Я шукаю...

Як зберегти час роботи батареї iPhone?

Акумулятор iPhone X

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Не розряджайте айфон повністю

Справа в тому, що з кожним разом, як ви розряджаєте айфон повністю і потім заряджаєте знов, проходить один повний цикл заряду. В середньому за 400 циклів батарея втрачає 20% своєї ємності, то ж спеціалісти не радять розряджати до 0% свій гаджет. Найкраще ставити на зарядку тоді, коли у вас на екрані з’являється повідомлення про те, що рівень заряду акумулятора iPhone знаходиться на низькому рівні. Як правило це повідомлення з’являється, коли заряд батареї впав до 20%. Читайте також про те як зняти захисне скло з свого смартфона якщо воно розбилося.

Швидко сідає батарея iPhone

Не перегрівайте свій пристрій

Батарея складається з багатьох хімічних елементів, які взаємодіють між собою. Занадто висока чи низька температура пагубно впливає на роботу цих хімічних елементів. Тож радимо дотримуватися наступних правил експлуатації:

  • Не залишайте свій пристрій літом на сонці;
  • Не наближайте свій айфон до відкритого вогню чи не тримайте близько до плити, коли куховарите;
  • Не носіть телефон на холоді без захисного чохла;
  • При зарядці знімайте захисний чохол зі свого пристрою, щоб він не перегрівався.

В офіційних рекомендаціях Apple можна прочитати, що найкраща температура використання iPhone від 0 до 35 градусів. До того ж не варто брати пристрій з собою в ванну, так як попадання вологи чи води також погано повпливає на подальшу роботу вашого гаджета. Хочеш дізнатися чому телефон сам виходить з програм та вирішити її?

Користуйтесь хорошим зарядним пристроєм

Більшість з нас користується китайськими зарядними пристроями, які більш доступні по ціні. Проте чи замислювались ви, наскільки такий зарядний пристрій погано впливає на ваш акумулятор? Погане зарядне не здатне правильно розподіляти енергію, а лише імітує таку правильність. Таким чином воно здійснює зайве навантаження на контролер заряду і негативно впливає, як на акумулятор, так і на контролер. Ще один лайфхак, який допоможе вам зберігати ємність акумулятора – не використовуйте безпровідні зарядки, так як вони вже дуже сильно навантажують батарею.

Чи можна користуватися телефоном під час зарядки?

Як ми вже говорили у вашому смартфоні є спеціальний контролер заряду. Якщо ви одночасно граєте у ігри і заряджаєте пристрій, то дуже сильно навантажуєте пристрій, що в свою чергу викликає перегрів. А як ми вже знаємо, нагрівання iPhone шкідливе для батареї. Читайте також про те як змінити пін код на телефоні.

Що робити, якщо погано тримає батарея на Айфоні?

Найкращим рішенням, якщо батарея айфона швидко сідає - буде заміна акумулятора на iPhone, проте ви можете спробувати її відкалібрувати, виконавши наступні дії:

  • Дочекайтесь поки пристрій повністю розрядиться. Залишіть його ще на годину, щоб залишкова енергія повністю зникла;
  • Підключіть гаджет до зарядного пристрою та дочекайтесь коли він зарядиться до 100%. Після цього залиште його заряджатися ще на годину;
  • Далі активно використовуйте свій пристрій, включіть музику, запустіть гру та дуже швидко розрядіть гаджет до 0%. Після цього також залиште його на годину;
  • Повторіть дану процедуру декілька разів;
  • В принципі це все.

Відзначимо, що якщо калібрування акумулятора вам не допомогло, слід однозначно звернутися в сервісний центр для заміни батареї.

Ваша оцінка: