Я шукаю...

Що таке Apple One, для чого це потрібно, і як воно допоможе заощадити гроші

Apple One

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Що являє собою пакетна підписка, і які можливості вона надає

Щомісяця користувачі витрачають великі гроші тільки за роботу сервісів. Знизити їх вартість можна тільки за рахунок відмови від того чи іншого ресурсу. Творцям підписок неможливо пояснити, що сервіси для перегляду фільмів і музики – це один і той же ресурс, які за фактом можна об'єднати в один пакет. Тому користувачам доводиться платити за кожен із варіантів окремо, що істотно б'є по кишені.

Компанія Apple об'єднала всі свої пакети в один і збирається брати єдину оплату за все. Така підписка називається Apple One. У неї будуть включені кілька різновидів сервісів компанії, оплату за які користувач може регулювати самостійно.

Такий вибір буде забезпечений за рахунок застосування декількох тарифних планів. У них буде включений різноманітний набір підписок. Відповідно, їх цінова категорія також буде варіюватися.

  1. Базовий. У цьому пакеті будуть доступні тільки Apple Music і Apple TV+. Ці сервіси відмінно підійдуть для тих, кому важливо тільки прослуховування музичних композицій і перегляд улюблених фільмів в хорошій якості. Таке об'єднання засноване на тому, що ці підписки є найпопулярнішими в компанії.
  2. У більш розширеній версії користувачі отримують доступ до додаткового сервісу Apple Arcade.
  3. У ще одному варіанті буде додана підписка на Apple News+. У підсумку вона буде містити відразу чотири основних робочих сервіси.
  4. У найдорожчому варіанті буде додано п'ятий пункт iCloud. Він дасть можливість збереження необхідних файлів, даних, зображень та іншої важливої ​​інформації в хмарі.

Анонсуючи пакет Apple One, корпорація мала певну мету. Вона хоче дати користувачам можливість для істотної економії грошей.

На сьогоднішній момент, якщо користувач має підписку на всі сервіси, то його середньомісячна оплата може перевищувати 40 доларів в місяць. Такі розцінки встановлені для США. У країнах СНД, завдяки адаптації вартості, оплата відбувається в меншому розмірі, але сума все одно виходить не маленькою. Також на цю суму впливає відсутність доступу до сервісу Apple News+, так як він показує тільки новинну стрічку в Америці.

Завдяки прийняттю рішення про створення єдиного пакета власники підписок будуть економити від двох до п'яти доларів щомісяця.

В Україні підписка на Apple One буде коштувати близько 130 гривень на місяць. У США рівно той же тарифний план обійдеться в 15 доларів.

Чи варто здійснювати підписку на Apple One

Все буде залежати від того, якими сервісами користується клієнт. При обліку вартості на кожну підписку і маючи інформацію про вартість пакета, можна зробити висновки шляхом нехитрих обчислень. Для тих, хто користується всіма опціями, вигода очевидна.

Деякі клієнти компанії Apple говорять про те, що можна було б створити не єдині пакетні плани, а організувати свого роду конструктор. Вони хочуть отримувати можливість оформлення тільки тих підписок, які вважають за потрібне.

У найближчому майбутньому такого повороту подій чекати не варто. Анонсуючи опцію Apple One, корпорація робить свого роду маркетинговий хід, просуваючи вгору по сходах популярності сервіси, від яких найчастіше відмовляються.

Також корпорація отримає можливість стабільного доходу, коштом об'єднання всіх підписок в один пакет. Нехай це і дозволяє скоротити витрати для користувачів, але сама компанія залишиться тільки в прибутку.

Також для просування пакета компанія організувала пробну безкоштовну версію. Вона буде активна протягом місяця і міститиме всі сервіси, які є в наявності. В основному це стосується тих опцій, які користувач не оплачує або не користується пробною версією підписки.

Підключити підписку на Apple One можна в самих налаштуваннях смартфона. Для цього потрібно зайти в розділ «Передплати» і вибрати необхідний тарифний план. Поміняти його також можна за бажанням клієнта або здійснити повне відключення пакету, замінивши його на послуги за власним вибором. Також вибрати єдиний пакет можна в додатку App Store.

Які додаткові способи економії може запропонувати Apple для своїх клієнтів

Корпорація не стане зупинятися тільки на введенні підписки Apple One. Всі її дії були і будуть спрямовані на популяризацію і збільшення числа користувачів по всьому світу.

Компанія прийняла рішення про розширення програми подарункових підписок. Наприклад, при покупці якого-небудь гаджета покупець отримує в подарунок місяць безкоштовної підписки на сервіс. На сьогоднішній день це Apple TV+.

У майбутньому можливо розширення варіантів подарунків або надання пробних підписок на вибір. Однак поки таких рішень прийнято не було.

Першим в черзі на просування і надання безкоштовного місяця стоїть Apple Arcade. Цей сервіс не користується популярністю, і на нього дуже маленький попит. При його створенні компанія припускала наявність більш широкої аудиторії.

Думка клієнтів з приводу єдиної підписки

Користувачі з натхненням прийняли новину про її створення. Велика кількість людей оформили підписку на Apple One вже в перші місяці її впровадження.

Однак думки розділилися і залишилися неоднозначними. Хтось каже, що ніякої економії не отримує, а другі стверджують про незаперечні плюси.

У будь-якому випадку, маркетинговий хід і просування сервісів набирає обертів, і навіть непопулярні підписки починають діяти, а не припадати пилом. Як довго протримається цей пакет – не відомо. Беручи до уваги любов компанії до новинок, можна очікувати анонса на новий більш економічний варіант.

Ваша оцінка: