Я шукаю...

Як перевірити чи користувалися Айфоном раніше?

Перевірка Айфону

Перед важливою покупкою техніки, перше питання яке зазвичай виникає - він новий чи бу? Для декого важливо, щоб техніка була новою та не користованою, але тут думки багатьох покупців розходяться і варто обирати сторону. Але зараз не про це. У цій статті ми поговоримо про головну тему нового айфону. Як його “вичислити” та чому в магазин потрапляє бу айфон

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Як виглядає неактивований Айфон

Повноцінно користуватися телефоном можливо лише після його активації. Якщо у магазині пропонують смартфон у якому на екрані можна побачити робочий стіл, то даний Айфон вже пройшов активацію.

Користувач у новому телефоні самостійно обирає мову, здійснює створення облікового запису iCloud. Проте, як вже було сказано вище, неактивований iPhone не є гарантією того, що він новий. Екран вітання може з’являтися після того, як смартфон був скинутий до заводських налаштувань, або ж відновлення iOS було здійснено за допомогою ПК.

Таким чином, навіть надійно запакована коробка у якій знаходиться так званий «новий» пристрій ще не говорить, що це і справді так.

Дізнайтесь більше разом з ICOOLA, як налаштувати айфон?

Як визначити новий Айфон чи ні?

Хочете знати, чи ваш iPhone оригінальний? З моменту запуску ці пристрої стали еталоном автентичності та якості. Багато людей шукають їх через престиж, який вони мають, і вони настільки прагнуть мати їх у своїх руках, що іноді не приділяють достатньо часу, щоб перевірити їхні характеристики.

І, можливо, в якийсь момент у вас була можливість купити iPhone за ціною, значно нижчою за звичайну. Ситуація, яка відразу змушує засумніватися, чи справді це оригінальна модель.

Але перш ніж прийняти рішення, дайте собі трохи часу і прочитайте наступну інформацію. Таким чином, ви зможете визначити, чи є iPhone, який ви хочете купити, оригінальним, чи навпаки підробкою.

Перевірте операційну систему

Більшість підроблених iPhone зазвичай не мають офіційної операційної системи бренду. Саме через це Перше, що вам потрібно перевірити, це те, що всі програми, які ви встановили, знаходяться на оригінальному iPhone.

Для цього добре, що раніше у вас був оригінальний пристрій, але якщо це ваш перший iPhone, ви можете звернутися до друга, у якого він є. в іншому випадку просто знайдіть інформацію в Інтернеті, щоб дізнатися, які власні програми є на iPhone.

Зазвичай підроблені iPhone покладаються на модифіковану версію Android, яку вони мають намір видати за iOS. Це поширене явище, оскільки Android є безкоштовним програмним забезпеченням, яким може маніпулювати кожен, хто має необхідні знання.

Перевірте IMEI пристрою

IMEI - це код, який використовується для ідентифікації мобільних пристроїв у глобальній системі мобільного зв'язку. Іншими словами, це унікальний номер, який належить кожному телефону в світі.

Зазвичай код IMEI зазвичай присутній на задній панелі iPhone, точніше під логотипом Apple. Крім того, зазвичай він розташований на задній частині лотка SIM-карти.

Після перевірки коду необхідно переконатися, що він збігається з кодом, який відображається в операційній системі. Для цього потрібно виконати наступний шлях: « конфігурація »>« Загальні »>« Інформація » Або « Про ». Якщо код IMEI не збігається з кодом корпусу, це може бути підроблений iPhone.

Якщо він збігається, наступне, що ви можете зробити, це перейти на офіційну сторінку Apple і ввести код, щоб перевірити його справжність. Якщо пристрій підроблений, ви отримаєте попередження, що введений номер не належить справжньому iPhone.

Чому в магазин потрапляє використаний Айфон?

На ринку дуже часто здійснюється продаж вже використаних товарів під виглядом нових. Наприклад, у країну нелегально потрапляє велика партія вже активованих смартфонів, які потрібно продати.

Нові мобільні пристрої, які прив’язані до певного оператора можна придбати у США досить дешево. Відповідно, продавши такий гаджет у нашій країні можна заробити чималу суму коштів.

Часто такі телефоні є повністю новими, але і в такому випадку користувач отримує один негативний момент – термін обслуговування Айфону буде значно скорочений. Тому краще перевіряти смартфон під час вибору. Покупець має повне право здійснювати такого роду перевірки, та відмовитися від придбання у разі негативного результату.

Як перевірити Айфон перед покупкою?

Якщо ви збираєтеся купити телефон, ось важливі критерії, які слід взяти до уваги:

  • Походження пристрою: Перше питання, яке спадає на думку, коли ви купуєте відремонтований телефон, це «звідки цей смартфон?» ". Якщо іноді неможливо відстежити походження вашого пристрою, авторитетний торговий посередник подбає про те, щоб ваш телефон обслуговувався та ремонтувався.
  • Гарантія на телефон: Яка гарантія в разі поломки? Загалом, майже на всі відремонтовані пристрої надається гарантія. Перш ніж купувати відремонтований телефон, не забудьте підтвердити цей момент у свого торгового посередника.
  • Стан смартфона: Перед покупкою важливо перевірити стан відремонтованого телефону. Стан акумулятора, зарядний порт, ключі, кнопки... несправна деталь може ускладнити користування телефоном.
  • Телефонна мережа: І нарешті, переконайтеся, що телефон працює з вибраним оператором мобільного зв’язку. Насправді деякі ноутбуки продаються заблокованими лише для певних операторів. Потім вам доведеться розблокувати його для іншого.

 

Також цікаво дізнатись, як почистити динаміки айфону?

Ваша оцінка: