Що робити, якщо телефон бачить зарядку, але не заряджається?

Що робити, якщо телефон бачить зарядку, але не заряджається? - icoola.ua - фото

Зміст

Більшість власників смартфонів заряджають свої пристрої щодня. Однак дехто може зіткнутися з особливою ситуацією. Це той випадок, коли ви підключаєте телефон до зарядного пристрою, і він показує своє виявлення, але з часом рівень заряду батареї не збільшується. Що це означає і що можна зробити у такій ситуації?

Завантажте програму, щоб переконатися, що зарядний пристрій працює

Ви знайдете програми в Google Play та App Store, які можуть аналізувати процес заряджання вашого смартфона. Прикладом такої програми є Ampere. Додаток знає, скільки енергії витрачається під час заряджання, тому ви можете легко перевірити, чи взагалі заряджається ваш смартфон. Кольорові сигнали показують, збільшується або зменшується рівень заряду батареї в даний момент і з яким потоком енергії працює пристрій. Ймовірно, з'ясується, що, незважаючи на сигналізацію про зарядку, живлення енергії настільки мало, що пристрій просто споживає її більше для своєї роботи.

А ви знали, що робити якщо гріється телефон та чому слід одразу ж звертати на це увагу!

Замініть батарею на нову

Найчастіша причина ситуації, коли телефон бачить зарядний пристрій, але не заряджається, це просто несправна або застаріла батарея. Акумулятор просто більше не здатний зберігати стільки енергії, скільки раніше. У цьому випадку краще якнайшвидше замінити акумулятор, так як несправний акумулятор може здутися або протікати і завдати набагато більшої шкоди всередині смартфона. На жаль, у більшості нових телефонів замінити батарею неможливо. Тому у вас, ймовірно, не буде іншого вибору, окрім як відвідати сервіс або ще краще використовувати гарантійний термін, якщо ваш телефон все ще захищений.

Що робити, якщо телефон бачить зарядку, але не заряджається? - icoola.ua - фото1
Змініть установки телефону

Оптимізація налаштувань батареї може вплинути на термін служби батареї, ніж здається. Коли нові смартфони автоматично оптимізуються для економії енергії, старі телефони можуть працювати набагато гірше при роботі з новими програмами. В результаті енергія, що запасається в акумуляторі, витрачається невідповідно швидко, особливо якщо постійно використовувати всі додаткові можливості смартфона. Типові функції, які можуть викликати це, включають з'єднання Bluetooth, Wi-Fi або NFC. Якщо ви не можете зарядити телефон, навіть якщо він під'єднаний до зарядного пристрою, спробуйте вибрати власні настройки енергозбереження.

Якщо з'ясується, що проблема з відсутністю заряджання телефону виникла під час оновлення програмного забезпечення, можливо, вам потрібно буде відновити старішу версію Android. Так само, якщо ви не пам'ятаєте, коли востаннє оновлювали програмне забезпечення свого телефону, варто зробити це оновлення. Однак майте на увазі, що встановлення останньої версії операційної системи не завжди може бути успішним і гладким на старих моделях смартфонів.

Перевірте зарядний кабель та розетку змінного струму

Навіть якщо ваш смартфон сигналізує про підключення до зарядного пристрою, варто перевірити справність всіх компонентів . Передусім переконайтеся, що зарядний пристрій заряджається при підключенні до іншої розетки. Також перевірте аксесуари для заряджання на предмет пошкоджень. Наприклад, на адаптері може бути тріщина або десь обірвався кабель. Також перевірте зарядне гніздо та зарядне гніздо на телефоні, які можуть бути деформовані. Якщо ви помітили, що вилка легко вислизає з розетки, це може спричинити проблеми із зарядкою. Також у цій ситуації найкраще замінити зарядний пристрій на новий. Однак, перш ніж купувати новий зарядний пристрій, переконайтеся, що в зарядному гнізді телефону немає пилу та бруду, і якщо це так, видаліть його дуже обережно.

Дізнайтесь, що таке справність акумулятора айфона і як її зберегти!

Ваша оцінка: