Я шукаю...

Програми для розвитку мозку на iOS

Програми для розвитку мозку

Якщо, перефразовуючи цитату одного з персонажів популярного британського серіалу «Шерлок», ви захочете сказати, що розум сьогодні у моді, то будете безперечно праві. Без знань сьогодні нікуди, адже з кожним роком життя стає все простішим лише завдяки праці складній розумовій праці вчених та дослідників. Все частіше й частіше ми спостерігаємо роботизацію виробництва, механізацію обслуговування і так далі. А це означає, що з часом все більш актуальною ставатиме розумова робота.

Програми для розвитку мозку

Однак ні для кого не секрет, що розумова праця може бути такою ж виснажливою і довгою як і фізична праця. Тому на цьому тлі конкурентоспроможними є люди креативні, стійкі до розумових навантажень та уважні. Для того, щоб допомогти вам якнайшвидше набути цих якостей, ми підготували для вас 10 програм для розвитку мозку на iPhone, які безперечно прокачають ваш мозок на максимум.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

NeuroNation

Це німецький додаток та вебсайт, розроблений вченими Рояном Амаді, Міхаелем Нідеггеном та Яковом Футорянські, створений для того, щоб розвинути ваші розумові здібності такі як пам’ять, концентрація та швидке мислення. Програма сама визначає ваш навчальний план та спеціальні тренування: все що вам потрібно – це лише пройти тест для визначення ваших сильних та слабких сторін. Після проходження тесту вам стануть доступні безліч міні ігор та тренувань, направлених на покращення ваших когнітивних здібностей.

Програми для розвитку мозку

Варто прочитати: Найкращі сервіси для створення власного блогу на iPhone

Крім цього, програма офіційно визнана вченим й використовується для стримування розвитку деменції. Однак не всі функції програми будуть доступні одразу. NeuroNation працює за системою преміум підписки, тому деякі особливості програми будуть приховані у безплатній версії.

Elevate

Додаток призначений для розвитку безлічі когнітивних функцій мозку, таких як: аналітичне мислення, швидке сприйняття інформації та швидке формулювання. Крім того, застосунок допоможе вам розвинути красномовство, граматику та знання з математики. Більшість функцій додатка доступно за платною підпискою, однак і без неї Elevate пропонує вам досить широкий функціонал задач і міні ігор, які стануть доступні вам після проходження початкового тесту та вибору потрібних для розвитку категорій.

Програми для розвитку мозку

Перевагою застосунку є те, що перед початком виконання він пояснює важливість кожного завдання та дає інструкції до нього. Додаток не доступний українською та російською, а тому може стати у пригоді тим, хто хоче покращити свої застосовні знання англійської. 

CogniFit

Багатофункціональний додаток, який допоможе вам розвинути швидкість мислення, концентрацію уваги, логіку та багато чого іншого. Програма розроблена досвідченими спеціалістами у сфері нейробіології, які дуже добре знають, як покращити роботу вашого мозку. Цікаво те, що CogniFit оцінює аж до двадцяти трьох когнітивних показників людини, на результаті тестування яких, створює персоналізовану програму тренування, яка допомагає стимулювати роботу вашого мозку. Крім вищесказаного, за словами розробників, програма допомагає виявити або вказати на ризик появи різних когнітивних розладів, таких як: деменція, розсіяний склероз або навіть безсоння. Безкоштовно доступні лише 4 функції застосунку, а річна підписка обійдеться вам у більш ніж 100$. Однак користь та ефективність додатку вартують кожної копійки.

Lumosity

Lumosity – це вебсайт та додаток, який спрямований на покращення вашої уваги та швидкості мислення. Застосунок діє за схожим принципом, як і попередні програми. Додаток діє за такою схемою: після того, як ви зареєструєтесь вам потрібно буде пройти три міні гри, які визначать ваш початковий рівень, після чого додаток підбере для вас персоналізовану програму тренувань, спрямовану на покращення ваших розумових здібностей.

Програми для розвитку мозку

Тренування поділяються на сім категорій:» «Мова», «Увага», «Швидкість», «Розв'язання поставлених проблем», «Гнучкість», «Математика»,  «Пам’ять», кожна з яких допоможе вам розвинути відповідну характеристику розумової діяльності. Попри те, що програма сама підбирає вам завдання та темп, ви можете вільно підлаштовувати його під себе, понижаючи або піднімаючи складність. Це створено для того, щоб ви мали змогу займатись систематично і не кидали навчання через надмірну складність або довгий час розв’язання задачі. Додаток доступний безкоштовно, однак з обмеженими функціями.

BrainApps

Сайт, створений російськими вченими, створена для постійної стимуляції розумових здібностей. Як і попередні програми, BrainApps пропонує нам пройти початковий тест на визначення наших сильних та слабких сторін, а також створює індивідуальну програму тренувань. Проходячи міні ігри та задачки, які заберуть у вас не більше, ніж 5 хвилин кожна, ви зможете розвинути не тільки логічне мислення, швидкість прийняття рішень та увагу, але й творчість та уяву.

Програми для розвитку мозку

На сайті доступно більше ніж дев'яносто ігор та спеціальних завдань, які сильно допоможуть вам покращити вашу продуктивність та креативність. Також ви зможете щоденно відстежувати свій прогрес. Безплатно доступна лише частина функціоналу, проте і її достатньо, щоб значно покращити ваші показники.

Peak  

Додаток доступний на iOS та Android. Програма надає вам доступ до більш ніж сорока ігор, які допоможуть вам розвинути вашу увагу, пам’ять та аналітичне мислення. Після завантаження вам одразу надається доступ до міні ігор, які допоможуть вам як розрядитись після важкого дня, так і потренувати мозок. Що довше ви граєте і розвиваєтесь, то складнішими ставатимуть завдання. Над додатком працювали провідні експерти в області когнітивістики, які стверджують, що лише 10 хвилин тренувань вашого мозку на день вистачить, щоб вже через деякий час відчути прогрес.

Програми для розвитку мозку

Застосунок доступний безплатно в AppleStore та Play market, однак за доступ до всього функціоналу програми доведеться платити.

Eidetic

Якщо ви та людина, якій надзвичайно важко запам’ятати обличчя людей, дати або номера, то цей додаток для вас. Eidetic відрізняється складнішими завданнями й надзвичайно підходить студентам, яким конче потрібно запам’ятати багато змістовної інформації. Основне завдання програми – допомогти вам прокачати вашу пам’ять. Тренування засновуються на тому, що ви створюєте картки, вносячи на них інформацію, яку хочете запам’ятати, а додаток, використовуючи базуючись на техніці інтервального повторення, створює спеціальний графік, за яким буде надсилати вам сповіщення завданнями на повторення. Ви повинні будете ввести правильну відповідь декілька разів, а інакше відповідь не зарахується. Програма безплатна, однак дозволяє вам вивчати лише одну з категорій за раз. Проте ціна повної версії всього 3 долари, тому програму можна назвати комбінацією користі та доступності.

Math

Як можна здогадатися з назви, застосунок найкраще підійде любителям математики. Власникам додатка стають доступними безліч математичних головоломок та задач, які добряче розімнуть їхні мізки, і допоможуть розвинути увагу та логічне мислення. Крім різних задачок, вам також будуть доступні інтелектуальні тести, розвивальні ігри та задачки на логіку. Всі задачки працюють на основі тесту на IQ, що надає вам змогу розвинути ваше логічне мислення.

Програми для розвитку мозку

Додаток доступний безплатно і не потребує підписки, однак після кожної гри користувач змушений буде переглядати рекламу, аби якось фінансувати розробника.

Personal Zen

Програма розроблена вченими з Нью-Йорка, основним завданням яких було допомогти людям подолати стрес в умовах шаленого темпу міського життя. Розробники впевнені, що стрес дуже суттєво впливає на нашу здатність адекватно мислити в екстрених ситуаціях та на наші відносини з іншими людьми. Тому вони створили додаток, який допоможе вам контролювати ваш рівень стресу та заспокоїти вас. Після встановлення додатка вам необхідно буде вказати на рівень вашої знервованості та вибрати час, протягом якого ви будете здатні займатись  на тиждень. Вашим завданням буде слідкувати за двома обличчями – грізним та привітним. Позитивний результат досягається, якщо взаємодіяти більше з позитивним обличчям. Науково доведено, що лише 20 хвилин такого дозвілля на тиждень допоможуть вам суттєво знизити рівень стресу.

Fit Brains Trainer

Програма з дуже приємним і яскравим дизайном, яка ідеально підійде для покращення роботи мозку. Додаток містить більше ніж триста розвивальних ігор, задач та головоломок, які спрямовані на покращення вашої уваги, кмітливості та логічного мислення. Всі ігри й задачі націлені на взаємодію з різними ділянками вашого мозку і варіюються в спектрі від складання пазлів, до лінгвістичних та математичних завдань.

Програми для розвитку мозку

Fit Brains Trainer надає вам можливість прослідкувати свій прогрес та вказує на ваші слабкі та сильні сторони, показуючи вам графіки та діаграми успішності вашого виконання. Крім того, алгоритми автоматично ускладнюють ваші тренування, залежно від вашого прогресу та успіху в тих чи інших видах завдань. Додаток безкоштовний та наявний на платформах iOS  та Android.

Brain Wars

Застосунок дає своїм користувачам з усього світу можливість позмагатися між собою. Програма дозволяє юзерам перенестися в кімнату з випадковим суперником, після чого за допомогою міні гри ви разом визначаєте у кого з вас гостріший та кмітливіший розум. Переможцем стає той, кому вдається скоріше зрозуміти хід гри та правильно застосовувати деякі правила для розв'язання задач. Завдяки певним алгоритмам програма визначає рівень розвитку вашого мислення, пам’яті та інших розумових здібностей, після чого виводить на екран відповідну статистику.

Програми для розвитку мозку

Читайте також: Додатки для дизайнерів на iPhone: перелік програм для створення інтер’єру

Завантаживши ці додатки для розвитку мозку на айфон, ви отримаєте доступ до неймовірно світу, який активно тренуватиме ваші розумові здібності.

Ваша оцінка: