Я шукаю...

Чи варто купувати вживаний MacBook?

Чи варто купувати вживаний MacBook? - icoola.ua - фото

Хоча комп'ютери Mac відомі своєю якістю та довговічністю, не всі можуть дозволити собі купити новий. Це чудова новина, адже вживані Macbook можуть бути не гіршими за нові, якщо за ними правильно доглядати!

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як перевірити вживаний MacBook перед покупкою?

Вживані Macbook: чудовий спосіб заощадити! Звичайно, перед покупкою вживаного Macbook важливо ретельно його перевірити, щоб переконатися, що він у належному стані.

Ось кілька порад, які допоможуть вам провести візуальний огляд та перевірку Macbook.

Огляд корпусу

Перевірте корпус на наявність тріщин, сколів, вм'ятин та інших пошкоджень. Незначні потертості не є проблемою, але серйозні пошкодження повинні вас насторожити.

Перевірка дисплея

 Увімкніть Macbook і перевірте екран на наявність битих пікселів. Для цього підійде: чистий білий фон, який допомагає виявити будь-які чорні або темні пікселі та чистий чорний фон, який допомагає виявити будь-які світлі або яскраві пікселі.

Перевірка клавіатури

Натисніть кожну клавішу кілька разів, щоб переконатися, що вона чітко й без заїдань спрацьовує.  Зверніть увагу на те, чи не видають клавіші сторонні звуки під час натискання.

Огляд портів

Огляньте всі порти на Macbook (заряджання, USB, Thunderbolt, HDMI тощо) на предмет забруднень,пошкоджень або іржі. Спробуйте підключити до них кабелі та переконайтеся, що вони щільно сидять і не хитаються.

Перевірка роботи системи

Запустіть Macbook і дайте йому попрацювати деякий час. Зверніть увагу, чи не видає він занадто сильного шуму від вентиляторів та перевірте, чи не гріється корпус Macbook під час роботи.

Перевірка акумулятора

Перевірте стан батареї в системних налаштуваннях Macbook. Зверніть увагу на те, скільки відсотків заряду залишилося і скільки часу автономної роботи доступно.

Дізнатися детальніше: як перевірити цикли батареї вашого Mac?

Купуючи Macbook б/у, ви завжди ризикуєте. Тому так важливо ретельно перевірити пристрій перед покупкою. Дотримуючись даних порад, ви зможете мінімізувати ризики і зробити вдалу покупку.

Як перевірити чи не крадений макбук?

Купівля вживаного гаджета може бути чудовим способом заощадити гроші, але важливо пам'ятати, що ви ризикуєте натрапити на шахраїв. Розберемо топ порад, як перевірити чи не крадений макбук.

Чек на товар

Найкращим і найефективнішим способом перевірки техніки є наявність чеку або квитанції про покупку. Це важливий документ, який підтверджує легальність придбання, але на жаль багато людей його не зберігають. 

Наявність комплектації

При купівлі вживаного гаджета важливо перевірити наявність оригінальної комплектації, яка повинна включати:  коробку з відповідним серійним номером на ній, інструкції та документація  та зарядний пристрій.

Перевірте iCloud

Блокування iCloud - це захисна функція, яка допомагає запобігти незаконному використанню apple. Якщо у макбука заблокований iCloud, ви не зможете його активувати, скинути налаштування до заводських.

Щоб перевірити статус блокування, відкрийте «Налаштування» > «iCloud» і перевірте, чи власник увійшов у свій обліковий запис. Якщо обліковий запис активний, попросіть власника вийти з нього якщо він відмовляється швидше за все даний девайс йому не належить.

Купівля вживаного гаджета у неперевіреного продавця завжди пов'язана з ризиком. Якщо ви не впевнені в чомусь, краще відмовитися від покупки та купити гаджет у перевіреного продавця або в сервісі відновлених гаджетів.

Як перевірити мак за серійним номером?

За допомогою серійного номера ви можете перевірити, чи є Macbook справжнім продуктом Apple, чи не є підробкою, історію ремонту та основне перевірити, чи не був iPhone втрачений або вкрадений.

Для цього потрібно:

  1. Зайти на сторінку (перевірити статус гарантійного покриття для пристрою) на сайті Apple;
  2. Ввести серійний номер пристрою;
  3. Отримати інформацію про пристрій.

Цікаво прочитати: як перевірити чи користувалися Айфоном раніше?

Чи варто купувати вживаний Макбук?

Купівля вживаного MacBook може бути чудовим способом заощадити гроші, але перед тим, як прийняти рішення, слід ретельно зважити всі плюси та мінуси.

Переваги

  • Високі технічні характеристики за доступною ціною;
  • Зменшення електронних відходів.

 

Недоліки

  • Стан пристрою;
  • Обмежена або відсутність гарантії;
  • Ризик шахрайства.


Купівля вживаного MacBook може бути вигідною, якщо ви проведете ретельну перевірку пристрою та зможете знайти надійного продавця або хороший магазин. Це допоможе уникнути потенційних проблем та забезпечить довгий термін служби вашого MacBook.

Ваша оцінка: