Я шукаю...

ТОП кращих серіалів від Apple

Кращі серіали від Apple - icoola.ua - фото

25 березня 2019 року була запущена стрімінгова платформа Apple. За пять років було опубліковано понад два десятків амбітних серіалів, і в планах ще набагато більше. Флагман не шкодує ні коштів, ні сил для того, щоб створювати справжні шедеври.

Перед власниками компанії постало нове надскладне завдання - з нуля створити контент, при цьому не збираючи раніше відзняті серіали на своєму майданчику і при цьому не співпрацюючи з гігантськими дистриб'юторами. Apple TV + - це стрімко розвивається сервіс, без, поки ще, величезного каталогу серіалів, але при цьому, кожен тут зможе знайти для себе новинку до душі - від бойовиків і трилерів до альтернативних історій і фентезі.

Ми переглянули весь асортимент і відібрали, на наш погляд, найбільш топові серіали від Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Драми на Apple TV +

Багатьох, як і десятки років тому, так і зараз, залучають драматичні історії з життя. На це флагман і зробив упор при виборі сюжетів для своїх серіалів.

Цікаво прочитати: як скачати фільми на айфон?

«Заради всього людства»

Логлайн в серіалі досить простий: Що якщо в «гонитві» за Місяцем в 1969 році США поступиться своє право СРСР? Ця, на перший погляд, проста ідея, розкручується поступово протягом усього сюжету, охоплюючи велику кількість різнопланових персонажів. Такий розворот подій впливає не тільки на життя головних героїв - співробітників ЦУПа, космонавтів і їх дружин, але і на соціальне і політичне життя в США. І це не дивно, адже ідея, яку виношували не один десяток років, звалилася.

Але, є і мінус - це сильно розтягнутий сюжет, через якого не кожен в силах додивитися до кінця навіть перший сезон. А у виробників задумка на кілька сезонів вперед, адже історія тільки починається. У «керма» серіалу варто Рональд Д.Мур, який випустив безліч багато сезонних космічних історій з різними під сюжетами.

У другому сезоні передбачається більш детальне занурення в нову реальність Сполучених Штатів Америки після нездійсненої мрії підкорити космос. Якщо ви любите гостросюжетні фільми на космічну тематику - вам однозначно сподобається. Тим більше дивитися серіали на iPhone тепер дуже зручно і доступно.

«Ранкове шоу»

Серіал Apple TV + активно рекламують на різних медіаканалах, але критиками так і не був визнаний, попри витрачені колосальні суми коштів на залучення Мімі Діддер (режисера) і Біллі Крудапа, Стіва Карелла, Дженніфер Еністон, Риза Уїзерспуна (акторів ААА - рівня) . Критики відзначили, що всупереч на такий серйозний і актуальний на сьогодні сюжет, вийшов занадто попсовим, до цього аншлагом відомих акторів.

А ось глядачі оцінили цю захоплюючу драму і відзначають, що вона поступово переходить з ранкового шоу в хаос після викриття головної героїні в сексуальних домаганнях. Також глядачів захоплює баталія між Уізерспун і Еністон.

«Бачити»

Для того, щоб уявити про що фільм, досить поєднати два фільми «Гра Престолів», «Хроніки Шаннари» і «Пташиний короб», а вся естетика постапокаліпсіс повністю виконана в дусі «Сотня». Основна тема сюжету: світ поглинає невідомий вірус, який вражає зреніе.долгій період часу людство пристосовувалося до «сліпий» життя. Поняття «бачити» нагадує легенду або міф. Але, по закінченню декількох десятиліть народжуються близнюки, зі здоровим зором. Саме навколо них і закручується весь сюжет, адже багатьох насторожує сам факт, що порядок їх звичного життя може порушиться. Новонароджені в небезпеці і змушені податися в бігу, так як на них оголошено полювання.

Багато глядачів оцінили цей шедевр і поспішили завантажити серіал на iOS, для того, щоб переглядати улюблені сцени незалежно від часу і місць знаходження.

«Будинок з прислугою»

М.Найт Шьямалан - як багато приховано в цьому імені. Хтось проходить відразу повз, а хтось з нетерпінням чекає, що буде проходити далі. Так, в більшості випадків це ім'я є саме движком щодо просування серіалу, хоча в такому випадку, Шьямалан виступив в ролі не головного актора, а режисера. Сценарій написав Тоні Баснеллоп, автор всесвітньо відомого «Готелю Вавилон».

Як результат, перед глядачами повстали неймовірно зворушливе і дивне вариво з сатиричного, таємничого і страшного, що відбувається під дахом одного будинку в Нью-Йорку. Якщо ви жадаєте подивитися щось затягує і похмуре, то історія однієї родини, яка замість дитину, яку загубили, придбали ляльку-Реборн, вам сподобається.

Серіал можна було назвати просто «Прислуга», так як головна героїня - це няня - таємнича дівчина про яку не відомо зовсім нічого. Чому її не насторожує що вона гуляє з пластикової лялькою? Чому в тілі батька завжди виявляються занози? Питань при перегляді виникає безліч, відповідей в рази менше - саме цим і заворожує ця композиція.

Цей багатосерійний фільм доступний як до онлайн перегляду, так і для скачування.

Цікаво дізнатися: скільки даних вміщує в себе 1 ТБ?

"По правді кажучи"

Відразу варто відзначити потужний акторський склад:

  • Ліззі Каплан;
  • Аарон Пол;
  • Октавія Спенсер.

 

Критики в своїх висновках були одностайні - що сімейна драма, яка розгортається по ходу всього сюжету більш цікавіше, ніж кримінальна загадка, яка охоплює всіх героїв. Одні відзначають, що даний багатосерійний фільм відноситься до десятки найгірших 2019 року, а ось глядачі відзначають зворотне - фентезійна частина відпрацьована на всі 100%, всі дії героїв цілком логічні, та й гра головної героїні оцінюється на 10 балів з 10.

Подивитися багатосерійний фільм можна на Apple TV + або завантажити на свій Айфон для більш зручного перегляду.

«Захищаючи Джейкоба»

Як і багато серіали Apple TV +, багатосерійний фільм «Захищаючи Джейкоба» - це наочний приклад, якісно продуманого сюжету, залучення топових зірок, величезний бюджет, який критики не особливо оцінили.

Протягом усієї сюжетної лінії розгортається драма помічника прокурора, перед яким поставлено завдання довести невинність свого сина-підлітка, який звинувачується у вбивстві свого однокласника. Сюжет сухий, рівний, безпечний і передбачуваний.

Але, не дивлячись на свої недоліки, серіал оцінили глядачі і відзначили, що з кожною хвилиною, багато серійника захоплює і кожна сцена проглядалася на одному диханні.

«Додому до темряви»

Даний проект є одним з найцікавіших і захоплюючих. Весь сюжет побудований на реальних подіях. Розповідь йде про дев'ятирічної дівчинки, яка цікавиться видавництвом, яка зі своїми батьками і сестрами переїжджає до невеличкого містечка. Будинок, в який вони переїхали, належить батьківським батькам. Сам дідусь дівчинки знаходиться в будинку для літніх людей з ознаками порушеної психіки.

Пізніше стає відомо, що всіх жителів цього містечка з'єднує одна страшна таємниця - вбивство. Але вбивство чи це?

Другий момент - це на яку аудиторію розраховував режисер? Сюжет частково дитячий, який розрахований на любителів історій в стилі Ненсі Дрю або підлітків, але при цьому в ході всієї історії піднімаються досить серйозні, складні і, часом, похмурі теми, які на молоду аудиторію можуть діяти відштовхуюче. Але, сюжет без пауз і провисань, грамотно побудований хід подій і гра акторів - згладжують всі недоліки і просто змушують додивитися драму до кінця.

Комедії на Apple TV +

Крім мильних опер, корпорація випустила кілька захоплюючих комедій, які захоплюють глядачів з першої хвилини перегляду. При цьому радує, що перегляд доступний з будь-якої точки світу, за умови наявності мережі Інтернет і Айфона.

«Дікінсон»

Головна героїня - американська поетеса Емілі. В ході перегляду важливо розуміти, що всі ситуації і історії - це повна вигадка. Багатосерійний фільм націлений в першу чергу на молоду аудиторію. Сюжет свіжий, веселий, часом сюрреалістичний.

Хейлі - одночасно і дратує і блищить одночасно. Серіал - це зосередження багатьох харизматичних молодих акторів, які демонструють енергійність, зухвалість і яскравість молоді. Кожна серія проглядається на одному диханні. І навіть люди, які задаються питанням, чи потрібно витрачати час на перегляд «Дікінсон»? - ми однозначно відповідаємо - так. Адже вона вам дійсно сподобається.

«Міфічний квест: Бенкет Ворона»

Сюжет розкриває історію досить божевільною команди, іншими словами, це комедія про розробників ігор, де розповідається про всю токсичності світу відеоігор - продажних стримерів, Кібербулінгу і інших моментах. Багато серійника охоплює безліч кумедних персонажів і видатних скетчів, які надають серіалу милості і душевності. Іншими словами, перегляд проходить в позитивному настрої і не виникає бажання зупинити серію і переключиться на інший фільм.

Додатково варто відзначити такі фільми, як:

  1. Дивовижна історія;
  2. Маленька Америка;
  3. Послання Примари;
  4. Заради всього людства;
  5. Центральний парк.

Відкривайте портал і насолоджуйтеся якісним контентом!

Серіали 2024 року обіцяють здивувати як критиків, так і глядачів, так як заплановані кілька сезонів раніше випущених серіалів, а також запуск кардинально нових проектів. Всі власники айфонів або гаджетів на операційній системі iOS зможуть з головою зануритися в світ, розроблений всесвітньо відомою компанією. При цьому кожен проект в деталях описаний, для того, щоб глядач розумів, чи потрібно йому витрачати час на перегляд або віддати перевагу іншому творінню.

Цікаво прочитати: як скачати фільм на макбук?

Ваша оцінка: