Що робити, якщо не працює Wi-Fi

Що робити, якщо не працює Wi-Fi

Ваш iPhone – потужний пристрій, але у нього не вистачить сил отримати доступ до Інтернету, якщо виникнуть проблеми з маршрутизатором або підключенням до Інтернету. Ось як усунути проблеми з Wi-Fi на iPhone.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Перевірте маршрутизатор

Якщо проблема полягає у маршрутизаторі, ви можете спробувати кілька способів.

Перевірте наявність оновлень прошивки. Виробники маршрутизаторів часто випускають оновлення програмного забезпечення, які виправляють помилки та покращують функціональність. Іноді вони потрібні, щоб змусити старі маршрутизатори працювати з найновішими стандартами Wi-Fi, тому варто перевірити, чи є такі оновлення для вашої моделі маршрутизатора.

Перевірте, чи немає фізичних пошкоджень маршрутизатора. Якщо щось пошкодило або зламало ваш маршрутизатор, вам, можливо, доведеться замінити його повністю або доручити ремонт професіоналам – якщо можливо, переконайтеся, що будь-який ремонт покривається гарантією, перш ніж платити зі своєї кишені!

Перевірте, чи немає перешкод від інших пристроїв або електронних приладів у будинку, що використовують радіохвилі (наприклад, бездротових телефонів). Вони можуть створювати перешкоди для бездротових сигналів, що проходять через стіни та стелі, що може завадити їм досягти мети.

Переконайтеся, що у вас активне підключення до Інтернету

Перевірте підключення до Інтернету. Переконайтеся, що ви підключені до Інтернету, перевіривши піктограму Wi-Fi у верхньому правому куті екрана комп'ютера. Якщо сигнал Wi-Fi відсутній, це означає, що ваш комп'ютер не може підключитися до маршрутизатора і, отже, не може підключитися до Інтернету.

Перевірте підключення до Wi-Fi. На комп'ютерах з Windows 10 відкрийте Панель керування та двічі натисніть на Центр керування мережами та спільним доступом. Виберіть Редагувати параметри адаптера в розділі Перегляд стану мережі та завдань на лівій панелі та клацніть правою кнопкою миші на Бездротове мережне підключення (наприклад), а потім виберіть пункт Властивості. Виберіть Режим налаштування, потім виберіть Вимкнути, якщо доступно, або Увімкнути, якщо недоступно на вкладці Додатково, потім натисніть кнопку OK, доки система не перезавантажиться автоматично, що може зайняти до 30 секунд, перш ніж продовжити роботу з цими інструкціями щодо усунення несправностей бездротової мережі тільки для комп'ютерів з Windows 10 (на відміну Apple Mac або Linux PC).

Забудьте про мережу та підключіться знову

Щоб скинути налаштування мережі, спочатку вимкніть Wi-Fi на iPhone та маршрутизаторі. Якщо ви не знаєте, як це зробити, ознайомтеся з інструкціями, що додаються до будь-якого пристрою, або знайдіть в Інтернеті "як відключити Wi-Fi на iPhone".

Вимкніть та увімкніть Wi-Fi

Вимкніть Wi-Fi.

Увімкніть Wi-Fi і перевірте, чи вирішено проблему.

Якщо ні, спробуйте іншу мережу Wi-Fi.

Оновлення програмного забезпечення на iPhone та маршрутизаторі

Якщо у вас немає оновлення, швидше за все ваш маршрутизатор давно не оновлювався. Щоб перевірити, чи ваш iPhone оновлено:

  • Перейдіть до Установки > Загальні > Оновлення програмного забезпечення.
  • Якщо є оновлення для вашого оператора, негайно завантажте та встановіть його. Це дозволить переконатися, що на вашому телефоні встановлені останні оновлення програмного забезпечення.
  • Якщо оновлень ще немає або програмне забезпечення телефону вже оновлено, перейдіть до App Store і переконайтеся, що всі програми оновлені, завантаживши їх (або увійшовши до iTunes з комп'ютера).

 

Якщо жодна з вищезгаданих дій не допомогла вирішити проблему, можливо, у вас зламаний маршрутизатор або несправне підключення до Інтернету. У цьому випадку необхідно зв'язатися з вашим інтернет-провайдером та попросити у нього допомоги.

Дізнайся, що робити, якщо забув пароль від Wi-Fi?