задуму, по якій працює екосистема.

Чому режим модему на Android почав відключатися

Часто проблема відключення даного режиму на андроїді пов'язана з протоколом кодування. Завдяки тому, що він різний на смартфонах, спостерігається несумісність гаджетів. Краще повністю його відключити. Для цього слід виконати певні дії:

 • Зайти в розділ з налаштуваннями.
 • Відкрити пункт «мобільна мережа».
 • Перейти в «режим модему», потім в «особиста точка доступу».
 • Відкриється вікно, в якому слід натиснути на «налаштування точки доступу».
 • У вкладці під назвою «тип шифрування» вибрати «не застосовувати».

Єдиний нюанс полягає в тому, щоб кодування трафіку можна перехопити з боку. Тому в цей період рекомендуємо використовувати який-небудь сервіс для збереження індивідуальної інформації та безпеки даних.
Чи варто купити айфон 10? Читай огляд цього смартфону у 2021 році.

Ще однією причиною є заборона на роздачу інтернету. Оператори почали обмежувати використання телефонів як модем. Зазвичай таке можливо зустріти, якщо тариф має безлімітний трафік, але іноді проблема трапляється ще в тому випадку, якщо він лімітований. Функцію можна розблокувати за окрему плату. Дізнатися про заблоковану роздачі можна в оператора або через технічну службу (просто напишіть питання в чаті).

Заборона на роздачу інтернету

Обмеження ліміту по трафіку є четвертою причиною. У цій ситуації по завершенню обсягу краще просто відключити режим, щоб уникнути зайвих фінансових витрат. Ліміт відключається наступним чином:

 • В налаштуваннях відкрити пункт «мобільна мережа».
 • Перейти в «режим модему», потім «особиста точка доступу».
 • Вибрати пункт «ліміт даних» та «без ліміту».
 • Для завдання певного критерію зайти в «налаштування».

Деякі смартфони оснащені системою автоматичного відключення даного режиму, якщо ви тривалий час їм не користуєтесь. Для відключення необхідно в налаштуваннях вибрати відключення пункту «автоматичне вимикання мобільного точки доступу».

Скільки коштує Айфон 7 Плюс бу (Відновлений). Переходь та дізнавайся все про цю модель.

Режим модему відключається при блокуванні

Більшість користувачів стикаються з проблемою відключення режиму модему під час блокування. Для розв’язання проблеми варто спробувати деякі варіанти:

 • Жорстке перезавантаження – даний спосіб є порятунком для iOS, також допомагає усунути зависання смартфона.
 • Забути та знову приєднатися до Wi-Fi – для цього необхідно зайти в налаштування, натиснути «забути мережу», потім знову включити.
 • Відновити – запустити «налаштування», натиснути на інформаційну кнопку, що знаходиться поруч з Wi-Fi, вибрати «оновити».
 • Вимкнути VPN – цей процес може допомогти з розв’язанням виниклої проблеми.
 • Відключення сервісів мережі – необхідно пройти певний ланцюжок: налаштування, конфіденційність, визначення місцеперебування, системна служба, вимкнути мережу.
 • Скидання налаштувань – після цього процесу доведеться усе налаштовувати по-новому. Дана дія виконується дуже просто, її зможе зробити будь-який користу

Скидання налаштувань до заводських

З огляду на все вищевикладене, тепер кожен користувач зможе розібратися з проблемою, яка описана в даній статті.

Ваша оцінка: