Я шукаю...

Як перевірити чи користувалися Айфоном раніше?

Перевірка Айфону

Питання як перевірити чи вживаний Айфон цікавить багатьох майбутніх власників даного смартфону. Враховуючи те, що гаджети від компанії Apple задоволення не із дешевих варто з відповідальністю підходити до придбання такої техніки, щоб не переплачувати.

В першу чергу, варто зазначити, що новий пристрій потребує активації. Тому, якщо в придбаному приладі не потрібно здійснювати активацію, то це перша ознака того що смартфон не новий. Однак це один з очевидних сигналів, які можна дуже легко помітити. Винахідливі продавці знають як продати вже вживаний Айфон навіть з даною особливістю.

Компанія Apple відома тим, що дбає про споживачів, тому вона створила більш дієвий метод, який допоможе у вирішенні даної проблеми. Тому, перед придбанням нового Айфону не варто хвилюватися, сьогодні вже відомо декілька методів які допомагають перевірити чи вживаний смартфон.

Читайте також: У 2021 році стало відомо, що деякі зарядки не підходять для нових пристроїв Apple.

Як виглядає неактивований Айфон

Повноцінно користуватися телефоном можливо лише після його активації. Якщо у магазині пропонують смартфон у якому на екрані можна побачити робочий стіл, то даний Айфон вже пройшов активацію.

Не активований Айфон

Користувач у новому телефоні самостійно обирає мову, здійснює створення облікового запису iCloud. Проте, як вже було сказано вище, неактивований iPhone не є гарантією того, що він новий. Екран вітання може з’являтися після того, як смартфон був обтулений до заводських налаштувань, або ж відновлення iOS було здійснено за допомогою ПК.

Таким чином, навіть надійно запакована коробка у якій знаходиться так званий «новий» пристрій ще не говорить, що це і справді так.

Як визначити новий Айфон чи ні?

На офіційному сайті виробника можна знайти розділ «Перевірка права на обслуговування і підтримку». Саме тут користувач може визначити, чи був раніше телефон у використанні. І щоб це зробити потрібно просто знати серійний номер пристрою. Для цього необхідно знайти його на коробці.

Перевірка виконується наступним чином:

 1. Потрібно перейти на офіційний сайт компанії Apple.
 2. Знайти розділ «Перевірка права».
 3. Після цього в спеціальне поле потрібно ввести серійний номер пристрою.
 4. Останній крок натиснути «Продовжити».

Варто зазначити, що у серійному номері пристрою не може бути букви «о», замість її компанія використовує цифру «0».

Перевірка Айфона

Якщо клавіша «Продовжити» була натиснута і на екрані з’явилася інформація про те, що пристрій раніше не був використаний та його необхідно активувати - відповідно він раніше нікому не належав.

Після того, як пристрій буде активований тут можна буде переглядати інформацію не лише щодо активації, але й гарантійного терміну. Можливо дані з’являться на сторінці не відразу, але вже через добу почнеться відлік (гарантійний термін складає 365 днів).

Якщо, на офіційному сайті знаходиться інформація про те, що смартфон вже пройшов активацію, або що гарантійний термін вже практично завершений, то відповідно Айфон не новий.

Чому в магазин потрапляє використаний Айфон?

На ринку дуже часто здійснюється продаж вже використаних товарів під виглядом нових. Наприклад, у країну нелегально потрапляє велика партія вже активованих смартфонів, які потрібно продати.

Чому в магазин потрапляє не новий смартфон

Нові мобільні пристрої, які прив’язані до певного оператора можна придбати у США досить дешево. Відповідно, продавши такий гаджет у нашій країні можна заробити чималу суму коштів.

Часто такі телефоні є повністю новими, але і в такому випадку користувач отримує один негативний момент – термін обслуговування Айфону буде значно скорочений. Тому краще перевіряти смартфон під час вибору. Покупець має повне право здійснювати такого роду перевірки, та відмовитися від придбання у разі негативного результату.

Як перевірити Айфон перед покупкою?

Як перевірити відновлений Айфон при покупці? Є декілька варіантів перевірки. 

 1. В першу чергу, це вигляд коробки, вона буде відрізнятися. На лицевій частині немає стандартного зображення.
 2. На коробці буде певний напис - RFB. Користувач з легкістю його зможе знайти.
 3. Ціна буде значно зниженою.
 4. Офіційно відновлені гаджети Apple нічим не відрізняються від інших нових.

Айфон зможе виконувати всі функції й при цьому на придбанні гаджету буде можливість зекономити.

Як перевірити Айфон при покупці з рук?

Що потрібно перевірити при покупці Айфона з рук? Покупець має повне право перевіряти Айфон перед тим  як придбати. І допоможуть йому у цьому наступні методи:

 • перевірка на офіційному сайті компанії;
 • звернення уваги на цифри серійного номера не лише на коробці, але й у настройках самого смартфону;
 • перевірка iCloud;
 • скидання телефона до заводських налаштувань та перевірка, чи працюватиме він із вашою сім-картою;
 • перевірка всіх функцій.

Корисно також поцікавитись у продавця, в якому магазині він купував айфон і чи зберіг він чеки. Якщо він у свій час придбав телефон з рук або стверджує, що купив телефон недавно, але не зберіг чеки, це наштовхує на певні підозри.

Обираючи новий смартфон потрібно підготуватися заздалегідь і звертати увагу на будь-яку дрібницю. Це допоможе обрати якісний гаджет.

Прочитайте також: Наскільки безпечно купувати відновлені Айфони на Amazon.

Ваша оцінка: