Я шукаю...

Які подкасти послухати на iPhone?

Список подкастів для iPhone

В наш час регулярно щось з`являється нове, але іноді ми це пропускаємо. Наприклад, хтось вже активно користується подкастами, а хтось уявлення немає що це таке. Тому, спочатку треба дізнатися, що таке подкаст.

Цей термін існує з 2004 року, а його відкривач є англійський журналіст Бен Хаммерслі. Він поєднав слова iPod та broadcasting, що в результаті з’явився подкаст.

Подкаст – це окремий аудіофайл або їх ціла тематична серія. Це аудіопередачі, що дуже схожі на звичайне радіо. Там люди розмовляють на різноманітні теми: мода, політика, психологія, кіно, спорт, наука, технологія та багато чого іншого.

Там з легкістю можна знайти тему, яка цікавить саме вас.

Чим подкаст відрізняється від звичайного радіо? Тим, що подкаст розповсюджується в Інтернеті. А для того, щоб записати подкаст, автору потрібен лише якісний мікрофон, а не дорога студія для цього. Потім за допомогою спеціальних сервісів розповсюджувати нові записи своїм слухачам.

Ще великим плюсом подкастів, на відміну від звичайного радіо, є можливість обирати. Тому що, радіо ми слухаємо те, що нам транслюють, і не завжди ми хочемо слухати це, а в подкастах ми можемо вибирати й ставити на паузу.

У цій сфері є можливість проявити себе не лише професіоналам чи ораторам, а й звичайним людям, але треба знайти, чим зацікавити людей.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Для чого потрібні подкасти?

Подкасти стали популярними, оскільки вони можуть звучати фоном, коли ви робити якусь справу (прибирання, готівка, спорт і т.д.). Це може вплинути з користю на вашу рутинну справу, адже є можливість дізнатися щось нове з подкастів.

Як слухати подкасти?

Для різних платформ є створені безліч додатків для прослуховування подкастів. Наприклад, для iPhone він вже є з самого початку. Ви просто вже можете спокійно користуватися. Завантажуйте і насолоджуйтеся корисними розмовами.

Дізнайтеся про найкращі програми для вивчення англійської.

Які причини слухати подкасти на iPhone?

 1. Ви можете вивчати іноземні мови. Там є цілі розділі для вивчення іноземної мови, яку забажаєте. Для кожного рівня є свій подкаст.
 2. Гумор. Необов’язково для цього треба мати зоровий контакт. Ви можете робити якусь домашню справу і паралельно слухати анекдоти чи смішні виступи.
 3. Дізнатись нове. Ви можете розвиватись і дізнаватись щось нове і цікаве про свій і не тільки.
 4. Слухати літературу. Це майже аудіокниги, але необов’язково завантажувати.

Прочитайте про всі функції Safari.

Добірка рекомендованих подкастів

Технології та Наука

 • "Wired Tech in Two" - Короткі двохвилинні епізоди, які охоплюють найсвіжіші новини в світі технологій та інновацій.
 • "Science Vs" - Подкаст, який розбирається в наукових фактах за гарячими суперечками сучасності, від вакцинації до дієт.

Особистісний Розвиток

 • "The Tim Ferriss Show" - Тім Ферріс інтерв'ює світових топ-перформерів з різних галузей, дізнаючись про їхні звички, інструменти та рутини.
 • "How to Fail" - Єлізабет Дей розмовляє з гостями про їхні невдачі та що вони з них винесли.

Бізнес та Лідерство

 • "Masters of Scale" - Рід Гоффман, співзасновник LinkedIn, розповідає як компанії виростають від нуля до глобальних гігантів.
 • "WorkLife with Adam Grant" - Організаційний психолог Адам Грант досліджує незвичні робочі культури, щоб допомогти вам краще працювати.

Культура та Суспільство

 • "99% Invisible" - Проект Романа Марса, що розкриває невидимі процеси та ідеї, які формують наш світ.
 • "Revisionist History" - Малкольм Гладвелл переосмислює події, людей та ідеї з минулого, які були неправильно інтерпретовані.

Здоров'я та Фітнес

 • "The Doctor's Kitchen" - Доктор Рупі Ауджла обговорює вплив їжі на здоров'я та надає поради щодо харчування.
 • "Feel Better, Live More" - Доктор Ранган Чаттерджі говорить з експертами зі світу здоров'я, щоб допомогти слухачам жити більш здоровим життям.

 

Ці подкасти не тільки розширять ваші знання у різних сферах, але й надихнуть на нові ідеї та допоможуть знайти нові рішення для особистісного та професійного розвитку.

Спробуйте і Ви, можливо, також сподобається таке «сучасне» радіо.

Розвивайтеся і посміхайтеся!

Ваша оцінка: