Я шукаю...

Як відрізнити оригінальний кабель на Айфон від підробленого

Оригінальний кабель на Айфон

Як відомо, використання кабелів китайського виробництва ні до чого доброго не приводить. У найкращому разі він просто швидко зламається і не зашкодить смартфону, а ось в гіршому, наслідки можуть бути самими різними. Звичайно, серед виробників Lightning є і якісна продукція, але все ж краще не ризикувати й використовувати тільки оригінальні вироби.

Сьогодні існує небезпека неусвідомленого використання неякісних виробів. Вся річ у тому, що багато роздрібних мереж продають продукцію китайського виробництва під виглядом оригіналу. Відповідно виникає необхідність відрізняти оригінал від підробки.

Оригінальний Lightning-штекер досить складно візуально відрізнити від підробки, оскільки китайські виробники навчилися досить якісно підробляти кабель.

Прочитайте також: Як створити маску в Instagram на телефоні?

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Кілька порад, які допоможуть відрізнити оригінальний кабель на Айфон від підробки

Як би китайські виробники не намагалися, але все ж їм не вдасться з точністю підробити якісну продукцію, а особливо від компанії Apple. Під час вибору важливо звертати уваги на кожну дрібницю.

Необхідно звернути увагу на упаковування

Коробка - перше, на що потрібно звернути увагу під час придбання кабелю Apple Lightning.

Коробка оригінального кабелю

Оригінальна продукція виконана якісно у всьому. Коробка виготовляється з щільного картону. Важливо звернути увагу на поліграфію. Вона виконана більш охайно і візуально має кращий вигляд, ніж в копії. На коробці також можна помітити пластикову петлю. Вона допомагає закріпити товар на вітрині. У неоригінальних виробах петля виконана з картону, до того ж вся конструкція коробки виглядає неакуратно і дешево.

Укладання в коробці

Після вилучення з коробки необхідно звернути увагу і на те, як складний кабель. Як би дивно це не звучало, але даний момент також важливий при визначенні оригінальності вироби.

Оригінальний кабель складний охайно, знаходиться в бухті овальної форми й зафіксований плівкою. У підробленому виробі все має кращий вигляд. Шнур згорнений недбало, і може навіть складатися відчуття, що це зробила людина, а не машина.

Необхідно звернути увагу на роз'єм USB

Напевно це найважливіший момент при визначенні оригінальності кабелю на Айфон. Для початку необхідно подивитися на зображення самого логотипу USB. В оригінальному варіанті колір зображення повинен бути світло-сірим. Не повинно бути ніяких нарікань на якість зображення, в оригінальному виробі все виконано красиво.

У підробці зображення нанесено не просто неакуратно. Воно відрізняється кольором, як правило, це темно-сірий відтінок. Крім цього, картинка може виглядати так, як будь-то, її намалювали в Paint. Якщо подивитися на металеву частину, то відразу видно отвори, в оригіналі їх два, а ось в китайській версії цілих чотири.

Стики з протилежного боку також не відрізняються якістю і можуть говорити про підробку. Оригінальний шнур до того ж завжди гладко відполірований, чого не можна сказати про підробку.

Визначити підробку можна по конектору

В оригінальному виробі Lightning-конектор вигляди як цілісна монолітна деталь без швів. Крім цього, на з'єднання з пластиковою частиною немає ніяких зазорів. У підробці все може бути по-іншому.

Конектор кабелю на Айфон

Неоригінальний шнур виглядає по-іншому

Оригінальний шнур товстіший і еластичніший. Більш того, його набагато приємніше тримати в руках. А особливо добре помітна різниця, коли провід лежить в змотаному вигляді. Він виглядає більш круглим і його простіше випрямити.

Шнур у змотаному вигляді

Весь текст, який є на кабелі, в оригінальному варіанті виконаний у світло-сірому кольорі. А також там має бути вказаний серійний номер.

Ціна на оригінальний кабель завжди вище

Оригінальний кабель iPhone за ціною завжди буде обходитися дорожче. Якщо в магазині пропонують придбати оригінальний варіант подешевше, це може стати першою ознакою підробки.

Чотири причини не купувати не оригінальні кабелі для iPhone

Економія на шнурі для зарядки ні до чого доброго не приводить. Тому якщо стоїть питання про покупку, краще не економити й з самого початку купувати оригінальний виріб.

Кабель на Айфон

Китайські шнури недовговічні

Придбання якісного китайського шнура для iPhone ніщо інше як фантастика. Адже таких виробів просто не існує.

Грубі шнури, які на зображенні інтернет-магазину виглядають пристойно не завжди такими є в реальному житті. Але, очікувати чогось хорошого від шнура за 5 доларів не доводиться. У всіх випадках китайський виріб перестане працювати набагато раніше, ніж якісних оригінальний кабель. Так навіщо купувати багато поганих, якщо є можливість придбати один хороший?

Несправність в подібних виробах може відбуватися з різних причин. І добре якщо це відбудеться через фізичних пошкоджень або зносу. Але, як правило, в один момент він просто перестає працювати. І якщо в подібному випадку поруч не виявиться запасного кабелю, то користувач може залишитися без зарядки.

Вихід з ладу китайського кабелю

Присутній ризик втрати сумісності

Після виходу нового поновлення на iOS підроблений шнур може стати несумісний зі смартфоном.

Сертифіковані вироби мають вбудовані ідентифікаційні чіпи, на яких дуже часто китайські виробники намагаються заощадити. Через це більшість кабелів не будуть сумісні з новою версією iOS.

Є ризик, що підроблений виріб зашкодить смартфону

Напевно, всі власники «яблучних» гаджетів розуміють, що китайський кабель може нашкодити смартфону. Напевно тому багато хто вибирає тільки якісні вироби. І роблять це не дарма.

В ході використання, мікросхема може не витримати регулярних стрибків напруги й просто перестане виконувати свої функції. Це призводить до того, що батарея на Айфоні почне роздуватися.

Практично всі випадки самозаймання або інших неприємних ситуацій, які відбувалися з Айфоном або Айпадом пов'язані саме з поганою якістю зарядного адаптера або кабелю. Тому, краще не ризикувати.

Ціна вирішує багато

Придбати шнур за 5 доларів, і вставити його в смартфон за 1 тис. доларів? Виглядає досить нелогічно.

Чому б не придбати кабель, який буде відповідати смартфону за вартістю і не ризикувати дорогим гаджетом заради безглуздої економії.

Як виглядає ідеальний кабель для Айфона?

Кабелі Lightning від компанії Apple це саме те, що потрібно кожному власникові iPhone. Використовуючи оригінальний виріб не потрібно переживати, що в один момент він зламається або, що шнур принесе шкоду смартфону.

Ідеальний кабель на Айфон

Прочитайте також: Гаджети для дітей, які потрібні кожному.

Попри всі слабкості оригінальних виробів, статистика говорить, що вони живуть набагато довше, ніж навіть якісна підробка. Тому, користувач повинен самостійно зробити вибір дорого, але якісно або дешево і ненадійно.

Ваша оцінка: