Я шукаю...

Що робити, якщо виникла зелена полоса на екрані айфона?

Що робити, якщо виникла зелена полоса на екрані айфона? - icoola.ua - фото1

Зелена смуга на екрані Айфона - проблема далеко не нова і вже упродовж декількох останніх років багато користувачів з нею стикаються. І на цей раз характер неполадки досить серйозний.

Про це стало відомо ще з 2017 року, після того, як користувачі масово з усього світу почали публікувати на форумах і в соціальних мережах інформацію про появу зеленої смуги, яка заважає нормально функціонувати смартфону.

Зелені смуги на Айфоні

Дана проблема характерна тільки для власників iPhone X. А що найцікавіше, у 80% випадків смуга має однакове розташування і товщину на екрані. Побачити її можна з правого боку по всій довжині екрану. І тільки у деяких користувачів зелена смуга на Айфон Х з’явилася не справа, а зліва.

Чи варто купити iPhone XR та яка ціна на цей смартфон?

При цьому з появою нових смартфонів проблема не зникла. Про появу зеленої смуги також почали повідомляти власники iPhone XS і новіших поколінь смартфонів від компанії Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Чому компанія Apple вирішила не звертати уваги на дану проблему?

Після придбання Айфона десятого покоління деякі користувачі почали помічати поява зеленої смуги на екрані. Але, все ж кількість власників смартфонів, які продемонстрували проблему, з наявністю доказів виявилося не так і багато. А особливо якщо врахувати той факт, що з конвеєра заводів виходить по кілька мільйонів нової продукції, то поява несправності у кількох користувачів на даному тлі виглядає не суттєвою.

Рекомендуємо також ознайомитися з асортиментом наших відновлених смартфонів та купити айфон за найнижчою ціною в Україні.

Чому в Apple не відреагували на проблему

З боку користувача, подібна проблема виглядає досить серйозною. Адже купуючи смартфон за 1 тис. доларів покупець розраховує на якісний гаджет, який після першого місяця використання не доведеться нести в сервісний центр. А також варто врахувати наступні моменти:

 • Під час придбання смартфон виглядає повністю робочим, ніяких візуальних проблем не спостерігається. Користувачі стверджують, що зелена смуга з'являється мимовільно, смартфон не падав, і не був у воді. Крім цього деякі стверджують, що несправність почала даватися взнаки після перших кілька тижнів використання.
 • При перезавантаженні або виключенні смартфона зелена смуга не зникає.
 • З подібною проблемою до виробника зверталися власники Айфон Х 65 ГБ, 256 ГБ в кольорах корпусу Silver / Space Grey. І що найцікавіше, зелена смуга з'являлася у власників гаджетів з різних країн таких як: Канада, Польща, США та інші. Тому, можна стверджувати, що зелена смуга не є проблемою, якоїсь певної конфігурації.
 • Якщо смартфон було придбано в Apple Store, то компанія готова повністю замінити на новий гаджет. Зі збільшенням кількості звернень про подібну проблему збирають якомога більше інформації щодо причин виникнення зеленої смуги, що, є нормальною практикою для «яблучної» компанії.

Чому можуть виникати зелені смуги на Айфоні?

Насправді як пізніше виявилося, у багатьох користувач смуга може бути не тільки зеленого кольору. Вона може бути жовтою, синьою, червоною і навіть рожевої.

Чи варто купити айфон 10? Читай огляд цього смартфону у 2024 році.

Чому на Айфоні можуть з'являтися зелені смуги

Серед головних причин, які можуть вплинути на появу подібної проблеми можна виділити:

 • В першу чергу багато хто вважає, що головна причина може бути пов'язана з дефектом в OLED дисплеї, яким оснащений Айфон Х. Відомо, що аналогічний дисплей також був використаний компанією Samsung в смартфоні Galaxy S7. І тут також з'являлися проблеми з виникненням смужок, але не зелених, а рожевих. При цьому корейська компанія визнала свою помилку і замінила всі пристрої з даним дефектом, а причину всього цього назвала несумісність деяких компонентів пристрою між собою.
 • У TechCrunch стверджують, що Айфон Х має абсолютно нову систему розташування пікселів. А виникнення зеленої смуги - це ніщо інше як збій електричного живлення, при якому всі напруження спрямовується саме в субпіксель, які й відповідають за появу зеленого кольору.
 • Серед інших причин, які могли вплинути на виникнення подібної проблеми можна також назвати несправності зі шлейфом підключення дисплею, механічні пошкодження.

Багато хто стверджує, що найбільш часто зелена смуга на Айфоні виникає через брак дисплея, який виникнув під час виробництва. У чому ж насправді криється проблема? Можливо в диверсії з боку компанії Samsung проти Apple.

Але, в Купертіно розв'язувати це питання досить радикально. У нових партіях iPhone X OLED матриці були замінені й використані від іншого виробника - компанії LG.

Як позбутися зеленої смужки на Айфоні?

Якщо несправність виникла через дефект, то самостійно нічого виправити не вийде. Рішення в такому випадку - скористатися гарантією, і якщо несправність, і правда виникла через брак, то смартфон замінять на новий.

Як позбутися зеленої смуги на Айфон

Якщо причина в іншому можна спробувати зробити наступне:

 • Вимкнути смартфон на деякий час, а потім знову включити. Попри те, що вигоряння екрана - це постійна проблема, все ж можна спробувати вимкнути смартфон на 30 хвилин, після цього включити й ще раз повторити всі ті ж дії.
 • Управління настройками дисплея. Проблеми зображення на екрані Айфона досить часто вирішується шляхом управління деякими параметрами в самому телефоні. Можливо, поява смуги буде вирішено даним методом. Для цього необхідно перейти в «Налаштування», потім в розділ «Дисплей» і вибрати «Яскравість». Необхідно зменшити яскравість екрану. А також можна і зовсім активувати функцію автоматичного регулювання яскравості екрану.
 • Оновлення програмного забезпечення. Вигоряння екрана на Айфон Х може бути пов'язано з оновленням.
 • Скидання всіх налаштувань на смартфоні. Щоб виконати дані дії, необхідно перейти в «Налаштування», потім вибрати «Загальні» прокрутити й знайти «Скидання» і «Скинути всі налаштування». Після появи запиту необхідно буде ввести код доступу на пристрої й підтвердити свої дії. І в кінці процедури необхідно перезавантажити пристрій.

Поява зелених смуг на Айфон Х

До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Але все ж не дивлячись на наявність відразу кількох методів, які повинні допомогти усунути цю проблему в 90% випадків необхідно звертатися за допомогою в Apple. До цього дня компанія офіційно все ще не визнала цю проблему, але звертаючись за допомогою користувачі стверджують, що смартфони змінюють на нові без зайвого галасу. Тому, можна стверджувати, що в Купертіно добре обізнані про проблему, але не хочуть розголошувати цього.

Ваша оцінка: