Я шукаю...

Цікаві програми для розвитку креативності на iPhone

Програми для розвитку креативності

Підтримання своєї креативності – важлива складова життя, якщо ваша діяльність пов’язана з професією, що вимагає постійного генерування нових та цікавих ідей. Цю навичку можна підтримувати в тонусі за допомогою спеціальних додатків для креативності на айос, про які ми розповімо в цій статті.

Перше за все, перед початком роботи з програмами,  важливо пам’ятати, що найкраще середовище для створення нових ідей створюється тоді, коли ваш мозок обробляє інформацію без будь-якої сторонньої стимуляції. Через кількість технологій, яка нас сьогодні оточує, це трохи важко зробити, адже навколо нас постійно щось відбувається і від цього важко абстрагуватися. Іноді ми приділяємо нашим гаджетам набагато більше часу, ніж того вимагає навчання чи робота, тому через це порушується здатність мріяти та уявляти. Під час творчої роботи варто вимикати всі девайси, якими ви користуєтеся. Це значно вплине на вашу продуктивність, а ваш мозок відпочине від безперервного потоку інформації.

Програми для розвитку креативності

Також хорошим заняттям для стимуляції розвитку креативності стане медитація, адже вона дозволяє дати вашому мозку час на перепочинок.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Moleskine Notes

Молескін – всесвітньовідома фірма, яка вже не один рік радує художників з усього світу своїми блокнотами, які у творчих руках перетворюються на скетчбуки. Іноді малюнки та важливі замітки потрібно мати під рукою в електронному форматі. Особливо актуальним це є для цифрових художників, тому компанія Молескін дала своїм клієнтам всі можливості для зручної роботи зі своїми творіннями.

Світ побачив спеціальний набір Smart Writing, у комплектацію якого входять блокнот та смарт ручка. Ці два предмети поєднані між собою і за допомогою додатка Moleskine Notes всі записи, зроблені на папері, автоматично конвертуються в електронний формат, після чого одразу ж відправляється на ваш iPhone, iPad чи будь-який інший девайс.

Writing Challenge

Всі люди, які так чи інакше стосуються написання віршів, оповідань, романів та іншої літератури знають як важко іноді буває придумати щось нове та оригінальне.

Програми для розвитку креативності

Читайте також: Додатки для дизайнерів на iPhone: перелік програм для створення інтер’єру

Writing Challenge – програма з великою кількістю тем, за допомогою яких можна значно збагатити свою уяву та потренуватися в написанні коротких творів. Вже після кількох написаних тем все більшою стає вірогідність, що додаток поверне вас в потрібне письменницьке русло.

Oflow

Програма, яка допоможе вашим творчим здібностям завжди залишатися в тонусі. У ній зібрана велика кількість вправ, які направлені на покращення розвитку креативності. Тут ви можете обрати режим, за допомогою якого Oflow генеруватиме перед вами випадкову вправу і займатися, отримуючи дозу творчої наснаги та натхнення. Інтерфейс тут доволі приємний, тому процес роботи з застосунком є комфортним. Також розробники додали сюди спеціальний блокнот, у який ви одразу ж під час роботи з застосунком можете записувати всі нові ідеї.

The Brainstormer

Цей додаток може провести вам справжній мозковий штурм, завдяки якому ви зможете зрушитись з мертвої точки у своїх творчих справах. The Brainstormer генерує випадкові фрази, за допомогою яких ви можете значним чином збільшити кількість власних ідей для картин, оповідань, віршів, пісень і так далі. Завдяки своєму функціоналу, додаток активує ті частини мозку, що відповідають за креативність, отже натхнення не змусити довго на себе чекати.

Програми для розвитку креативності

Якщо ви захоплюєтеся написання віршів, проте ніяк не можете знайти нову тему, просто скористайтеся програмою і спробуйте описати ту фразу, яка вам випаде. Це запустить процеси, які відповідають за розвиток вашої креативності.

Фільтри Манна

Якщо вам коли-небудь хотілося мати власну справу та працювати на себе, цей додаток стане вам в пригоді. У всіх людей перед стартом чогось великого та нового виникають сумніви з приводу успішності бізнесів та ідей. Фільтри Манна покликані допомогти своїм користувачам у розв'язанні цих питань за допомогою детального аналізу та спеціальних алгоритмів, які показують чи стане ваш проєкт успішним. Таким чином ви дізнаєтеся чи варта ваша ідея ресурсів, які витрачатимуться на неї в майбутньому, чи ваш проєкт ще потрібно трохи допрацювати.

StoryCubes

З самого початку ця ідея мала бути втілена у формі фізичних кубиків, проте згодом розробники вирішили розробити додаток у форматі для мобільних пристроїв. Суть проєкту – кубики, які допомагають розвинути навичку вигадування історій.

Програми для розвитку креативності

На кожен кубик нанесено кілька зображень, які допомагають активувати індивідуальний асоціативний ряд кожного користувача. Можна користуватися як звичайними правилами, так і вигаданими. Хорошим варіантом буде ставити собі питання: «Яку роль відіграватиме цей предмет чи образ в житті мого персонажа?», «Що втілюватиме моя картина, якщо я поміщу в неї цей предмет?» і так далі. Таких питань може бути стільки, скільки дозволяє згенерувати ваша уява. Під час створення нових проєктів додаток можна використовувати в ролі своєрідного мозкового штурму або ж просто творчої розминки.

Flipboard

Додаток, створений для розширення вашого світогляду. Користуватися ним дуже просто: потрібно створити свій обліковий та обрати теми, які цікавлять вас понад усе. Таким чином у вашій стрічці з’являтимуться різні статті з медіафайлами на теми, які вас цікавлять. Весь контент ставатиме все більше і більше персоналізованим, якщо ви будете активними в цій мережі та ставитиме вподобання на ті пости, що вам цікаві.

MindLine

Серед можливостей цієї програми основним є створення так званих ментальних карт. Зручною є опція поширення, за допомогою якої ви можете показати цю карту всім охочим. MindLine допомагає розвивати як дивергентне, так і конвергентне мислення.

Програми для розвитку креативності

Простіше кажучи, метод ментальних карт стане в пригоді як на етапі генерування ідей, так і під час безпосереднього втілення вашої ідеї в життя. Програма доступна як у мобільному варіанті, так і у вебверсії, яка, скоріш за все, буде прописана китайською мовою через своїх розробників.

RealtimeBoard

RealtimeBoard – це дошка, яка допомагає розвинути своє мислення як в команді, так і наодинці. Ви можете працювати над спільними проєктами, малювати та змінювати їх прямо в додатку. Також тут доступне створення майнд-мепів, додавання різноманітних стікерів та просте спілкування між учасниками команди під час виконання роботи. 

Готові проєкти можна конвертувати в різні формати та експортувати в соціальні мережі прямо з застосунку. Додаток безкоштовний, проте без використання платного функціонала його можливості дещо обмежені. Ви не відчуте цих обмежень, якщо користуєтесь програмою для особистих цілей або працюєте з невеликою кількістю людей в команді. Можливості для, яких люди використовуючи цей додаток, незліченні:

  • використання протягом усього процесу створення та реалізації ідеї
  • краще розуміння побажань клієнта за допомогою окремих функцій
  • колективне голосування за найкращі ідеї
  • візуалізація всіх проєктів для легшого втілення в життя

Програми для розвитку креативності

RealtimeBoard – комфортний для роботи додаток, оскільки його інтерфейс дозволяє легко орієнтуватися у всіх записаних та розпочатих проєктах. Також якщо ви дуже хочете втілити якийсь з ваших задумів, проте не знаєте яку саме форму варто обрати, завжди можна скористатися вбудованими шаблонами.

Рими

Програма, для всіх поетів, які колись стикалися з неможливістю знайти правильну риму,  яка б ідеально вписувалася у вірш. Тут можна водночас шукати натхнення та підбирати риму. Одна з цікавих особливостей додатку – характеристики римованого слова доступні до перегляду. У вас є можливість дізнатися етимологію, лексичне значення, правильну вимову та навіть переглянути приклади випадків, в яких вживається те чи інше слово. Застосунок рими підійде й іншим творцям, яким просто не вистачає якісного мозкового штурму. Метод асоціацій та аналогій допоможе вам грамотно згенерувати ідею для нового проєкту та втілити її в життя.

Програми для розвитку креативності

Вірші тут можна створювати навіть у групі з кількох людей. Для всіх користувачів, які постійно працюють з текстом цей додаток стане правою рукою. 

Brainsparker

Зрозумілий додаток з простим функціоналом, за допомогою якого можна простежити весь розвиток ваших творінь від початку і до кінця. Тут можна згенерувати цілий перелік асоціацій, які викликатиме велика кількість функціоналу. Зображення, цитати та окремі колекції для креативної роботи – те, що пропонує  своїм користувачам Brainsparker.

Таблиця Шульте

Про ці таблиці знають всі, хто займався тренуванням своєї техніки читання. На ній розташовані різноманітні об’єкти, що допомагають покращити периферичне зорове сприйняття інформації.

Програми для розвитку креативності

Під час тренувань ви розвиватимете цю навичку і з кожним разом знаходитимете потрібні об’єкти швидше і швидше. Кожного дня достатньо приділяти програмі буквально кілька хвилин і вже за пів року ви здивуєтеся своїм новим навичкам швидкого читання.

Really Bad Chess

Цей додаток створений для тих, кому вже не цікаві звичайні шахи. На дошці випадковим чином генерується набір фігур, який може значно відрізнятися в обох гравців. Це робить гру набагато цікавішою і змушує думати над розв’язанням проблеми з креативної точки зору. Ігровий процес дуже цікавий, проте кількість можливих матчів за день обмежена. Це дає можливість трохи відпочити від шахів. Зазвичай після кількох місяців користування цим додатком, користувачам хочеться пограти у звичайні шахи, проте після першої ж партії у них знову виникає бажання пограти саме в «погану» версію гри.

Програми для розвитку креативності

Варто прочитати: Найкращі додатки для музикантів на iPhone

Завантаження додатків для розвитку креативності на iOS стане хорошим рішенням для всіх людей, чия робота пов’язана з постійним генеруванням нових ідей.

Ваша оцінка: