Особистий планер TripAdvisor: готелі, ресторани

Особистий планер TripAdvisor: готелі, ресторани

Зміст

В сьогоднішніх реаліях подорожі можуть бути абсолютно різні: хтось любить непередбачувані пригоди, екстрим, спонтанність, а хтось ретельно планує кожен свій крок. Активний розвиток туризму спричинив хвилю створення та розробки безлічі додатків, які допомагають туристам спілкуватися між собою, обмінюватися інформацією, залишати відгуки про місця відпочинку, рекомендувати кращі ресторани, кафе, бари та готелі.

TripAdvisor – це ваш особистий планер, який дозволяє формувати майбутню подорож, а також насолоджуватися відпочинком, абсолютно не думаючи про технічні деталі поїздки. Станом на сьогодні додаток підтримує 28 мов і обслуговує туристів із 50 країн по всьому світу. Загальна кількість клієнтів вже давно перевищила 460 мільйонів унікальних користувачів на місяць. Таким чином, даний сайт є одним з найбільш популярних сервісів для мандрівників у всьому світі.

Переваги сервісу планування туризму

TripAdvisor дозволяє заздалегідь спланувати свій відпочинок, продумавши основні його пункти. Серед інших переваг можна відзначити:

інтерфейс тріпадвісор

 • використання сайту або програми абсолютно безкоштовне;
 • знайти бажані готелі, ресторани та бари дуже просто;
 • навігація по сайту зрозуміла, всі функції та інструменти управління знаходяться під рукою;
 • великий каталог фотографій-відгуків від мандрівників, які відвідували визначні пам'ятки до вас;
 • можливість розпланувати поїздку погодинно, поєднавши польоти, переїзди та час заселення в готель;
 • кожен з представлених готелів перевірений на сумлінність, є чесним підприємцем і відповідає за якість наданих послуг.

Якщо ви отримали негативний досвід під час співпраці з будь-якими організаціями, можете залишити свій фотовідгук або текстове повідомлення про порушення своїх прав, погане, непрофесійне ставлення персоналу до клієнта, проблеми, які виникали в процесі. Таким чином, ви зможете поділитися цінною та цікавою інформацією з іншими користувачами, убезпечивши їх від відвідування даного закладу.

Відстеження подій

Нерідко готелі та авіакомпанії пропонують клієнтам знижки. Під час періоду акції можна придбати бажані квитки за найвигіднішими цінами. Якщо ви плануєте поїздки за пів року або більше, такі пропозиції будуть актуальними.

Як придбати квитки за зниженими цінами? Просто дотримуйтесь простої інструкції, що складається з декількох кроків:

 • створіть свій акаунт на сайті: це можна зробити вручну або здійснивши вхід через акаунт Google;
 • виберіть ваші напрямки, країни, готелі;
 • додайте їх до категорії «вибраного», натиснувши на сердечко;
 • тепер залишається тільки чекати знижок на ці напрямки.

лого тріпадвісор

Інтерфейс дозволяє фільтрувати непотрібні позиції, вибирати тільки з найактуальніших, орієнтуватися на відповідну цінову політику.

Щоб бути в курсі всіх подій, користувач може підписатися на розсилку. Лист з акціями та унікальними пропозиціями буде надходити на вашу адресу електронної пошти. Всередині, як правило, розміщене інформативне вкладення, яке допоможе дізнатися про актуальні події та майбутні акції.

Читайте також: Що таке Lidar Scanner?

Ви у будь-який момент зможете відмовитися від надходження листів. Для цього відкрийте отримане повідомлення, прогортайте вебсторінку до самого низу та клацніть на кнопку «відмовитися від розсилки».

TripAdvisor – це незамінний помічник у плануванні не тільки заздалегідь продуманих подорожей, але й спонтанних пригод. Навіть дорогою в аеропорт ви можете знайти відповідне місце для проживання, розпланувати свій маршрут і вибрати з усіх пам'яток найцікавіші. Читайте відгуки мільйонів туристів з усього світу, вибирайте кращі умови відпочинку.

Сервіс постійно поліпшується, розширюється, а основні функції оновлюються. Всі модернізації спрямовані на поліпшення комунікації між користувачами, підвищення працездатності ресурсу. З кожним місяцем кількість нових користувачів росте, тому сайт повинен відповідати цим показникам і витримувати великі навантаження. Деяким постійним користувачам подобаються не всі нововведення, проте до них швидко можна звикнути.

Ділові люди, бізнесмени також можуть користуватися TripAdvisor, оскільки на сайті є функція, що дозволяє знайти житло на одну ніч, якщо ви перебуваєте в бізнес-поїздках або відрядженні.

тріпадвісор на фоні

Говорячи про особливості розміщених варіантів житла, можна відзначити:

 • каталог складається з перевірених організацій;
 • більшість готелів є екологічно безпечними для проживання;
 • ціна на нічліг стабільна, не відрізняється від заявленої на сайті суми.

Перед тим як вибрати готовий варіант, обов'язково прочитайте відгуки туристів про це місце.

Функціонал TripAdvisor

Крім офіційного сайту, компанія має також додаток, завдяки якому можна отримати доступ до особистого кабінету набагато швидше. Встановити його можна, використовуючи PlayMarket, якщо ви користувач смартфона з операційною системою Android, або знайти у додаток AppStore, якщо використовується смартфон від компанії Apple.

Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, розібратися в ньому дуже просто, навіть якщо ви раніше ніколи не користувалися ресурсом. У меню ви зможете знайти основні функції управління своїм акаунтом, а також зберігати вподобані варіанти для відпочинку в «обране». Наповнення програми практично не відрізняється від сайту, воно лише переведене в більш зручний формат для звичайного користувача.

вигляд тріпадвісор

Доповнення має низку переваг:

 • швидко завантажується;
 • управління опціями просте, всі потрібні інструменти знаходяться в секундній доступності;
 • тисячі варіантів для успішного туризму;
 • читайте відгуки інших туристів, аналізуйте та порівнюйте місця відпочинку;
 • додаток працює без перебоїв, швидко;
 • має приємний інтерфейс.

Якщо вам потрібно видалити додаток, то скористайтеся стандартними налаштуваннями вашого смартфона або увійдіть через PlayMarket, щоб деінсталювати його.

Вам також може бути цікаво: Бути чи не бути електрокару Apple iCar