Я шукаю...

Як скинути налаштуваня Apple Watch до заводських

Apple Watch фото

Про годинники від компанії Apple, мабуть, уже всі чули, адже вони увірвалися на технічний ринок та спричинили справжній бунт серед ручної електроніки. Від самого початку Apple Watch не був першим на ринку серед популярних брендів, проте вони зараз створюють неабияку конкуренцію компаніям Samsung та Garmin.

епл вотч на жіночій руці

Apple Watch користуються багато людей із різними видами своєї діяльності, і мабуть, найголовнішим є те, що цей смартгодинник усім підходить та полегшує роботу. До прикладу спортсмени використовують його під час своїх тренувань, а діловим людям цей годинник завжди нагадає  про важливу зустріч. А також Apple Watch допомагає людям схуднути, тому що стимулює регулярно та вчасно закривати кільця активності. Якщо у вас проблеми із серцем, то цей гаджет легко та швидко може вам зробити електрокардіограму і вам не прийдеться стояти у великій черзі до кардіолога. Нещодавно вийшла нова версія смартгодинника із функцією вимірювання кисню в крові. Тому, якщо ви бажаєте придбати нову версію Apple Watch, а стару потрібно скинути до заводських налаштувань, тоді ця стаття саме для вас.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Навіщо скидати Apple Watch до налаштувань від виробника?

Зазвичай техніка від Apple  працює дуже справно та стабільно, але з технікою може статись всяке, будь-які проблеми чи збої, які неможливо виправити простим перезавантаженням годинника. Тому коли таке станеться, і вже нічого не допомагає варто скинути смартгодинник до настройок від виробника і відновити усі дані за допомоги резервної копії. У житті буває всяке чи то дитина залізла куди не потрібно і змінила пароль, чи ви забули код доступу, тому в такій ситуації є лише один спосіб - скинути до заводських настройок годинник.

Читайте також: Топ найкрутіших фішок Apple Watch

епл вотч на чоловічій руці

Також одна із популярних причин скидання даних - це продаж чи ремонт Apple Watch, або продаж свого телефону. Тому потрібно скинути усі дані для нового власника.

Як скинути дані за допомогою IPhone?

Це один із правильних методів скидання даних за допомоги свого телефону. Адже у такий спосіб ви від'єднуєте годинник повністю від свого телефону з яким він спарений, а також відв'язуєте Apple Watch від облікового запису на ICloud користувача. Цей спосіб допомагає вам у два рази швидше впоратись із поставленою ціллю та повернутися уже до чистенького від даних Apple Watch.

Для скидання налаштувань Apple Watch і видалення облікового запису на ICloud вам необхідно, щоб пристрої телефон та годинник знаходились поруч та перевірити чи включений на них Bluetooth. Далі виконуйте наступне:

  • На IPhone увійдіть до програми Watch зайдіть до вкладки “Мій годинник”.
  • У верхній частині екрану вибираємо наш годинник та натискаємо на ярлик з інформацією.
  • У відкритій вкладці нам потрібно натиснути на графу “Розірвати пару з AppleWatch”.
  • У деяких моделях також присутні функції GPS + Cellular у них можна зберегти або ж видалити  тариф від свого мобільного оператора.

Якщо ви згодом бажаєте знову приєднати ці пристрої, то вам ми рекомендуємо все-таки зберегти тарифний план, якщо ж ви більше ніколи не прив’яжете ці два пристрої видаляйте його. Якщо з іншою моделлю годинника або телефона не вдасться під'єднатися до тарифного плану тоді зв’яжіться зі своїм оператором мобільного зв’язку.

епл вотч на руці

Повторно необхідно підтвердити свої дії. Тут можливо вам доведеться знову ввести пароль безпеки, щоб відключити блокування активності. Також перш за все перед стиранням даних зробіть резервну копію, можливо ви забули перенести щось важливе. Також цю копії ви можете використовувати уже з новим годинником.

Після виконаних дій телефон та годинник будуть розірвані.

Як скинути налаштування Apple Watch без IPhone?

Також поширена проблема під час скидання даних смартгодинник без телефону. За відсутності прив’язаного телефону вам можна буде стерти усі дані з годинника саме на ньому, але тут уже не вийде повністю відв'язати пристрій від телефону, як у попередньому способі.

Для видалення усіх настройок без прив'язаного телефону вам необхідно розблокувати пристрій  натиснути коронку DigitalCrown і відкрити програмах перейти до настройок. У розділі настройок вам потрібно вибрати:

  1. Основні.
  2. Скидання даних.
  3. Видалити контент та налаштування.

Далі потрібно буде ввести чотиризначний код безпеки  та підтвердити свої дії натиснувши на напис “Видалити все” далі з’явиться анімація та почнеться процес скидання даних.

Пам’ятайте при видаленні даних усі медіафайли, дані та настройки стираються, якщо на вашому смартгодинник є важлива інформація, створіть на своєму телефону резервну копію, тому при будь-яких обставинах усі ваші дані збережуться. Якщо ж ви не встигли це зробити, тоді інформація буде втрачена. 

епл вотч

Якщо ви не можете отримати доступ до настройок на AppleWatch через те, що забули код безпеки, перемістіть годинник до зарядного пристрою, далі утримуйте кнопку з боку поки не побачите напис “Виключити” далі утримуйте колечко DigitalCrown  та натисніть на скидання. Після скидання настройок у такий спосіб вам знову доведеться створити пару між годинником та телефоном. Згодом відкрийте програми та дійте за всіма інструкціями по підключенню.

Як відв’язати AppleWatch від облікового запису на ICloud?

При відв'язанні пристроїв один від одного не завжди видаляється обліковий запис на ICloud. З цієї ситуації також є вихід. Тут потрібно застосувати так зване блокування активації. Такий метод підходить для тих хто не знає або забув дані від облікового запису на ICloud, який використовувався на телефоні до якого був прив’язаний даний смартгодинник це не допоможе вам створити пару із будь-яким іншим IPhone.

багато епл вотч

 Якщо ж вам відомі дані від облікового запису, то відключити блокування активності можна і через скидання даних на телефоні. Для цього потрібно зайти на сайт ICloud та авторизуватись під потрібним обліковим записом. Далі у верхньому правому куті на авторизованому обліковому записі вибрати “Настройки облікового запису”.  Далі на відкритій сторінці в секції “Мої пристрої” вибрати саме ваш смартгодинник і навпроти вибрати “Видалити обліковий запис”.

Вас може зацікавити: Огляд Apple Watch 5

Ваша оцінка: