Я шукаю...

Програми для організації роботи на iPhone

Програми для роботи на iPhone

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Програми для роботи на айфон

Люди, у яких щодня багато важливих справ, відповідально підходять до тайм-менеджменту, тому не можуть уявити своє життя без записника чи спеціальної програми для роботи на айфоні. Оскільки ми живемо у сучасному світі, наші записники давно змінили свій формат і стали цифровими. Тепер всі плани можна зорганізувати у два кліки: створення календаря з важливими подіями, діаграми з успішністю та зручне керування вашими ресурсами. Мінімалістичні програми зі зручним інтерфейсом – це те, що допомагає нам не забувати про важливі справи протягом дня та залишатися якомога продуктивнішими.

Працюючи, важливо правильно розпоряджатися часом, щоб все встигати. Навіть якщо ви працюєте багато і продуктивно, важливо пам’ятати про вчасний відпочинок і не перевтомлюватись. Ваш iPhone може чудово допомогти з організацією роботи, зустрічей, плануванням робочого дня та часу на відпочинок.

Додатки для організації роботи

Замість особистого асистента, який бігав би навколо вас і метушливо збирав інформацію про майбутні плани, можна просто завантажити кілька додатків для організації роботи на iPhone. Ми допоможемо обрати програму, яку саме вам слід завантажити для організації дня.

Програми для роботи на iPhone

 1. focus@will

Якщо ви, як і більшість людей, не здатні довго утримувати концентрацію під час роботи, спробуйте скористатися focus@will. Цей протестований вченими додаток містить в собі звуки та композиції, які змушують ваш мозок працювати ефективніше та не втрачати концентрацію якомога довше. Також ця музика допомагає справитися зі стресовими ситуаціями та будь-яким тиском, що стосується роботи. Всі треки є унікальними та різноманітними, тому ви точно зможете знайти щось для себе.

 1. Clear

Велика база користувачів з усього світу може підтвердити, що Clear – це найкраще, що може статися з вашим робочим днем. Це доволі мінімалістичний застосунок, в якому немає абсолютно нічого зайвого. Ви можете використовувати додаток на різних пристроях, оскільки в ньому доступна функція синхронізації. Також тут є можливість обрати тему оформлення та встановити нагадування на те чи інше завдання. Простий інтерфейс не змусить вас довго розбиратися з керуванням, тому ви відразу ж зможете перейти до роботи.

 1. 1-3-5

  List

Краса тайм-менеджменту в простоті. Додаток дозволяє розставити цілі та пріоритети на день: виберіть одне найголовніше завдання, яке вам необхідно зробити найближчим часом, а поруч з ним оберіть справи меншої важливості.

Програми для роботи на iPhone

Читайте також: Додатки для дизайнерів на iPhone: перелік програм для створення інтер’єру

Також тут ви можете не тільки записувати ваші плани, а й складати різні списки, які допоможуть як в роботі, так і в повсякденному житті. 1-3-5 List – це доступна можливість працювати на різних пристроях та з розумом використовувати свій час.  

 1. Loop — Habit Tracker

Додаток, який допоможе вам опановувати нові та контролювати старі звички. Програма має гарний дизайн та щоденні сповіщення, щоб ви точно нічого не пропустили. У Loop — Habit Tracker відсутні будь-які обмеження, тому тут можна створити ту кількість відстеження звичок, яка вам потрібна. Додаток працює офлайн і має хорошу політику конфіденційності, тому ваші дані будуть в безпеці. Також за потреби можна додати віджет на робочий стіл – так буде простіше користуватися додатком і не забувати про ваші звички.

 1. Alarmy

Якщо у вас виникають проблеми з тим, щоб вранці відразу встати з ліжка, а не лежати в ньому ще 10 хвилин після того, як продзвенів будильник, Alarmy зможе з цим допомогти. Зазвичай цей додаток описують як найдратівливіший будильник, адже він не перестане дзвеніти доки ви не зробите щось, що вимагає від вас Alarmy. Встановіть сигнал, який будитиме вас зранку, вчасно прокидайтесь і досягайте нових вершин.

 1. Sanebox

Дуже корисний додаток для тих, хто не любить переглядати пошту та сортувати листи по різних теках. При завантаженні програми на iPhone, сортування та розподіл листів за категоріями відбуватиметься автоматично.

Програми для роботи на iPhone

Таким чином ви зможете без жодних зусиль відокремити важливу пошту від менш важливої за допомогою штучного інтелекту. Якщо ви вже звикли до роботи та інтерфейсу вашого додатку з поштою – не хвилюйтеся. Sanebox – це утиліта, яка просто вбудовується у ваші поштові сервіси й суттєво економить ваш час.

 1. Pocket

Програма для тих, хто звик відкладати все на потім. Pocket дозволяє відкладати на час після роботи те, що ви хочете переглянути або прочитати. Замість того, щоб засмічувати вкладки вашого браузера та постійно щось закріплювати, можна просто скористатися додатком Pocket. Також застосунок дуже зручний тим, що не вимагає обов’язкового підключення до мережі, якщо ви хочете прочитати щось зі збережених файлів. У разі коли вам сподобалася статті й ви хочете нею поділитися з другом, Pocket дає можливість зробити це прямо в застосунку. Переглядайте статті та надсилайте їх близьким де б ви не були.

 1. Trello

Простий та водночас цікавий дизайн дозволить вам відстежувати процес виконання завдань.

Програми для роботи на iPhone

Тут можна працювати не тільки зі справами, а ще й з проєктами, створюючи для них окремі дошки. Інтерфейс, в якому дуже легко розібратися, надасть змогу працювати як індивідуально, так і в команді. Загалом, Trello – це дуже зручний сервіс, який допоможе вам як з об’ємними задачами, так і з повсякденними справами.

 1. SmartSheet

Практичний додаток для тих, хто працює у великих фірмах та корпораціях. За допомогою SmartSheet можна відстежувати роботу ваших колег, керувати контентом, пов’язаним з вашою роботою та співпрацювати з іншими в режимі реального часу. Завдяки своєму широкому інструментарію, SmartSheet дає можливість сконцентруватися в першу чергу на найважливіших завданнях, а вже потім на побічних. Чудово підійде для роботи в команді.

 1. Monday

Додаток, так само як і попередні, чудово підійде для ведення корпоративних справ та трекінгу створення проєктів. Десятки шаблонів значно спростять вашу роботу, а якщо ви не знайдете той, що вам подобається, ви завжди можете створити власний.

Програми для роботи на iPhone

Також за допомогою автоматизації ви зможете уникати повторення деяких задач, що значно підвищить ефективність вашої роботи та усуне помилки, спровоковані людським фактором.

 1. Dropbox

Один з найвідоміших сервісів для зберігання резервних копій відео, фотографій, документів та інших важливих файлів.Завантаживши Dropbox на iPhone, ви отримуєте доступ до своєї інформації з будь-якого пристрою. Можна як просто переглядати файли, так і ділитися ними прямо в застосунку. Dropbox стане в пригоді, коли потрібно просканувати документ та перетворити його на високоякісний PDF файл. Також тут можна зберігати паролі та важливі документи, адже через конфіденційність сервісу до них матимете доступ тільки ви.  Dropbox – дуже практична програма, оскільки для перегляду завантажених файлів в застосунку не потрібно підключатися до мережі.

 1. Evernote

Один з найулюбленіших та найпопулярніших додатків для роботи на iPhone, який слугує записником з великою кількістю функцій. Для того, щоб зберегти всі потрібні матеріали в одному місці, просто завантажте Evernote на iPhone та зберіть у ньому все, що треба. Тут можна з легкістю додавати уривки з вебсайтів, фотографувати написані від руки замітки та зберігати всю корисну інформацію в одному місці. Програма дозволяє писати плани у полі без жодних речей, що відвертають увагу.

Програми для роботи на iPhone

Працювати на ньому можна незалежно від пристрою, адже в додатку доступна синхронізація. Evernote підійде як креативним творцям, яким швидко необхідно записати нову ідею, так і зайнятим людям, які хочуть якомога ефективніше організувати свій робочий день, справи, зустрічі та поїздки. Застосунок безплатний, проте можна придбати преміум для офлайн доступу в будь-який час та в разі, якщо вам необхідно поставити на записник пароль.  

 1. Asana

Один з тих чудових додатків, які покликані допомогти з тайм-менеджментом у великих колективах. Asana дозволяє встановлювати дедлайни та працювати до їх закінчення разом з іншими людьми в режимі реального часу. Додаток дає змогу працювати над великими проєктами та розділяти їх таким чином, що жодна деталь під час роботи не буде пропущена. Зручність Asana в тому, що результат праці можна перевірити не тільки в окремих завданнях, а й в календарі. Це допомагає правильно розподілити час і сконцентруватися на справді важливих задачах. Тут доступна функція інтеграції інших додатків, пошти й файлів, що значно спрощує роботу. Зробіть ваш проєкт приватним, щоб створити умови для безпечної та комфортної роботи разом з Asana.

 1. Todoist

Планер, якому точно можна довіряти. Велика клієнтська база по всьому світу вже не раз підтвердила, що Todoist – це незамінна річ, яка допоможе грамотно організувати свої справи протягом дня.

Програми для роботи на iPhone

Варто прочитати: Особистий планер TripAdvisor: готелі, ресторани

 Перенесіть все, що тримаєте в голові у цей додаток і через деякий час ви зможете на власному досвіді впевнитися в тому, що тайм-менеджмент зі смартфоном це реально. Тут присутня функція створення списків, в яких можна розпланувати день, тиждень, місяць, відпустку, генеральні прибирання та інші важливі складові життя. Якщо інтерфейс та керування додатком вам незрозумілі, на сайті розробника завжди можна знайти детальну інструкцію з використання. 

 1. Toggl

Ще один планер, який можна завантажити на айфон для кращого керування своїми можливостями. Toggl ідеально підійде людям з нестабільною мережею, адже навіть якщо при роботі в додатку зникне Інтернет, всі дані автоматично збережуться та синхронізуються з усіма пристроями. Програма нагадуватиме про майбутні завдання сповіщеннями, тому з нею буде важко щось пропустити. Присутня функція таймеру для роботи, щоб уникнути перенавантаження та вчасно робити перерви.

Програми для роботи на iPhone

Ми розповіли про найпопулярніші та найпрактичніші додатки для роботи, які можна завантажити на iOS, але вибір найкращого залишається за вами.  

Ваша оцінка: