Я шукаю...

Як підключити AirPods від iPhone до Android

аірподси і телефон

Відтоді, як AirPods вийшли у світ, підкоривши серця користувачів техніки Apple, пройшло багато часу. Однак, все це час технологія бездротових навушників не стояла на місці. Ми побачили кілька поколінь аірподсів, і весь цей час користувачів мучив один і той же питання: а чи можливо під'єднати аірподс до Android?

Багато користувачів смартфонів з операційною системою Android чули, що навушники від компанії Apple працюють тільки з гарнітурою Apple. Ні більше, ні менше. Але, поспішаємо порадувати тих, хто завжди мріяв придбати оригінальні бездротові навушники AirPods. Вихід є - ви все-таки зможете підключити їх до свого смартфону.

Немає нічого простіше - купити бездротові навушники від Епл. Так, далі знадобиться трохи часу, адже для того, щоб підключити їх до телефону, потрібно провести якусь настройку.

Для початку, необхідно натиснути кнопку підключення на задній частині футляра. Сполучення може відбуватися як з телефоном Android, так і з телевізійної приставкою MiBox.

Голосове управління на Андроїд не працюватиме так що виклик Сірі або Гугла залишиться без відповіді. На щастя, ви все ще зможете здійснювати сенсорне керування. З його допомогою можна налаштувати перемикання звукової доріжки, пауза / відтворення.

Під час телефонних розмов за допомогою бездротових навушників ви будете прекрасно чути мову співрозмовника, як і він вашу. Хоча, деякі моделі смартфонів можуть різати або спотворювати звук, тому перед покупкою навушників, рекомендуємо перевірити чи підходить вашій моделі телефону AirPods.

Найпростішим і не витратним за часом способом, є підключення навушників до будь-якого девайсу на базі iOS. Далі, через настройки BlueTooth зайти в параметри "AirPods" і поміняти команди. Таким чином, бездротові навушники запам'ятають дані настройки й будуть працювати з андроїдом коректно і без проблем.

У разі, коли поблизу немає ніяких девайсів iOS, будь то айфон або Айпад, необхідно звернутися до спеціальних додатків, за допомогою яких аксесуар зможе під'єднатися до андроїду. До того ж без такої програми неможливо перевірити стан заряду навушників.

У Google Play можна знайти величезну кількість різних подібних програм. Але тут необхідно бути уважним і подивитися на рейтинг. Найкраще прочитати відгуки користувачів, так можна зрозуміти яку програму варто завантажити.

Ми можемо порекомендувати додаток Air Battery. Воно має високий рейтинг і купу позитивних відгуків. Простий інтерфейс не викличе труднощів при роботі. У додатку є вбудована реклама, однак її можна прибрати, заплативши символічну суму. Працює такий додаток по прототипу стандартного додатка AirPods для iPhone. Після установки на смартфон, програма покаже рівень заряду окремо обох навушників і батареї кейса.

Щоб додаток запрацювало, необхідно відкрити кришку кейса, при цьому навушники повинні бути вже підключені до смартфону і перебувати в самому кейсі. На екрані телефону з'явиться таблиця з індикаторами.

Важливе уточнення: дізнатися рівень заряду батареї кейса на андроїд можна лише в тому випадку, коли в цьому кейсі є хоча б один з навушників.

Так само, існує ще одна спеціальна програма для підключення аірподсів до андроїду - Pods Control. Воно повністю безкоштовне та має нехитрий візуал, що робить його більш привабливим в очах користувачів, ніж його конкуренти. Але існує невелика проблема, його неможливо завантажити в Play Market через те, що його там просто немає. До того ж деякі користувачі відзначають виникнення помилки з включенням Autostart.

Завдяки програмі Air Battery, користувачі отримують можливість переглядати заряд аксесуара і проводити активацію функції AirPod Ear - включати паузу автоматично, якщо користувач зніме один з навушників. Так само є функція підключення повідомлення про актуальний заряд гарнітури в момент з'єднання або під час натискання іконки програми.

Pods Control робить рівно те ж саме, що і його конкурент, але до того ж він надає користувачеві красивий і зручний інтерфейс. До того ж в ньому можна призначити алгоритм роботи сенсорів за допомогою прописування команди для бездротової гарнітури.

Однак, не додатками єдиними. Не варто забувати, що спочатку AirPods створювалися конкретно під техніку Apple. Через це, при першому підключенні до андроїду звук музики може здаватися тихим. Тому виникає необхідність відрегулювати гучність до прийнятного стану. Андроїд і правда дуже сильно зменшує початковий звук, а його, в свою чергу, можна збільшити тільки через активацію режиму розробника.

Як говорилося раніше, з деякими моделями телефонів можуть виникнути певні проблеми. Наприклад, AirPods НЕ будуть стабільно працювати з брендами Honor і Huawei. При підключенні до Honor ви отримаєте тихе відтворення музики, а якщо підключити аірподс до Huawei, то доведеться змиритися з відключенням працездатності мікрофона. І нічого з цим поробити не можна.

Кожен смартфон вимагає свого підходу при підключенні. У більшості випадках досить просто дотримуватися інструкції як підключити аірподс до андроїд:

  • Зайти в "Налаштування" і знайти "Система";
  • Переглянути номер збірки в "Про телефон" і натиснути на цей номер 7 разів;
  • Після цієї процедури повинно з'явитися повідомлення про те, що ви є розробником;
  • Поверніться на головну сторінку "Налаштування" і знайдіть пункт "Для розробників";
  • У ньому необхідно підключити пункт "Відключити абсолютний рівень гучності";
  • Насолоджуватися роботою бездротових навушників по максимуму.

До того ж можна сказати, що для того, щоб ваші улюблені аудіо доріжки звучали чітко, необхідно підключити кодек Bluetooth - AAC, який можна знайти в налаштуваннях того самого блютуз.

Як бачите, підключити аірподс до андроїда не так вже й складно. Зрозуміло доведеться один раз помучитися, але це буде коштувати щоденного вільного користування бездротовими навушниками в майбутньому.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Ваша оцінка: