Я шукаю...

Найкращі додатки для музикантів на iPhone

Додатки для музикантів

Прослуховування музики давно стало звичайного частиною нашого життя. Ми робимо це під час прогулянок та занять спортом, ходимо на концерти й насолоджуємося якісними звуками. 

З часу коли людина вперше вирішила вдарити по шкірі, натягнутій на порожнистий опуклий предмет, створивши цим напевно найперший музичний інструмент, почалася історія музики. Від найдавніших часів люди намагались осягнути природу музики експериментуючи зі звучанням різних предметів і таким чином створювали нові й нові інструменти. Від того часу музика почала все частіше з'являтись у нашому житті. Музика супроводжувала бенкети царів, лицарські турніри, а також була невіддільною частиною святкувань звичайних людей. Однак осягнути природу музики міг не кожен, не кажучи вже про важкість здобуття музичного інструменту. Однак  часи змінюються й ось вже музика доступна кожному з нас, а навушники стали такою ж звичною частиною нашого життя як і телевізор чи комп'ютер. Ми слухаємо музику під час прогулянок та занять спортом, ходимо на концерти й насолоджуємось чудовими мелодіями коли забажаємо. Однак музика стала доступніше не лише з боку слухачів. З кожним роком росте й доступність інструментів створених для створення музики.

Додатки для музикантів

Сьогодні майже кожен хто має хоча б мінімальні знання з музики може без проблем створити власну пісню або мелодію просто встановивши додаток на телефон. Якщо ви вже створюєте або тільки хочете почати створювати свій музикальний продукт, то ви за адресою, адже ми підготували для вас підбірку додатків, які точно стануть у пригоді кожному музиканту.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Тюнери на iPhone

GuitarTuna

Гітарний тюнер для тих музикантів, яким часто доводиться налаштовувати свій інструмент. Зазвичай це хочеться зробити якомога швидше, щоб трохи швидше перейти від налаштування но найважливішого процесу – безпосередньої гри. Цей додаток має також вбудований метроном та бібліотеку акордів, щоб за потреби ви могли переглянути те, що призабули й навіть застосувати це на практиці. Завдяки своїй простоті та точності підходить як новачкам, так і професіоналам. Також тут є більше ніж сто варіантів для налаштування вашої гітари, а також можливість підлаштувати додаток під себе і створити персоналізований набір строїв для гри на інструменті. У програмі GuitarTuna на айфон можна налаштувати не тільки гітару, а ще й більше дюжини різних інструментів. Для кожного хорошого музиканта важливим моментом є вміння ловити ритм пісні.

Додатки для музикантів

Читайте також: Огляд програми Forest. Чи варто завантажити додаток Forest

У додатку для цього теж є спеціальний розділ, де ви можете натренувати свій музикальний слух, граючи в різних ритмах. Хроматичний тюнер допоможе абсолютно точно налаштувати будь-який інструмент. Використовуючи повзунки, де значення вводяться користувачем в ручну, можна досягнути тієї тональності та того звучання, що подобається саме вам.

Cleartune

Додаток, Cleartune, що доступний тільки на операційній системі iOS є помічником багатьох музикантів у всьому світі. Головна його перевага перед іншими тюнерами – можливість точно налаштувати не тільки гітару, а й віолончель чи піаніно. Тут користувач може підлаштувати під себе найменші деталі темпу та ритму, а також самостійно вибрати потрібну тональну форму. 

Tuner — gStrings

Ця програма за своїм функціоналом схожа на попередню. Tuner — gStrings – це хороший хроматичний тюнер, який вражає своєю універсальністю. Він допоможе в налаштуванні практично будь-якого інструменту з цього переліку: 

  • скрипка
  • віолончель
  • бас
  • гітара
  • фортепіано
  • духові інструменти
  • власний голос 

Додатки для музикантів

У додатку є кілька влаштованих приладів, що покликані допомогти користувачам з музикою, а також можливість налаштувати свій інструмент відповідно до гри в оркестрі. Tuner — gStrings пропонує музикантові довгий перелік різноманітних темперацій. Якщо ж не виходить знайти те, що потрібно – створіть власний варіант, адже програма це також підтримує.

HardWire HT-6 FastTune

Компанію Harman знають багато визначних музикантів, яким доводилося користуватися акустичними системами її виробництва. Ця фірма випустила власний додаток під назвою HardWire HT-6 FastTune. Застосунок зручний для тих, кому більше подобається підключати гітару через гніздо для навушників, ніж через мікрофон. 

Також замість одної струни, як у більшості інших додатків, тут на екрані ви зможете побачити весь гриф. Замість того, щоб витрачати купу часу, налаштовуючи кожну струну окремо, ви витрачаєте ті хвилини, за які вже могли б щось зіграти. Тут ви побачите стан усіх струн водночас, що значно пришвидшить процес підготовки гітари до гри.

Додатки для музикантів

Додаток використовує як хроматичне, так і поліфонічне налаштування, автоматично визначаючи режим, який буде зручнішим. Програму можна завантажити на iPod, iPhone чи iPad і насолоджуватися хорошим звучанням вашої гітари. 

Програми для табулатури та нот на iPhone

Famous Riffs

Ця програма ідеально підійде гітаристам початківцям, які хотіли б вивчити рифи відомих виконавців. Кожен знайде собі щось до душі, адже перелік артистів досить широкий: Black Sabbath, AC/DC, Buddy Guy та John Lee Hooker – далеко не всі виконавці, чиї рифи є в застосунку. Завдяки простоті свого дизайну, новачки з легкістю зможуть вчити різні композиції та покращити свою гру. 

Guitar Pro

Дуже корисна програма, що знадобиться будь-якому музиканту в роботі з табулатурами. Використання дуже просте: спочатку в мережі потрібно знайти табулатуру, а потім завантажити її в Guitar Pro. Багатофункціональність додатку дозволяє доволі зручно вчити композиції та навіть робити замітки під час навчального процесу. Також широкий інструментарій дозволяє записати вашу пісню прямо в програмі, а після переслухати те, що вам вдалось створити.

forScore

Якщо ваше робоче місце постійно завалене зошитами та листками з нотами, ви легко можете розвантажити робочий простір за допомогою forScore. Додаток дозволяє зберігати всі потрібні нотні записи на iPad у форматі PDF. Зручна бібліотека дозволяє швидко орієнтуватися у всіх збережених файлах, а функціонал програми дозволяє робити замітки відразу в документах.

Ultimate Guitar: Chords & Tabs

Програма, призначена для тих музикантів, які не люблять витрачати час на пошук табулатури в мережі. Ultimate Guitar: Chords & Tabs буде корисним не тільки гітаристам, а й багатьом іншим музикантам через широкий вибір табів для різних інструментів.

Додатки для музикантів

Загалом додаток безкоштовний, проте в ньому присутні додаткові платні послуги. Наприклад, за потреби ви можете знайти офіційну табулатуру або ж пограти зі своїми улюбленими виконавцями за допомогою бекінг-треку. 

MuseScore

Багатофункціональний додаток у формі книжки з записами. Для того, щоб почати користуватися MuseScore потрібно перш за все створити обліковий запис, а після цього завантажити композицію у ваш профіль.

Метрономи, які можна завантажити на iOS

Метроном — ідеальний темп і ритм

Найпопулярніший серед музикантів додаток з функцією метронома. Дуже зручний та простий у використанні застосунок, який дозволяє вам самотужки вводити такти та інтервали. 

Метроном від Soundbrenner

Окрім використання програми в ролі звичайного метронома, ви можете використати декілька корисних функцій, які вам пропонує розробник. Синхронізація дозволяє перемикатися між кількома різними пристроями. Ця функція є дуже зручною, якщо ви, наприклад, граєте в групі й вам всім потрібно грати в один такт.

Додатки для музикантів

Також за допомогою звичайного постукування ви можете задати темп, у якому метроном надалі працюватиме. 

Драм-машини на айфон

DM1

Драм-машина для iPad з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та багатьма корисними функціями. Навіть якщо у вас до цього не було досвіду гри на ударних установках, експлуатація додатку все одно не стане для вас проблемою. Тут ви можете створювати власні треки та біти, додаючи до них різні ефекти та спеціальні пресети, які пропонує програма. Після створення треку ви можете відразу його опублікувати в SoundCloud.

Drum Machine

Хороший додаток для музикантів, які тільки недавно почали працювати з драм машинами. Біти тут можна створити без жодних зусиль, змішуючи між собою вже готові пресети. Проте мінус додатку є маленька кількість звуків та педів, через що важко написати повноцінний трек. 

Loopz

У цьому застосунку знаходиться велика кількість барабанних партій, під яку ви з легкістю зможете грати на іншому інструменті. Іноді музиканти кажуть, що їм набридає постійно займатися з метрономом, тому розробники Loopz вирішили запропонувати альтернативу у вигляді барабанної установки.

Додатки для музикантів

Одна з цікавих функцій додатку – можливість обрати жанр музики, з яким буде пов’язаний біт. Таким чином займатися стає куди веселіше і приємніше. 

Інші додатки для музикантів на айфон

GarageBand

Потужний додаток, інструментарієм якого користуються музиканти у всьому світі. Через свою функціональність GarageBand підійде як для створення маленьких музичних фрагментів, так і для запису повноцінних треків. Для збільшення можливостей звучання ваших композицій ви можете використовувати як електронні, так і звичайні інструменти. Після закінчення запису окремих фрагментів ви можете звести ваш трек на таких пристроях як iMac та MacBook.

GuitarToolkit

Корисний додаток для гітаристів, який можна використовувати в ролі метронома, тюнера та збірника акордів.  Також тут є можливість зібрати простенький біт за допомогою вбудованих семплів, якщо вам набрид звичайний метроном. 

Абсолютний слух

Додаток, який стане в пригоді новачкам для швидкого та ефективного розвитку слуху.

Додатки для музикантів

У безкоштовній версії програми знаходяться вправи, за допомогою яких ви можете покращити сприйняття акордів, інтервалів та гам. Також тут ви можете потренувати своє почуття ритму та зробити завдання, націлені на розвиток слуху.

Тут можна не тільки практикуватись, а й підчитувати теоретичну частину потрібного вам матеріалу. Додаток безкоштовний, проте містить платні опції, які відкривають доступ до ще більшої кількості різноманітних вправ. 

Lick of the Day

Якщо вам не хочеться самотужки розбиратися з музичними композиціями, то цей додаток може запропонувати вам майстер-класи професійних виконавців. Після придбання підписки ви отримаєте доступ до детальних розборів партій.  

SoundCloud

Сервіс, який вже давно став кращим другом великої кількості музикантів. Новим виконавцям не треба платити продюсерам та бігати в пошуках студії, адже завдяки Інтернету у всіх користувачів платформи SoundCloud є можливість опублікувати власний трек.

Додатки для музикантів

Варто прочитати: Як Apple Music збирається допомагати людям з порушеннями мовленнєвої діяльності

Різноманіття аудіоконтенту на цьому сервісі просто вражає: тут є все від цікавих подкастів та радіопередач до нових альбомів популярних виконавців. SoundCloud стане кращим другом молодих виконавців, які не хочуть витрачати багато ресурсів на публікацію своїх композицій.

Сподіваємося, що ця стаття була корисною і тепер ви знатимете які додатки для музикантів завантажити на iPhone.

Ваша оцінка: