Я шукаю...

Найкращі сервіси для створення власного блогу на iPhone

Сервіси для створення блогу на iPhone

Блоги – чудова можливість для висловлення власних думок та ідей, а також хороша платформа для творчості. Використовуючи сучасні технології тепер з будь-якої точки світу користувачам доступне створення індивідуальної сторінки, де будь-хто може висловитися з приводу головних подій у світі, різноманітних течій та багато інших речей, які справді цікаво обговорювати. Також блоги це зручний сервіс для маркетологів, які можуть створити та презентувати свій продукт, просуваючи  його в широкі маси в режимі онлайн.

Сервіси для створення блогу на iPhone

Якщо вам хочеться створити власний блог на айфон, варто завантажити один з сервісів, про які ми сьогодні розповімо. У них ви знайдете цілий перелік функцій, які допоможуть оформити власну сторінку та поширити власні думки серед інших користувачів.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

WordPress

Надійний сервіс, яким не перший рік користуються сотні тисяч людей у всьому світі. Широкий інструментарій платформи змушує більшість користувачів залишатися саме на  WordPress, адже серед своїх аналогів цей додаток є одним з найзручніших. Програма безкоштовна, проте містить в собі платний преміум функціонал, який ви можете придбати, якщо захочете мати повний контроль над можливостями платформи. Навіть у базовій версії знаходяться корисні інструменти, за допомогою яких ви можете стильно оформити свою сторінку та встановити фільтри, завдяки яким вам не надходитиме жоден спам, переглянути активність інших користувачів у вашому блозі й так далі.

Сервіси для створення блогу на iPhone

Читайте також: Огляд Notion: корисні функції та на що здатна програма

Багато популярних блогів, про які вам точно доводилося чути, починали свій шлях у WordPress. Одним з таких блогів, який і сьогодні розвивається на цій платформі є CNN Politics.

Через свій інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програма стане в пригоді як професіоналам, так і новачкам у сфері блогінгу.

Blog

Цей сервіс тісно пов’язаний з попереднім, оскільки обидві платформи працюють на одному й тому ж програмному забезпеченні. Blog має перелік негативних та позитивних характеристик, що властиві будь-якому сервісу для створення блогу на айфон. З переваг Blog можна виділити можливість стильно оформити свій профіль, через що з’явиться більший шанс привабити нових читачів. У переліку інструментів доступна безкоштовна зміна тем вашого блогу та встановлення сучасних плагінів, що покликані зробити роботу з вашим акаунтом зручнішою. Одним з недоліків є те, що на попередньому сервісі є набагато менше рекламних оголошень, ніж в Blog, проте ви можете заплатити, щоб їх прибрати.

 Сервіси для створення блогу на iPhone

Також у цьому сервісі є вбудоване сховище, безкоштовна місткість якого становить два гігабайти. У WordPress це сховище є більшим на 1 ГБ. Обидва місця для зберігання інформації можна розширити, доплативши за окремі опції.

Blogger

Це платформа, широкими можливостями та функціями якої користуються юзери з усього світу. Звісно, інструментарій тут не настільки широкий, як у попередніх платформ, проте вам все одно випадає змога максимально персоналізувати свою сторінку для того, щоб читачам було зручно її переглядати.

 Сервіси для створення блогу на iPhone

Однією з корисних функцій, яка допоможе вам втілити всі свої ідеї у цифровому форматі є функція графічного дизайну. З використанням цієї опції ви зможете змінити зовнішній вигляд вашої сторінки майже будь-яким чином.

TypePad Micro

Один з сервісів для створення власного блогу, на який варто звернути увагу - TypePad Micro. Тут ви знайдете зручний інтерфейс, за допомогою якого процес створення та публікації постів стане набагато легшим. Також тут знаходяться опції, за допомогою яких можна експортувати потрібні вам файли в інші додатки або ж завантажити контент з інших ресурсів.

Проте одним з недоліків платформи є невеликий перелік тем, який навряд підійде тим, хто серйозно займається блогіном. У базовому переліку безкоштовних можливостей ви знайдете теми для оформлення та персональний домен, а також доступ до підтримки технічної сторони вашого блогу. Увесь цей пакет послуг обійдеться вам в суму близько десяти доларів.

 Сервіси для створення блогу на iPhone

У час, коли є справді велика кількість безкоштовних сервісів, де всі ці опції доступні без жодної підписки, TypePad Micro помітно програє своїм аналогам, хоча у цього сервісу, звісно, є свої прихильники, які не збираються переходити на інші платформи для створення власних блогів.

Jux

Ця платформа дещо відрізняється від своїх аналогів, оскільки вона створена більшою мірою для обміну контентом всередині мережі, а не для ведення конкретного блогу. Попри те що призначення цього сервісу трохи відрізняється від попередніх, інструментарій тут приблизно такий самий. Завдяки опціям, що містить Джукс ви все одно зможете створити власний блог на айфоні. Не зважаючи на те, що він буде дещо меншим, ніж на попередніх сервісах, вам досі буде доступна можливість поділитися вашими записами з колом читачів.

Факт відсутності віджетів може дещо налякати деяких користувачів, проте це не є суттєвою деталлю роботи з веденням блогів. Інструменти Джукс дозволять вам створити візуально привабливий дизайн профілю, так само як й інші схожі застосунки. Тут ви зможете одразу створити власний акаунт та запостити публікації, що є рисою, яка вирізняє додаток з-поміж своїх альтернатив. Підхід розробників до оформлення сторінок дуже простий, зрозумілий та візуально приємний, тому у вас не має виникнути жодних проблем під час експлуатації платформи.

 Сервіси для створення блогу на iPhone

Додаток чудово підійде людям творчих професій та спеціальностей на кшталт дизайнерів та художників, тому що його вміст орієнтований переважно на візуальне сприйняття. Платформою зручно користуватися як за допомогою персонального комп’ютера, так і за допомогою смартфону.

Tumblr

Говорячи про широкі можливості для ведення власних мікроблогів, точно варто згадати Тамблер. Це популярна серед переважно молодих користувачів мережа, у якій є безмежна кількість категорій, розділених за інтересами та фандомами. Публікації тут можуть містити файли будь-яких форматів починаючи фото та відео та закінчуючи GIF. Здебільшого ця мережа націлена на візуалізацію контенту, проте тут кожен може знайти щось для себе. Музиканти тут завантажують свої нові треки, художники діляться своїми роботами у звичайному або ж цифровому форматі, а письменники регулярно публікують свої тексти.

 Сервіси для створення блогу на iPhone

Окремо варто розповісти про те, як можна оформити свою сторінку в цій соціальній мережі. Тут у користувачів з’являється можливість не просто створити профіль, а й зробити власний мінісайт, на якому розміщуватиметься контент, пов’язаний з тематикою профілю. Для легшого орієнтування в постах доступні функції пошукової системи, у якій за бажання ви знайдете публікації на теми, що вас цікавлять. Також тут доступна опція, що дозволяє стежити як за окремими користувачами, так і за пошуковими запитами. Таким чином у стрічці новин з’являтимуться не тільки пости користувачів, на яких ви підписані, а й публікації на ті теми, які вам цікаві.

Можливості персоналізації власного блогу тут майже безмежні, адже ви можете створити свій унікальний дизайн за допомогою зміни шрифтів та кольорових гам, налаштування зображення фотографій та багатьох інших опцій.

Posterous Spaces

За своїм функціоналом цей сервіс є доволі хорошим аналогом Tumblr. Завдяки добре пропрацьованій приватності ви можете з легкістю ділитися постами зі своїми підписниками, не переймаючись про порушення безпеки. Завдяки цим налаштуванням ви отримаєте повний контроль над тим, хто переглядає ваші публікації. Алгоритми цього додатку дозволяють публікувати будь-які пости таким чином, щоб вони завантажувалися в мережу якомога швидше та без жодних обмежень.

 Сервіси для створення блогу на iPhone

Використовуючи версію для мобільних додатків ви отримуєте змогу перевіряти свій фід де б ви не знаходились. Усі ці опції доступні через простий та зрозумілий інтерфейс, що не містить в собі ніяких зайвих панелей та кнопок.

Blogetery

Платформа для блогінгу, яка використовує алгоритми та програмне забезпечення додатку ВордПрес. Через перелік функцій у цих двох сервісів вони є схожими, проте не аналогічними. У Blogetery ви знайдете обмежений список безкоштовних тем, за допомогою яких зможете оформити свій блог, а також перелік з чотирьох десятків плагінів. Безкоштовна версія додатку містить в собі рекламні оголошення, проте їх можна прибрати, оформивши підписку, яка коштуватиме близько чотирьох доларів на місяць. Блокування реклами – не єдина функція, що стане доступною після оформлення підписки, адже за кілька доларів на місяць ви отримуєте:

  • додаткові теми для дизайну вашого блогу
  • широкий перелік плагінів
  • технічна підтримка за допомогою електронної пошти
  • ще п’ять гігабайтів вільного простору у хмарному сховищі, що прив’язане до платформи

Weebly

Ця програма є трохи складнішою в експлуатації, ніж її альтернативи. Це пов’язано з тим що у Weebly окрім ведення власного блогу можна попрактикуватися зі створенням вебсайтів. Звісно, ця програма не є професійним конструктором, проте якщо ви новачок в цьому ділі й хочете дізнатися як приблизно виглядає процес створення сайту, платформа точно з цим допоможе.

 Сервіси для створення блогу на iPhone

Завдяки широкому переліку можливостей тут можна редагувати не тільки текстові складові сторінки, а й додавати різноманітні медіафайли на кшталт відео, аудіо, фото, слайдшоу і так далі. Це допоможе зробити ваш блог наочнішим та урізноманітнити його медіавмістом.

До того ж цю систему можна використати замість елементу управління деталями на вашому сайті й виконувати замовлення своїх клієнтів, оптимізуючи експлуатацію платформи.

LiveJournal

Важко знайти людину у сфері блогінгу, яка нічого не знала б про Живий Журнал. Програма націлена переважно на взаємодію між користувачами, які можуть ділитися один з одним останніми новинами та подіями у світі. LiveJournal залишається популярним у деяких колах переважно через можливості соціалізації, які дає функціонал застосунку.

 Сервіси для створення блогу на iPhone

Варто прочитати: Як скачати книгу на iPhone

Сподіваємося, що наша стаття допомогла тим, хто хотів би завантажити додаток для блогу на iPhone, проте все ніяк не міг визначитися з фаворитом.

Ваша оцінка: