Я шукаю...

Як налаштувати GetContact на iPhone і дізнатися, хто дзвонив із невідомого номера?

Як налаштувати GetContact на iPhone і дізнатися, хто дзвонив із невідомого номера? - icoola.ua - фото

Програма GetContact давно набула великої популярності в мережі інтернет. Адже, коли абонент отримує дзвінок із невідомого номера, як дізнатися, хто дзвонив допоможе саме ця програма. Для цього і розроблявся додаток. За задумом розробників, ГетКонтакт мав стати розумним менеджером, покликаним захищати користувачів від спаму та рекламних дзвінків.

Наприклад, вам дзвонять із невідомого міського номера – ви не берете слухавку. Потім заходите в цю програму та дивитесь, хто вам дзвонив. Можливо, це був давній знайомий і ви з ним більше не підтримуєте стосунки. Або інтернет-провайдер, з яким договір розірвано офіційно. Або страхова компанія дзвонить із пропозицією придбати у них послуги. Тобто, у програмі номер розпізнається на підставі інформації, внесеної до загальної бази даних. У тому числі й від інших користувачів програми.

 Як налаштувати GetContact на iPhone і дізнатися, хто дзвонив із невідомого номера? - icoola.ua - фото 1

Чому не працює ГетКонтакт на айфоні?

Існує кілька можливих причин, через які програма GetContact може не працювати на вашому iPhone. Ось деякі з них:

 • Оновлення програми. Переконайтеся, що у вас встановлена остання версія програми GetContact із App Store. У деяких випадках старі версії програм можуть бути несумісними з новими версіями операційної системи iOS;
 • Відновлення операційної системи. Перевірте, чи встановлена на вашому iPhone остання версія операційної системи iOS. Якщо у вас застаріла версія iOS, це може призвести до неправильної роботи програми.
 • Проблеми із підключенням до інтернету. Переконайтеся, що у вас є стабільне підключення до Інтернету. Перевірте налаштування Wi-Fi або мобільних даних на вашому пристрої;
 • Обмеження лише на рівні країни. Деякі програми можуть бути обмежені у певних країнах чи регіонах. Переконайтеся, що GetContact доступний у вашій країні;
 • Проблеми на сервері. Можливо, проблема не пов'язана з вашим пристроєм, а із серверами GetContact. У цьому випадку вам слід звернутися до служби підтримки GetContact для отримання додаткової інформації про можливі проблеми на сервері.
   

Якщо жодне з вищенаведених проблем не допомогло, рекомендується звернутися до служби підтримки GetContact або перевірити форуми та спільноти користувачів для отримання допомоги від інших користувачів, які можуть зіткнутися з схожою проблемою.

Які основні функції Гетконтакт на iPhone?

Поговорімо про основні функції програми та розберемося, як налаштувати GetContact на iPhone. І так:

 • Програма GetContact збирає та обробляє інформацію про всіх абонентів, які колись її встановлювали. А також надає отримані дані третім особам.
 • Дає докладні відомості про абонента, що вам телефонував, навіть у тому випадку, коли його немає у телефонній книжці, і надає користувачам відомості, отримані зі сторонніх програм, а також із соціальних мереж.

Коротка інструкція про те, як налаштувати Гетконтакт на Айфоні:

 • знайти та завантажити програму GetContact в App Store;
 • встановити та запустити його;
 • дозволити запити додатка до перелічених ним даних;
 • пройти реєстрацію через смс повідомлення;
 • створити акаунт.

От і все. Тепер ви щасливий користувач програми гетконтакт. Наскільки щасливими – розглянемо нижче. До речі, більш щасливим ви точно станете, придбавши собі відновлений iPhone XS з безкоштовною гарантією 1 рік.

Як налаштувати ГетКонтакт на Айфоні?

Додаткових налаштувань GetContact робити практично не треба. Програма після встановлення та реєстрації готова до використання. Але давайте пробіжимося за основними налаштуваннями. Після завантаження та реєстрації у вас з'явиться три вкладки. Пошук, Чат та інше:

 1. У пошуку, ви можете переглянути, як називається ваш номер у телефонній книзі друзів або здійснити пошук за номером телефону, щоб дізнатися, хто дзвонив;
 2. Чат дозволяє почати спілкування з вашими контактами безпосередньо в додатку;
 3. У пункті Інше можна включити захист від спаму, переглянути власний рівень довіри, налаштувати повідомлення, ознайомитися з FAQ або вимкнути сповіщення.

Крім цього, ви можете придбати преміум-аккаунт і отримати доступ до розширених функцій. Наприклад, дізнаватися, хто дивився ваші теги (те, як ви підписані), відключити рекламу або збільшити ліміти для перегляду телефонних номерів користувачів!

Як працює GetContact?

З опису програми стає зрозумілим, що додаток обробляє особисту інформацію з телефону користувача. Після чого передає цю інформацію іншій людині, якщо вона попросить. Дані зареєстрованого користувача через мережу інтернет автоматично потрапляють у хмарне сховище GetContact, де вони зберігаються до того, як знадобляться. Для автоматичного визначення невідомого номера програма бере інформацію про нього з цієї хмари, і вона відображається на дисплеї телефону того, кому надходить дзвінок. За таким же принципом ГетКонтакт перевіряє і те, як ваш номер у когось підписаний у телефонній книзі.

 Як налаштувати GetContact на iPhone і дізнатися, хто дзвонив із невідомого номера? - icoola.ua - фото 2

Звідки програма знає номери?

Програма влаштована таким чином, що в момент завантаження її на смартфон, вона запитує дозвіл на отримання інформації. Це може бути доступ до телефонної книги, дозвіл на покупки в межах програми, аудіозаписи, відео, фото, дзвінки, камера смартфона та багато іншого. Зареєструвавшись та підтвердивши дозвіл на доступ до особистої інформації, ваш номер з цими даними потрапляє до сховища ГетКонтакт. Програма займається створенням та регулярним оновленням бази даних номерів користувачів. При чому потрапити до цієї бази номер може навіть тоді, коли його власник не встановлював додаток і не реєструвався у ньому. Для цього йому досить просто бути у телефонній книзі зареєстрованого користувача. А ось на питання, як видалити себе з GetContact, однозначної відповіді немає. Єдиний метод, як видалити себе з Гет Контакту - це звернутися в техпідтримку на офіційному сайті! Інакше зробити це неможливо!

До речі, нещодавно запрацював PayPal в Україні - тисніть на лінк і дізнайтесь все про цей електронний гаманець!

Як знайти номер телефону в Гет Контакт?

Для того, щоб знайти потрібний номер у Get Contact, можна скористатися пошуком. Їх існує два види:

 • простий;
 • розширений.

Спрощена форма пошуку допомагає швидко знаходити хто дзвонив за номером. При використанні так званого "простого пошуку", що знаходиться в розділі "пошук", ви просто починаєте вводити номер, а система вже сама відображає ім'я користувача.

А для більш точного пошуку можна скористатися функцією розширеного. При його використанні можна вводити набори критеріїв, пов'язувати їх з групами, які виконуватимуть функцію фільтра при пошуку потрібних контактів.

Щоб подивитися, як ви підписані в телефоні іншого абонента, вам потрібно буде відкрити програму та знайти рядок для пошукового запиту. Потім ввести свій номер. Праворуч від поля, в яке вводиться пошукова фраза, є клавіша, яка дозволяє шукати за введеним критерієм телефону назви. Її потрібно поставити в положення шукати за назвою та натиснути "пошук". Через деякий час з'явиться список імен, якими ви підписані в телефонних книгах своїх друзів, знайомих і родичів, які є користувачами GetContact. Але користь від цієї інформації досить сумнівна, так як програма не може надати вам інформацію про те, у кого саме ви підписані тим чи іншим ім'ям.

Веб-версія програми

Окрім основної програми Getcontact на iPhone, з'явилася ще веб-версія сервісу. Онлайн програма надає можливість переглядати відомості про номери на великому екрані та додавати небажаних абонентів до чорного списку. Але вона більш обмежена у своїх можливостях порівняно зі своєю мобільною версією та не може працювати самостійно без синхронізації зі смартфоном або планшетом та без реєстрації. Getcontact-онлайн ‒ переважно призначена для перегляду номерів, додавання до них тегів та блокування непотрібних контактів за допомогою надсилання їх до чорного списку.

Розробники ГетКонтакт навряд чи колись створять повноцінну версію онлайн-сервісу своєї програми. Однією з головних умов встановлення програми є дозвіл на введення конфіденційних відомостей у «світовий довідник» Getcontact. Інакше можна сказати, що банк даних системи створюється з допомогою її користувачів. Якщо дати можливість абонентам переглядати номери телефонів та відповідні позначення через Інтернет, то сенс встановлення цієї програми на телефони та планшети зникне. Це призведе до невиконання основного наміру проекту – заснування «світового довідника телефонів».

 Як налаштувати GetContact на iPhone і дізнатися, хто дзвонив із невідомого номера? - icoola.ua - фото 3

Чи варто завантажувати Getcontact?

Чи є сенс встановлювати Getcontact, вирішувати лише вам. Але все ж таки, перед тим, як ставати його користувачем, було б не погано зважити всі плюси та мінуси програми та зрозуміти для себе, в чому може бути його небезпека.

З плюсів програми можна назвати, хіба що її початкову функцію – захист від спаму. Що ж до з'ясування того, як ви підписані в інших абонентів, то тут, можливо, треба міцно замислитись: а чи варто воно того? Перед тим, як встановити програму, вам необхідно уважно ознайомитися з користувальницькою угодою – те, чого більшість людей ніколи не робить. Але встановивши Getcontact і натиснувши опцію "підтвердити", ви схвалюєте пункт про передачу та розповсюдження даних. Ви повинні розуміти, що програма зливає в інтернет безліч вашої особистої конфіденційної інформації і при цьому абсолютно не несе відповідальності за те, в чиї руки вона потрапить. Крім ваших контактних даних, відомостей у телефоні, програма може записати дані вашої кредитної картки та пін-код від неї, паролі від особистих кабінетів, електронної пошти та соцмереж, тощо. І все це може опинитися в загальнодоступних базах з вини Getcontact. Невідомо, які шахраї чи несумлінні люди можуть цими даними скористатися і з якою метою.

Альтернативні засоби пробити номер

На тлі вищесказаного виникає питання: а чи є якісь альтернативні способи перевірити номер?

Взагалі, окрім Getcontact існує ще кілька додатків для визначення номера. Але чи так сильно вони від нього відрізняються? Спробуємо розібратися.

Одна з найбільш використовуваних програм – Truecaller. Ця програма працює в операційних системах Android та iOS. За допомогою неї «пробити номер» можна безпосередньо на сайті. У неї одна з найбільших баз даних, що включає номери практично з будь-якої країни.

Ще одна програма, яка може стати альтернативою Getcontact ‒ Eyecon. Вона також, як і Getcontact, допомагає уникати небажаних дзвінків та спаму. У цьому додатку також можна зв'язатися з користувачами не тільки по телефону, але і в менеджерах ватсап, ВКонтакте, Інстаграм і Фейсбук.

Цікава програма для визначення невідомих номерів CallApp. А цікава вона тим, що в ній є режим "інкогніто", який дозволяє приховати номер.

Але все-таки, всі ці програми працюють за ідентичним принципом, що і Getcontact. А саме – збирають бази даних користувачів та використовують їхню конфіденційну інформацію. Так що в якості більш безпечної для даних користувача, альтернативи Getcontact, вони навряд чи підійдуть. Так як відрізняються один від одного, по суті, лише обсягом баз даних та набором менш важливих опцій.

До речі, а ви знали, що бу iPhone 12 Pro став рекордсменом з продаж в Україні?

Ваша оцінка: