Я шукаю...

Lonewolf: дивна гра про снайпера, яка вас вразить

Lonewolf

Є такий пласт ігор, які рідко можна зустріти на мобільних девайсах. Найяскравіший приклад - це гри про снайперів. Воно й не дивно. З давніх-давен вони були популярні, як браузерні іграшки, в яких ви управляли мишкою, що здається куди більш зручним, ніж управління за допомогою смартфона. Але, деякі розробники вирішили показати, що не так-то й складно зробити якісну гру, та ще й зі зручним управлінням.

лонволф геймплей

І люди, які створили Lonewolf - це якраз такі розробники. Як їм вдалося створити приголомшливий шутер з неймовірно цікавим геймплеєм?

Про що оповідає Lonewolf?

Що ж, починається гра з цитати «Хоча тигр і лев сильніше, на відміну від них, вовк не виступає в цирку». На цьому, здавалося б, можна було і закінчити. Пафос, цитати про самотність і вовків. Все в такому дусі. Але давайте подивимося трохи глибше.

Гра оповідає вам про снайпера, який підписується на роботу з мафією. Асамблеєю, якщо бути точним. Сам Одинокий Волк, а саме так звуть нашого протагоніста, не особливо багатослівний, працює за гроші. З ним контактує Вирішувала, чиє справжнє ім'я ми не знаємо, та й Одинокий Вовк не поспішає називати своє. Він зводить Вовка з якимсь Менді, який є босом всієї Асамблеї.

Ну а далі ми дізнаємося про те, ким же був той самий Вовк. Ми занурюємося в його солдатське минуле, яке рясніє неймовірно складними, але цікавими завданнями. Ми спостерігаємо за розвитком його особистості. Ну і все це супроводжується цікавою історією про мафію, в якій ви будете отримувати неймовірно складні завдання щодо усунення цілей.

Читайте також: Огляд сервісу Apple Arcade

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Геймплей Lonewolf

Що стосується різноманітних ігрових механік, то тут є про що поговорити.

Ви починаєте, маючи саму стандартну гвинтівку, з мінімумом обважень, але максимумом бажання вершити правосуддя. Перші місії досить прості, вони дають вам можливість освоїтися. Хоча і в них ви зможете натрапляти на труднощі. Далі, по ходу гри, ви будете отримувати гроші, за які й гвинтівку зможете поміняти, і обважень до неї прикупити. Краса.

На самих же квестах ви можете зіткнутися з показниками дальності та вітру. Вони впливають на траєкторію кулі, і виконано це дуже непогано. Якщо не мати потрібних пристосувань, то можна прямо прораховувати то, наскільки ваша куля буде ефективною, коли її випустити тощо.

комікси lonewolf

Але і на цьому не все. На кожній місії вам належить шукати різний підхід. Десь доведеться взаємодіяти з оточенням, десь просто почекати трохи, а десь діяти на швидкість. Річ у тому, що вороги не тупі. Помітивши труп, вони можуть підняти тривогу, що є провалом місії. Тому потрібно шукати потрібний алгоритм вбивств, щоб супротивники не помітили ваших дій. І це дуже цікаво.

Ніколи відразу не зрозумієш, в якому порядку потрібно діяти, як потрібно стріляти, прораховувати кожен хід наперед. І це те, що захоплює в грі найбільше.

Переваги гри Lonewolf

Графіка. Це те, що просто підкорило моє серце. Граючи в цю гру, я відразу згадала This is the Police, тому що малювання місцями дуже сильно схоже. І це неймовірно красиво. Частинки, вороги, анімації, все і відразу. Це приголомшливо. Гра виглядає так, ніби все намальовано олівцем, і на перших рівнях я просто нічого не робила, а розглядала те, що відбувається навколо. Так, звичайно є іноді похибки, коли слід від крові залишається в повітрі, але це така дрібниця, у порівнянні з тією красою, яку пропонують розробники.

А що крім графіки? Та багато чого. Чого тільки вартий звуковий супровід. Він убивчо крутий. Звуки гвинтівок, звуки пострілів, наближення в оптичному прицілі. Це все створює максимальне занурення. Кожен постріл відчувається таким натуральним.

А що стосується самих пострілів? Вони теж чудові! Є віддача, є фізика кулі, є прицілювання, є перезарядка. Яким би крутим не був Самотній Вовк, керуєте гвинтівкою ви, а це вимагає певної майстерності. Вам потрібно прораховувати буквально кожен свій постріл, адже ви не хочете проходити все заново.

місія гри

Гвинтівки також дуже непогані. Хоча і вибір невеликий. Ні, вибір, звичайно, величезний, але тільки якщо розщедритися на 50 гривень. Саме стільки коштує преміум підписка. Невідомо, звичайно, на скільки вона дається, але це дуже дешево. Найімовірніше, я її придбаю, щоб відкрити весь потенціал гри. Дуже вже вона хороша. Обважень теж багато. Що ще радує, так це ціни на зброю і поліпшення для нього. Вони дуже недорогі, що дозволяє зробити гру комфортною якомога раніше. І це теж круто.

А рівні? Це ж взагалі шик. Так, звичайно, місцями вони здаються неймовірно складними, але це йде грі лише на користь. Ви не отримаєте тут лінійної простоти. Іноді доведеться попітніти, щоб пройти далі. І це тільки радує. Та й під час деяких рівнів немає якогось конкретного алгоритму, що зробить його повторне проходження простим. Ні в якому разі. Під час одного з рівнів, потрібно було захистити людину від кілера. На лавочці навколо нього сидить три людини. Один з них дістає пістолет, ви стріляєте, але не встигаєте вчасно вбити мету. Що ж, тоді час заново пройти рівень, ви стріляєте відразу в кілера, але от лихо. Він, виявляється, в цьому варіанті проходження, вже звичайна людина. Кілер сидів на інший лавочці. І так у всій грі. Це приголомшливо.

А зараз час неочевидного плюса. А це шкала енергії. Здавалося б, у чому її плюс? Вона ж обмежує можливість гравця провести якомога більше часу в грі! Але це працює не так. Вона дає вам відпочити. І тут я, вперше після «три в ряд», можу сміливо заявити, що це необхідно. Гра аж надто затягує. Не тільки геймплей крутий, але і є сюжет, який теж хочеться вивчати. А це вимагає часу. Ну а для тих, хто хоче багато і відразу, можна подивитися 4 рекламних роликів на добу. Вони дозволять вам отримати 4 повних заряду енергії, яких вам вистачить надовго.

Але чи тільки плюси є у гри?

Недоліки гри  Lonewolf

Що стосується недоліків. У гри вони є, і це факт.

проходження lonewolf

Почати варто з багів, які у мене відбувалися. А зіткнутися доводилося з одним. Недоробка в питанні реєстрації влучень в ціль. Був ряд місій, в яких було помітно, як куля летить прямо в голову супротивника. Навіть бризки крові з'являлися! Тільки місія була провалена. А що ж не так? А річ у тому, що з якоїсь причини, гра реєструвала тільки потрапляння в тіло. Це звичайно бентежить, але не сильно.

Преміум. Так, згадувалося раніше, що він дешевий і дає безліч булочок. Але він занадто сильно урізує контент, який можуть отримати гравці. Ну прям дуже сильно. Всі найкрутіші гвинтівки можна отримати тільки з преміумом. А не всі гравці готові донатити в гру. Так що, це для когось буде явним мінусом.

Ну і грішно не згадати сюжет. Так, він є, це круто, а в комбінації з коміксним способом оповіді та загальним рисуванням, він дає грі свою родзинку! Але він простий і банальний. Він сповнений пафосу, який, часом, не до місця. Головний герой, Самотній Вовк, надійшов в армію, не називаючи нікому свого імені, і навіть не показуючи обличчя. Його товариші по службі банально не знали ні його імені, ні його зовнішнього вигляду! Загалом такий підхід не здається реалістичним. А пафосні цитати можуть деяких взагалі звести з розуму. Та й, зізнатися чесно, на половині гри вже стає очевидним, чим закінчиться вся ця історія. Але знову ж таки, це не робить гру поганою, або нудною. Це все ще дає їй родзинку.

Чи варто гра своєї уваги?

Lonewolf - це приголомшливий симулятор снайпера, який дає можливість зануритися в похмурий, місцями нуарний, бойовик. Відповідь на питання, чи варта гра уваги - однозначне "так"! Гра неймовірно круто виглядає, гра неймовірно круто відчувається, гра просто приголомшлива. Так, є деякі недоліки, але вони настільки мізерні, що зіпсувати цю гру не здатні. Гра обов'язкова до скачування.

геймплей lonewolf

А дешевий преміум, який зможуть дозволити собі багато гравців - це просто приємний бонус, який дозволить зануритися в гру настільки глибоко, наскільки вони навіть мріяти не можуть.

Не пропустіть інші статті нашого блогу: Гра Limbo для iPhone: як скачати, огляд, особливості

Ваша оцінка: