Я шукаю...

Apple почала продаж відновлених Watch Series 6 та Watch SE — на $100 дешевше

Watch Series 6 та Watch SE

Компанія Apple заявила про старт продажу відновлених Watch Series 6 та Watch SE, поява яких стала анонсом у вересні минулого року. Діапазон цін на зазначені моделі стартує з 239$ на Watch SE та 339$ на Apple Watch Series. Відповідно сума знижки становить 40$ та 60$. Ця початкова вартість стосується алюмінієвих моделей 40 мм з оснащенням GPS. 

На таких приладах є можливість більше зекономити. Сума найменшої знижки складає 40$ на алюмінієві екземпляри, а найбільшої – 100$ на Watch Series 6, виготовлених з нержавіючої сталі. 

Зазначимо, що відновлення – це повернення товару виробнику та його ремонт. Годинники в цьому випадку повертаються на завод, де проходять тестування, сертифікацію, чистку, переупаковування та перевірку. Такі моделі прибувають разом з новими трендовими аксесуарами й мають річну гарантію виробника. Аби зрозуміти відмінності зазначених моделей, розглянемо детальніше особливості Watch Series 6 та Watch SE. 

Watch Series 6 та Watch SE

Варто прочитати: Що таке Apple One для чого це потрібно і як воно допоможе заощадити гроші.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Watch Series 6

Годинники Watch Series 6 – це втілення простоти дизайну та складної технологічності механізму. Розпочнемо з комплектації. Годинник Apple упакований в білу коробку, на якій видавлений логотип фірми та слово «Watch». Всередині такого пакування розташовано дві менші коробки, в одній із яких міститься ремінець для годинника, а в іншій – сам годинник та шнур для його зарядки. Ремінець Watch Series 6 виготовлений з якісного силікону та має високі експлуатаційні характеристики. 

З впровадженням оновлених Series 6 команда розробників розширила асортимент ремінців для годинників. Тепер можна обрати моно браслет, на якому немає ніяких регуляторів розміру та застібок. Він виготовлений з еластичного матеріалу, який дозволяє розтягнути браслет практично до будь-якого розміру зап’ястка. 

Головною відмінністю дизайну цієї моделі від попередника є наявність чотирьох датчиків на зворотній поверхні годинника (в той час, як у Series 5 він був лише один та розташовувався у центральній частині). Завдяки цьому вимірювання пульсу та рівня кисню в крові проводиться з найвищою точністю. 

Поверхня екрану годинника виконана зі спеціальної пластини, яка здатна захистити механізм від зовнішніх пошкоджень, подряпин та тріщин. Вона має гладку форму зі згладженими кутами та краями, а також має спеціальне покриття, що відштовхує жирні утворення. Тому відбитки пальців на екрані з’являються набагато рідше, а позбутися їх доволі просто. Поверхня якісне покриття, яке забезпечує відмінну якість зображень навіть за сонячної погоди. В механізм також влаштована функція автоматичного регулювання яскравості зображень, характеристики якої користувач може змінювати самостійно. 

Що стосується функціональності, то головне нововведення відновленого Watch Series 6 – наявність датчиків, що працюють погодинно, повідомлення не будуть вимкненими, а сон буде відстежуватись постійно.

Watch Series 6 та Watch SE

Варто прочитати: Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоїн.

Watch SE

Відразу зазначимо, що в порівнянні з моделлю Watch Series 6 у Watch SE немає такої низки переваг. Почнемо з упакування. В комплектацію годинника входить біла коробка, на верхньому боці якої зображено логотип Apple та слово «Watch» чорного кольору. Всередині – дві коробки з годинником, ремінцем та зарядним пристроєм. Як і в попередньому екземплярі, так і в цьому, немає блоку для зарядки. Виробник це пояснює турботою про навколишнє середовище, оскільки «у кожного вдома є зарядний блок» і нема потреби в утриманні ще одного пластиковому приладу. Упаковування має невеликі габарити, а отже її зберігання значно спрощене. 

Watch Series 6 та Watch SE

На відмінну від інших подібних моделей Watch SE має лише три варіанти кольорового оформлення – чорний, золотистий та сріблястий. На зворотному боці немає датчиків для пульсоксиметра, оскільки сам пристрій не виконує таких функцій. Це і є основна відмінність між Watch SE та Watch Series 6. Ремінці для такого годинника можна обирати такі ж, як і для інших моделей. 

Скло екрану покрите спеціальним шаром, який відштовхує жирні сліди. Завдяки цьому на ньому складніше залишити відбитки пальців та плями, а також легше їх витерти. Верхня пластина також має захисне покриття від подряпин. Воно забезпечує цілісність скла та гарантує захист від зовнішніх факторів впливу. В екрані Watch SE використовується світлова матриця AMOLED на обмежених світлодіодах. Завдяки цьому, зображення на екрані даного екземпляру мають більшу насиченість та яскравість. 

Watch Series 6 та Watch SE

Годинник має широку функціональну панель та містить додаток для виміру електрокардіограми, а також функцію надходження повідомлень у випадку мерехтливої аритмії. Для активації такої системи, необхідно оновити ОС і на телефоні, і на годиннику. За допомогою Watch SE ви можете налаштувати повідомлення про миття рук, підтримку водного режиму та тренування. 

Оскільки модель працює на такому ж акумуляторі, як і Watch Series 6, її зменшений часовий інтервал автономної роботи пояснюється лише застарілою SoC. Безперервно Watch SE може працювати дві доби, при цьому відбувається постійне вимірювання частоти пульсу, приймання повідомлень, тренування, управління музичними файлами, диктофоном, ліхтариком та іншими додатками. 

Отже, при виборі якісного електронного годинника, радимо звернути увагу на описані вище моделі, що мають високі технічні характеристики.

Ваша оцінка: