Я шукаю...

Що обрати Apple Watch 6 vs 3 vs SE: детальний огляд моделей

Apple Watch 6, 3, SE

Apple Watch – наручний годинник з різними додатковими функціями, (його ще називають «розумний годинник»), створений компанією Apple. Він допоможе стежити за здоров’ям. А для його повноцінної роботи потрібен iPhone, щоб здійснювати дзвінки, надсилати повідомлення і не тільки.

Ці «розумні годинники» стали доступними в продажі 24 квітня 2015 року й одразу стали актуальними.

Завдяки Apple Watch 6 ви можете вимірювати рівень кисню в крові в спеціальних додатках. З таким годинником можна з легкістю вести здоровий спосіб життя, якщо бути активними й залишатися на зв’язку.

Рівень кисню в крові є дуже важливим показником стану вашого здоров`я. А виміряти його можна за допомогою важливого датчика і спеціального додатка на Apple Watch 6. Вони навіть можуть працювати в автономному режимі в день і вночі.

Переваги Apple Watch

Ви також можете перевірити стан серця лише одним дотиком. А в цьому допоможе додаток «ЕКГ», бо саме він вбирає електроди, які знаходяться у Digital Crown, і завдяки їм отримує данні про активність вашого серця.

Вам лише потрібно прикласти палець на Digital Crown і почекати 30 секунд, щоб отримати результат. Завдяки цьому додатку можна дізнатися який у вас серцевий ритм, чи немає порушень чи, навпаки, все добре.

Кожен розуміє важливість сну. Новий додаток «Сон» допоможе контролювати тривалість вашого сну постійно.

Коли мова йде про тренування, інформація здатна посилити ваш прогрес. Цей годинник мотивує на нові досягнення і точно слідкує за вашими фітнес-показниками: у басейні, спортзалі чи в парку. Series 6 – це ідеальні Apple Watch, які допомагають ставити кращими кожному.

Apple Watch має можливість слідкувати за різними видами тренувань. Apple Watch 3 також може контролювати ваше тренування. А якщо ви, наприклад, потрапили під дощ чи сніг, то можете не переживати стосовно годинника, том у що шкоди ніякої не буде.

Контроль ефективності тренувань з Apple Watch

Також можете телефонувати або приймати дзвінки. Вести переписку. В Apple Watch 3 є функція, щоб знайти iPhone. Іноді вона дуже потрібна. Функція Apple Pay доступна. Цей годинник буде піклуватися, щоб ваш сон був здоровим і повноцінним. Контроль дихання теж є функцією Apple Watch 3. Екстрений виклик одним дотиком.

У будь-який момент зможете перевірити стан серця.

В Apple Watch SE доступна функція спортивної мотивації, тобто ви зможете отримувати віртуальні нагороди, персональні тренерські підказки чи змагання в Активності.

Цей годинник витримує погруження у воду на глибину 50 метрів. Вони ідеально підійдуть людям, хто займається плаванням або серфінгом. І будьте впевнені в цьому, не переживайте.

Оскільки й в попередніх моделях Apple Watch, тут також властива функція «Сон», контроль серця, екстреного виклику, рівень кисню в крові, «ЕКГ», дзвінки й повідомлення.

Ще однією цікавою функцією SE є автоматично визначати, що ви миєте руки й включає таймер на 20 секунд. А ще годинник може вам нагадати, що час мити руки, коли прийдете додому.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

В чому ж різниця між Apple Watch 6, 3 та SE?

1. Дизайн. В першу чергу, у всіх різні розміри корпусів. Apple Watch 3 має розмір 38 і 42 мм, а шоста модель та SE мають більший корпус, а саме 40 і 42 мм. А чим більший корпус, тим більший дисплей, з об’ємнішим дозволом, на якому відображаються данні.

Окрім розміру, шоста версія є однією версією з функцією постійно включеного екрана.

Розміри Apple Watch

2. Матеріал. Корпуси SE і 3 версії виготовлені з алюмінію. А шоста модель доступна в декількох варіантах: алюміній, сталь і титан. Останній варіант найдорожчий.

Кольори:

  • Series6: синій, золотистий, срібний, червоний, чорний, сірий, графітний.
  • Series3: сірий, срібний.
  • SE: сірий, алюміній.

Принцип взаємодії у всіх цих моделей однаковий: сенсорний екран і кнопка Digital Crown. Але, в 3-й версії відсутній зворотній тактильний зв’язок. Також у неї менше вільного місця для зберігання, адже 8 ГБ недостатньо, на відміну від 32 ГБ.

Все моделі мають мікрофон, динамік і можливість взаємодії з голосовим асистентом Siri.

Щодо ремінців, то виробник пропонує безліч варіантів вибору будь-якого матеріалу чи форми.

Захисту від вологості у трьох моделей на високому рівні. Ці гаджети можуть бути дієздатні до глибини 50-ти метрів і також контролювати моніторинг плавання.

3. Смарт-можливості. Усі моделі вважаються «розумними годинниками», адже для них властиві такі функції, як спілкування, циферблати, різноманітні додатки, контролювання здоров`я, мотивація для заняття спорту та музикальні можливості.

Останнє оновлення операційної системи WatchOS до сьомої модифікації отримують всі три моделі, тому в цьому вони рівні. Адже ці моделі годинників мають доступ до Apple Pay, Apple Music та AppStore.

Функція Apple Emergency SOS в Apple Watch

Але є можливості, які властиві лише Apple Watch 6 і SE. Наприклад, Family Setup (для дітей). Також функції Apple Emergency SOS – це міжнародні екстрені виклики, а також відчуття падіння. Бо третя модель пропонує лише функцію SOS.

4. Динамік і мікрофон. Найкращий динамік саме у 6-ої моделі, адже його динамік гучніше на 50%, а мікрофон використовується лише для виявлення рівня шуму.

Series 6 має чіп S6, а у третьої моделі лише чіп S3. Лише шоста модель з чіпом U1, яка може використовуватись для без ключового доступу до авто чи для пошуку інших пристроїв поруч.

5. Моніторинг спорту й активності. Якщо користувачу подобається більше часу проводити на свіжому повітрі, то у шостої й SE моделях є компас.

Усі три моделі смарт-годинників можуть вимірювати висоту, але постійно включений висотомір лише в Apple Watch SE та 6.

6. Моніторинг здоров`я. Якщо вам потрібно максимально слідкувати за станом вашого здоров`я, то краще обирати Series 6. Тому він здатний вимірювати ЕКГ, має новий датчик SpO2 для вимірювання рівня кисню у крові.

Моніторинг здоров`я в Apple Watch

Також усі моделі можуть повідомляти вас щодо стану вашого пульсу й нерегулярному сердечному рівні.

7. Автономність. Виробники повідомляють, що кожна модель годинників будуть працювати 18 годин від одного заряду. Обирайте Series6, якщо вам необхідно максимально слідувати за здоров’ям і чудову продуктивність. Обирайте SE, якщо можете обійтись без деяких функцій моніторингу здоров`я. Дизайн та екран на високому рівні. Обирайте Series3, якщо цікавить більш бюджетний варіант.

Ваша оцінка: