Я шукаю...

Як виконується підготовка iPhone до продажу

Продаж айфон

Якщо вам цікаво, як підготувати айфон до продажу, то дана стаття повністю розкриває дану тему. Надається спеціальна інструкція, завдяки якій ви не втратите особисту інформацію та не залишите її новому власникові смартфона.
Підготовка до продажу

Варто враховувати, що інноваційні мобільні пристрої є сховищем необмеженої кількості персональних даних: важливі позначки, паролі, логіни, відео, фотографії та багато іншого. Продати телефон разом з усією цією інформацією чужій людині не є найкращою ідеєю, адже він зможе ними скористатися, причому необов'язково з благими намірами. Якщо не виконати скидання своїх налаштувань та не здійснити необхідну підготовку, через безпеки Apple ID новий власник не зможе зробити це самостійно.
Цікава інформація: Як швидко знайти будь-яку фотографію на смартфоні

Що необхідно зробити при заміні айфона

При заміні iphone насамперед необхідно зробити резервну копію своїх даних. Цей продукт слід відв'язати від профілю, потім стерти персональну інформацію. Дана дія здійснюється декількома способами на комп'ютері:

 • За допомогою програми iTunes – здійснити підключення смартфона через USB-порт до ноутбука або ПК. Зайти в розділ, який відповідає за управління телефоном. Натиснути кнопку «створити резервну копію». Дочекатися закінчення процесу.
 • Завдяки сховищу iCloud – необхідно переконатися, що пристрій приєднано до Wi-Fi, потім в розділ «налаштування», після в меню iCloud, відкрити пункт «резервна копія», натиснути на «створити», дочекатися закінчення процесу.

Також необхідно відключити функцію під назвою «знайти айфон»:

 • Перейти в розділ з налаштуваннями.
 • Відвідати меню iCloud.
 • Відкрити пункт «знайти айфон».
 • Виконати відключення даної функції за допомогою спеціального перемикача, у спливному вікні ввести пароль.

Щоб вийти з облікового запису Apple ID, необхідно зайти в налаштування, вибрати функцію «вийти», ввести дані облікового запису. Збір особистих налаштувань виконується дуже просто: зайти в розділ «основні», що знаходиться в настройках, потім в пункт «скидання», вибрати «стерти настройки та контент», дочекатися завершення очищення.
Вихід з облікового запису Apple ID

Щоб повністю обнулити айфон, необхідно виконати кілька кроків:

 • Якщо ви приєднали смарт-годинник, скасуйте дану дію.
 • Створіть резервну копію (вище описані різні способи).
 • Вийдіть з усіх облікових записів.
 • Перейдіть в розділ «параметри», виберіть пункт «загальні», потім функції скидання та видалення.
 • При виникненні запиту на введення пароля вкажіть його, потім натисніть на пункт «стерти дані».

Тепер ви знаєте, як видалити все з айфона через комп'ютер. Всі дії не займають багато часу, не викликають якихось труднощів.
Також читайте: Як врятувати телефон, який впав у воду: що робити в першу чергу

Як видалити icloud аккаунт колишнього користувача

Щоб не виникало ситуацій, коли айфон запрошує дані облікового запису старого власника, необхідно зрозуміти, як видалити icloud аккаунт колишнього користувача. Варто враховувати, що якщо минулий господар нічого не зробив, то для активації телефону знадобитися його логін та пароль в Apple ID.

Для відключення облікового запису необхідно виконати п'ять кроків (якщо смартфон вам дістався у заблокованому вигляді, пробуйте наступні варіанти, які будуть описані нижче):

 1. Зайти в налаштування iCloud.
 2. Прокрутити дисплей вниз та натиснути на «вийти», потім ще раз.
 3. На питання, що робити з інформацією, відповісти «видалити», ввести пароль Apple ID.
 4. Перейти в розділ з налаштуваннями, вибрати такі пункти: «основні», «скидання», «стерти».
 5. Може знадобитися вказівка пароля для розблокування та підтвердження, що ви дійсно хочете все стерти.

Після цього інформація буде видалена, новий користувач зможе активувати мобільний пристрій, застосувавши свій профіль.
Видалення інформації

Видалення з облікового запису icloud допомагає відв'язати девайс, але тільки в тому випадку, якщо не маєте доступу до смартфона. Необхідно попросити колишнього господаря виконати певні дії, адже тільки він здатний виправити ситуацію:

 1. Зайти на сайт icloud.com, авторизуватися.
 2. Перейти на сторінку "знайти айфон», вибрати «всі пристрої», щоб показався перелік телефонів прив'язаних до цього облікового запису. Клацнути по необхідному.
 3. Натиснути на «стерти айфон».
 4. Далі необхідно підтвердити дії за допомогою натискання на «стерти».
 5. Для завершення вводиться пароль облікового запису Apple ID. Вікна «далі» та «готове» можна пропустити.

Після всіх дій пристрій повинен відв'язатися від облікового запису. Під час наступного підключення до мережі інтернет на ньому має запуститися повне очищення. По завершенню процесу смартфон буде як новий, можна налаштовувати свій аккаунт.
Видалення облікового запису icloud

Етапи підготовки смартфона до продажу

Тепер повністю зрозуміло, як видалити всю інформацію з айфона перед продажем. Варто ще раз коротко розглянути етапи підготовки:

 • Перевірка працездатності – головне розуміти всі переваги та недоліки айфон, знати йому ціну. Щоб уникнути зайвих питань, слід детально описати всю інформацію: чому продаєте, скільки років користувалися, які функції несправні (якщо є), чинили ви його та інше.
 • Розблокування – у версії touch: розблокувати телефон, зайти в налаштування, відкрити вкладку з паролем, видалити відбитки, відключити пароль. Face: знову зайти в пункт з налаштуваннями, відкрити панель з паролем, скинути.
 • Відключення eSim – для цього слід звернутися до оператора, перевірка здійснюється в розділах «налаштування», «мобільний зв'язок».
 • Відключення смартгодинника Apple Watch – насамперед розблокуйте мобільний пристрій, зайдіть у вкладку «Watch», натисніть на «мій годинник». У розділі «інформація» необхідно знайти пункт «відключити», натиснути на «unpair», потім підтвердити.
 • Створення резервної копії – розблокуйте смартфон, зайдіть в розділ з настройками, натисніть на Apple ID, яка знаходиться у верхній частині дисплея, виберіть вкладку «iCloud», активуйте процес резервного копіювання, завершальний етап – натискання на« back up now ».
 • Вихід з облікового запису icloud – перед тим, як видалити всю інформацію, варто вийти зі свого облікового запису iCloud. Таким чином, ніхто не зможе отримати доступ до ваших особистих даних. Для цього необхідно зайти в налаштування, натиснути на цю програму, прокрутити вниз та клацнути на «вийти».
 • Відключення функції «знайти айфон» – дана можливість не повинна заважати новому власнику айфон. Зазвичай її прив'язують до сховища, тому при виході з облікового запису все віддаляється. Варто розуміти, що ситуації, коли цього не відбувається досить часті. В цьому випадку необхідно виконати декілька дій: зайти на сайт, ввести пароль, відкрити вкладку «всі пристрої», видалити зайве.
 • Стерти дані – даний пункт відповідає за скидання налаштувань до заводських. Для цього заходимо в меню, знаходимо пункт «загальні», натискаємо на «скидання», очищаємо дані.
 • Повна чистка – протріть дисплей м'якою ганчіркою, за допомогою ватної палички очистить порт зарядки. Таким чином, гаджет набуває більш товарний вигляд.
  Чистка айфона ганчірочкою

До айфона можна додати різні компоненти, які вам більше не потрібні: чохол, зарядка, кабель та інше. Завдяки цьому ціна пристрою буде істотно вище, ви ж позбудетеся від зайвих аксесуарів.

Ваша оцінка: