Я шукаю...

Terraria IOS — гра для справжніх пригодників

Terraria IOS

Користувачі інтернету часто відпочивають після важкого дня за проходженням захопливої Terraria відеогри. І не дарма: розроблена у 2011 році, вона отримала чимало задовільних відгуків, тому й випустили версію для телефонів. Гравців чекають цікаві пригоди у піксельному 2D-світі.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

«Терарія» скачати: особливості гри

Ця гра може сподобатись кожному прихильнику колись відомої гри Minecraft. Копати, боротися, досліджуватись – ці всі дії можливо виконувати в Terraria. Перш за все гравець має створити власного персонажа. На основі обраних налаштувань генерується світ, де є безліч біомів та об’єктів на кшталт підземель, ворогів, скарбниць, джунглів, а також островів, що знаходяться у повітрі.

Гравцям надана можливість самостійно створювати унікальну зброю, яка допоможе подолати супротивників та босів, збирати безліч ресурсів, що стануть на згоду в облаштуванні свого власного світу. «Терарія» не має обмежень – в ній втілюються ваші найсміливіші фантазії. Літаючі острови, яких немає в жодній грі; будинки, що знаходяться у підземних світах, та багато інших несподіванок зустрінуть юзерів під час гри. Розробники регулярно тестують додаток та вдосконалюють його, щоб кожен користувач міг насолоджуватись гральним процесом та цікавими оновленнями.

Terraria боси — особлива частина гри. Героїв можна викликати як заради отримання рідкісних предметів, так і під час використання предметів, виконання умов. Боси відрізняються в залежності від складності гри та вибору біома. Фінальний, якого найскладніше перемогти, — «Місячний Лорд». Всього в грі присутні п’ять босів та 75 унікальних монстрів.

Оскільки моби та інші супротивники знижують показник здоров’я гравця, необхідно шукати у «Терарія» зілля. Цей предмет одноразовий, може оновити здоров’я та ману (енергію на використання магічної зброї).

Також читайте: Наскільки безпечно купувати відновлені Айфони на Amazon

В кожному блоці є цікавий вміст. Для того, щоб дізнатися, що саме міститься всередині, достатньо скористатися киркою або підірвати його. Також з їх допомогою будуються мости, скориставшись якими персонаж може перейти через прірву.

З добутої руди можна зробити першокласний меч, а з деревини ліжко для відпочинку чи стіл. Скориставшись майстернею можна виготовити все що завгодно, головне мати необхідні матеріали та фантазію.

Аби політати, створюйте у «Терарія» крила. Предмет може відрізнятися зовнішнім виглядом та характеристиками, від цього залежить висота польоту.

Переваги гри

Серед переваг можна виділити: приємний музикальний супровід, різноманітний контент, великий вибір зброї, багато босів, чітку графіку, можливість завантажити зламану версію. В інтернеті просто немає аналогів, які могли б запропонувати ті ж функції.

Сюжет гри досить захопливий – персонаж потрапляє в невідомий для себе світ, не знаючи які небезпеки та пригоди його очікують. Для виживання він буде змушений вирушити в незвичайну пригоду, під час якої буде досліджувати місцевість, займатися пошуком корисних ресурсів, боротися з небезпечними монстрами та будувати захисні споруди, які зупинять потенційних ворогів. Крім зброї, можна створювати обладунки, які захистять під час бою.

Ви зможете знайти цікаве заняття незалежно від своїх інтересів. Обирайте боротьбу, архітектурні споруди, колекціонування, пригоди – кожен може обрати свій варіант дозвілля.

Популярність цієї гри тільки зростає, проте далеко не всі користувачі інтернету знають про її існування, тому ви завжди зможете запросити своїх друзів та весело провести час великою компанією, відкриваючи для них новий непізнаний світ пригод.

Відмінність мобільної версії від ПК

Протягом тривалого часу для юзерів була доступна лише комп’ютерна версія «Терарія», де керування здійснювалося за допомогою миші та клавіатури, тому перехід на мобільний режим став несподіванкою. Звісно, звикнути до таких змін одразу неможливо, але ця версія додатку також має свої переваги.

Попри те, що значно зменшився екран, гравці отримали той самий функціонал, що й в початковому варіанті. Єдина вагома зміна – сенсорне керування, яке зроблене максимально зручним для користувачів.

Крім того, ви зможете у будь-який час поринути у віртуальний світ, без прив’язки до певного місця, як це відбувається з комп’ютерами.

Окрему увагу потрібно приділити графіці – розробники дійсно плідно попрацювали над її створенням. Піксельні хмаринки, гарні пейзажі та 2д світ відразу ж притягують до себе увагу та змусять вас приділити грі якомога більше вільного часу. 

Завантаження Terraria без оплати

Перед тим як Terraria завантажити на Айфон, слід зазначити, що в App Store гра платна. Обираючи Terraria взлом, ви отримуєте наступні покращення цієї гри:

  • безкоштовне завантаження;
  • можливість гри російською мовою;
  • ви не помираєте, навіть якщо закінчилося здоров’я;
  • завдання супротивнику високої шкоди;
  • можливість назбирати багато предметів.

Terraria на IOS — повноцінна версія комп’ютерної гри, де можна відчути інший світ кінчиками пальців, борючись за виживання, багатство та славу. Спускайтеся у печери, шукайте сильних ворогів або створюйте власне місто — вибір лише за вами!

Ваша оцінка: