Я шукаю...

Не працює клавіатура на MacBook?

Не працює клавіатура на MacBook?

Модельний ряд MacBook від Apple відомий своєю якістю збірки та надійністю, і в більшості випадків те саме можна сказати про клавіатури MacBook. Однак у 2016 році Apple замінила в MacBook перевірені перемикачі-ножиці на перемикачі типу «метелик».

З «клавіатурою-метеликом» було багато повідомлень про те, що клавіатура реєструвала подвійні натискання або, у гіршому випадку, не працювала взагалі.

Якщо ви зіткнулися з цією проблемою на клавіатурі MacBook, продовжуйте читати, оскільки ми повідомимо вам, як її вирішити!

Що робити, якщо не працює клавіатура Macbook

Спочатку нам потрібно точно визначити, що ми маємо на увазі під «не працює». Іноді клавіатура зовсім не реагує, але найчастіше це будуть проблеми, згадані вище – подвійне натискання або певні літери не реагують.

Моя клавіатура MacBook Pro реєструє подвійні натискання або деякі літери не реагують

Багато проблем з комп'ютерами викликані пилом. Частинки пилу можуть потрапити під клавіші та заважати їй працювати, тому очевидне, що потрібно зробити, це позбутися пилу.

Усе, що вам потрібно, це невеликий пульверизатор зі стисненим повітрям.

Нижче наведено рекомендований спосіб це зробити:

 1. Відкрийте MacBook і нахиліть клавіатуру на себе.
 2. Використовуйте стиснене повітря, щоб подути вниз у верхню частину клавіш. Ви можете очистити всю клавіатуру або обмежити її ураженими клавішами.
 3. Нахиліть клавіатуру MacBook від себе та знову бризніть на клавіатуру з нижньої частини клавіш.

Якщо ви повторювали цю дію кілька разів, але ваша клавіатура все ще не працює, тоді ваша клавіатура-метелик може бути однією з невеликого відсотка, який Apple визначила як такий, що демонструє такі дії:

 • Літери або символи повторюються неочікувано
 • Літери чи символи не відображаються
 • Клавіші здаються «липкими» або не реагують належним чином

Ці проблеми найбільш поширені в моделях MacBook, MacBook Air і MacBook Pro.

Якщо ваша клавіатура не відповідає вимогам, тоді наша служба підтримки може виявити проблему та виправити.

Чи є ще одна причина, чому моя клавіатура Macbook не працює?

Цілком можливо, що ваш Macbook може показувати сповіщення про низький заряд батареї, яке ви не бачите. Рішення полягає в тому, щоб підключити Macbook до електричної розетки або підключити зовнішню клавіатуру до Mac, щоб побачити сповіщення. Це завжди варто спробувати, перш ніж звертатися до компанії з ремонту комп’ютерів.

Як виправити клавіатуру, яка не реагує на Mac?

Перш за все, розглянемо найпоширеніші проблеми:

Якщо у вас є зовнішня клавіатура, і клавіші більше не працюють

Ви можете виявити, що лише деякі клавіші на клавіатурі перестають реагувати або вся клавіатура перестає працювати. Залежно від вашої проблеми, ось наші можливі рішення:

 • Відключіть і знову підключіть клавіатуру. Переконайтеся, що роз’єм повністю вставлено в порт.
 • Гаразд, це може здатися досить очевидним, але якщо у вас бездротова клавіатура, спробуйте замінити батареї. Простий, але часто дуже ефективний.
 • Підключіть клавіатуру до іншого порту USB або до іншого Mac. Якщо це вирішить проблему, можливо, ваш Mac потрібно відремонтувати.
 • Підключіть іншу клавіатуру до свого Mac. Якщо це вирішить проблему, вам може знадобитися віднести клавіатуру на ремонт.

Зв’яжіться з технічною підтримкою ICOOLA сьогодні для ремонту техніки Apple у Львові на Володимира Великого 12, та по всій Україні кур’єром.

Якщо клавіша Media Eject або Caps Lock не працює

Ці клавіші розроблено з невеликою затримкою, щоб запобігти миттєвій реакції, якщо їх випадково натиснути. Це не «несправність» – це навмисна особливість конструкції.

Якщо інші клавіші перестають працювати

Можливо, ви випадково встановили параметр, який змінює роботу вашої клавіатури. Якщо це так, ми пропонуємо вам зробити наступне:

 • Виберіть меню «Apple» > «Системні параметри», клацніть «Спеціальні можливості», клацніть «Клавіатура», а потім клацніть «Апаратне забезпечення». Переконайтеся, що «Повільні клавіші» вимкнено. Якщо повільні клавіші увімкнено, ви повинні натиснути й утримувати клавішу довше, ніж зазвичай, перш ніж її буде розпізнано. Функція «Повільні клавіші» розроблена, щоб допомогти людям зі слабкою моторикою.
 • Виберіть меню «Apple» > «Системні параметри», клацніть «Спеціальні можливості», клацніть «Керування вказівником», потім клацніть «Альтернативні методи керування». Переконайтеся, що клавіші миші вимкнено.
 • Виберіть меню «Apple» > «Системні параметри», клацніть «Клавіатура», а потім клацніть «Джерела введення». Виберіть «Показати меню введення на панелі меню». Відкрийте меню «Введення», а потім переконайтеся, що вибрано правильну розкладку клавіатури.

Схрещуємо пальці, тепер клавіші клавіатури працюють правильно.

Як скинути налаштування клавіатури Mac?

Щоб скинути клавіатуру до налаштувань за замовчуванням на комп’ютері Mac, виконайте наведені нижче інструкції:

 • Клацніть піктограму Apple у верхньому лівому куті, а потім виберіть параметр «Системні налаштування…».
 • Виберіть «Клавіатура», а потім натисніть кнопку «Клавіші-модифікатори…».
 • Клацніть Restore Defaults (Відновити стандартні налаштування), а потім натисніть OK
 • Після виконання всіх кроків клавіатура має повернутися до стандартних налаштувань.

Як розблокувати клавіатуру Mac?

Ваша клавіатура Apple загалом є надійним обладнанням, але будь-яка частина технічного обладнання іноді може перестати працювати. Якщо ваша клавіатура зависає, спробуйте відключити її, а потім підключити знову.

Це, звичайно, припускається, що у вас немає бездротової клавіатури або клавіатури Bluetooth – у такому випадку вимкніть і знову ввімкніть клавіатуру. (Так, ми знаємо, що кожен технік, якому ви коли-небудь телефонували, казав вам «Вимкніть його, а потім знову ввімкніть», але дивно, як часто це вирішує проблему).

Якщо це не вдається, настав час вимкнути та знову ввімкнути Mac. У цьому випадку натисніть і утримуйте кнопку живлення.

Проблем клавіатури Mac може бути достатньо, щоб ви задумалися про заміну свого девайса, але більшість із цих проблем вирішуються, а компанія ICOOLA із задоволенням допоможе вам у вирішенні.

Ваша оцінка: