icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Apple Watch Series 7 зможуть вимірювати рівень цукру в крові
18 Травень 2021

Apple Watch Series 7 зможуть вимірювати рівень цукру в крові

Скоро выйдет новая модель Apple Watch 7 Series 7, обеспечивающая постоянное отслеживание показателя сахара в крови

Володимир Поляруш

Нещодавно офіційні джерела повідомили, що всесвітньо відома корпорація «Еппл» завершує розробку розумного годинника наступного покоління, який буде випущений під назвою Apple Watch 7 Series 7.

Головною фішкою цієї новинки стане можливість виконання функції глюкометра – гаджет допоможе своїм власникам вимірювати показники цукру в крові. Анонсування інноваційного девайса очікується вже в наступному році. Цілком імовірно, що у 2022 році розробники встигнуть запустити серійне виробництво ексклюзивну модифікацію, яка, безумовно, принесе компанії рекордні прибутки.

Як з'явився та розвивався годинник Apple Watch: трохи історії

Ключовим принципом знаменитого бренду Apple є розвиток електронних технологій сучасної медицини, неухильне прагнення вивести цю галузь на якісно новий, більш досконалий рівень.

Доказом даної стратегії знаменитої корпорації стало анонсування восени 2014 року першого розумного годинника Apple Watch, адресованого прихильникам динамічного способу життя та людям, які бажають бути в курсі стану свого здоров'я. Відтоді фірмовий смарт-годинник неодноразово оновлювався, отримуючи все нові й нові фітнес-функції.

Персональний гаджет навчився не тільки відстежувати пульс, але й визначати зовнішній шум, а також уточнювати вразливість слуху свого господаря до навколишнього шуму. Годинники мають можливість самостійно викликати екстрену медичну допомогу в разі втрати свідомості людиною – це стало шансом для порятунку багатьох життів.

Остання модифікація Apple Watch, що належить до шостого покоління й отримала назву Series 6, викликала справжній фурор. Цей інтелектуальний годинник був наділений функцією електрокардіографа. Він міг робити ЕКГ, позбавляючи людину від необхідності відвідування клініки або виклику фахівця з відповідним медичним обладнанням до себе додому.

Найближчі перспективи: випуск годинника Apple Watch 7 Series 7, що вимірює рівень цукру в крові

Чутки про намір «Еппл» зайнятися розробкою смарт-годинника, який підтримує функцію глюкометра, стали поширюватися незабаром після випуску базової моделі пристрою.  

Деякі ЗМІ намагалися переконати громадськість, що робота над інноваційним девайсом уже в розпалі, хоча такі дані були, скоріше за все, голослівними.

Офіційно відповідна інформація була підтверджена генеральним директором Apple, Тімом Куком, три роки тому. Глава корпорації дав інтерв'ю, в якому повідомив про тестові випробування прототипу проектного зразка «Еппл Вотч», який зможе показувати рівень цукру в крові.

Зараз компанія веде тісну співпрацю з концерном Rockley Photonics, що спеціалізується на розробках неізвазивних оптичних датчиків, які можуть визначати низку показників стану організму. На даний час фахівцям вдалося створити електронні сенсорні прилади, здатні визначати рівень глюкози в крові.

Відповідний датчик науковці планують помістити на тильну поверхню наручного гаджета, що контактує з тілом. Прилад буде точно діагностувати відсоток цукру в крові за допомогою інфрачервоного випромінювання, яке пропускається через шкіру.

Актуальність та особливості смарт-годинника з функцією неінвазивного глюкометра

Статистичні дані, оприлюднені ВООЗ, свідчать, що понад 420 мільйонів жителів планети страждають на цукровий діабет. У їх числі значна частина інсулінозалежних хворих, яким доводиться вдаватися до щоденних ін'єкцій препарату. Для того щоб визначити дозування уколу, діабетикові потрібно бути в курсі того, який рівень глюкози містить його кров.

Процедура проводиться за допомогою глюкометра та смужок для тестування, на які повинна бути нанесена крапля крові для дослідження. Виконання відповідної діагностики болісне та не завжди зручне, та й покупка смужок-тестів – задоволення не з дешевих.

Створення Apple Watch 7 Series 7 гарантує ефективне вирішення цих проблем:

  • користувачі отримають можливість виконувати відповідний аналіз неінвазивним, абсолютно безболісним методом;
  • отримуватимуть результат миттєво, максимально оперативно;
  • сенсорна діагностика за допомогою нових «Еппл Вотч» буде безпомилковою, так як IT-технології зарекомендували себе точністю;
  • власники новинки позбавлять себе від необхідності систематичної покупки дорогих тестів.

Модернізований девайс буде також корисний і тим мільйонам людей, які знаходяться в групі ризику та можуть захворіти на цукровий діабет в силу спадкових факторів, малорухливого способу життя, надмірної маси тіла та низки інших причин. А чим раніше виявлена хвороба, тим більше шансів для її успішного лікування.

Розробки ведуться: чому Apple Watch Series 7 досі не випущені?

Настільки очікувана багатьма людьми новинка, чутки про яку поширюються вже не перший рік, донині не побачила світ зовсім не тому, що вченим Apple та їх партнерам з досліджень бракує професійної компетентності.

У недавньому інтерв'ю Сумбул Десаі, який обіймає посаду віце-президента Apple, пояснив складність і тривалість реалізації такого проекту.

Десаі зазначив, що процедура реалізації такого гаджета багатоетапна. Вона передбачає виконання низки робіт:

  • вивчення симптомів, видів, поширеності захворювання на цукровий діабет;
  • вибір способу досліджень і ретельне відпрацювання їх;
  • участь експертів, що виконують моніторинг отриманих даних;
  • проведення остаточних тестів для визначення практичної ефективності розробки.

Зараз науковці наближаються до завершальної стадії процесу, яка передбачає схвалення їх новітнього чуда техніки політичною верхівкою країни. У розробників є побоювання, що подолання бюрократичних перепонів вимагатиме додаткового часу, але вони дуже розраховують на можливість презентації Apple Watch 7 Series 7 у 2022 році.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

5 способів як очистити сховище iCloud
15 Червень 2021

Сервіс iCloud допомагає користувачам техніки Apple зберігати свої данні в надійному місці. Але, з часом пам’ять заповнюється, тому дізнайтеся як очистити сховище.

Революційний iPhone 13 вийде вчасно?
15 Червень 2021

Найсвіжіша інформація про нову модель девайса

Програми для монтування та редагування відео. Софт для монтажерів
14 Червень 2021

Утиліти для редагування відео, які підійдуть новачкам, аматорам та професіоналам. Додатки для монтування на iPhone, які зможуть задовольнити базові потреби користувача